Дуже погано

Написано: 17 вересня 2021
Час поїздки: 5 — 14 вересня 2021
Кому автор радить готель: Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
8.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 8.0
Харчування: 8.0
Інфраструктура: 7.0
Відвідали ми вперше Єгипет та Xperience St. George Homestay. Їхали від компанії Joyce Tours((.

Готель розташований за 20 хвилин їзди від аеропорту Шарма, відразу біля дороги. Складається з кількох двоповерхових корпусів із видом на дорогу або внутрішні басейни. По приїзду неприємно здивував запах (колись був у стайні, ось щось на кшталт того), потім виявилося, що з ранку поливають газони технічною водою, за годину вже все було нормально, провітрилося бачити).

У зв'язку з раннім прильотом довелося чекати заселення, однак все одно заселили нас раніше за 14.00 і, на диво, безкоштовно. Номер дістався на 2 поверсі з видом на дорогу. Номер і балкон великі (за всю нашу історію подорожей найпростіші), зручне широке ліжко, меблі (не нові, але цілком пристойні), сейф, холодильник, телевізор з 30 каналами (не всі місцеві). За залишену шоколадку або долар крутили фігури з рушників, щодня (! ) міняли ліжко і давали більше пляшок води.

Увечері в день приїзду відбулася зустріч з готельним гідом Абдуллою (знову ж таки турагентство Joyce((()), досить неприємною молодою людиною, яка запропонувала нам заповнити анкети, в яких вказувалося які ми бажаємо взяти екскурсії, а також попереджалося про відповідальність при покупці екскурсій за межами). Анкети ми не заповнили і гіду не здали, за що при виїзді пішла маленька помста, типу "Ні? Ну тоді хоч у тапки нассу")) - увечері перед виїздом інформації про виліт літака не було ні на ресепшені, ні на дошці оголошень, з'ясовували самі через турагента. До речі, трансфер Joyce в аеропорт з готелю запізнився на годину, тому приїхали за 1.5 години до вильоту.

Харчування на гідному рівні — щодня м'ясо (курка, яловичина, риба), один раз навіть були краби на грилі. Досить багатий вибір випічки та солодощів, на обід щодня морозиво.
Напої розливають та приносять офіціанти — соки, алкоголь на вибір, роблять коктейлі на замовлення. Їжу накладають працівники за скляною перегородкою.

У готелю два своїх пляжі - піщаний з пологим заходом і кораловий із заходом з пірсу. На пляж і назад возять автобуси, зручний графік. Їхати хвилин 8-10. Лежаків достатньо, є матраци. У готелі під картку видають рушники. У самому готелі 3 басейни, один зовсім жабник і 2 дорослі (150 см глибина). У басейнів працюють бари – вода, кола, пиво, коктейлі. Є анімаційна команда — хлопці молодці (Ляля, Зізо, Еслам, Рита та ін. ), намагаються, не дають нудьгувати. Увечері розважальні програми.

Брали на вулиці екскурсії – оглядову (квадроцикли, катання на верблюдах, купання на рифі, заїзд у містечко Дахаб та якийсь каньйон) та поїздку на яхті на кораловий риф (все по 20 дол. /чол. ). Не вразило (добре хоч готельному Абдуллі не переплатили))).
Відстань від готелю до старого міста на таксі за 2-3 дол. 10 хвилин. Магазини тільки сувенірні, фруктові та морепродукти. За цінами - манго 1-2 дол. /кг (клас), креветки (великі, готують тут же) - 7 дол. /кг. Текстиль ніякий (не Туреччина, але)).

ВИСНОВОК. Готель заслуговує на увагу і похвали. Як і скрізь є дрібні недоліки, але не критичні. Компанія Joyce Tours та її співробітники – ГУАНО, будуть пропозиції від них – не зв'язуйтесь)).
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал