Цілком нормальний готель

Написано: 30 вересня 2021
Час поїздки: 29 вересня — 12 жовтня 2021
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для бізнес-поїздок; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
8.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 9.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 8.0
Харчування: 9.0
Інфраструктура: 8.0
Приїхали вночі, заселили одразу, за півгодини принесли вечерю в номер. Номер звичайний, ліжка попалися окремі. У номері, як завжди, раковина, душ, унітаз. Вже маючи досвід подорожей, з собою взяли "мильно-рильні" і не помилилися, немає нічого. Були 3 коробочки, в одній нитці з голкою і 1-м ґудзиком, у другій шапочці для душу, у третій пакетик, просто пакетик, можливо, там щось мало бути, але не перевірялося персоналом і нам дістався пакетик)) (прикріплю фото) є рідина для вмивання (гель) у ємності на стіні, біля раковини та душа, якщо нічого не привезли, помитися можна.
У кімнаті нормально, якщо не випендрюватися, то одне суттєве зауваження, унітаз був брудний, сіденьку мила вологими серветками, що дезонфікують, і зламаний йоржик, решта піде. З ранку є запах каналізації на вулиці, можливо, поливають рослини такою водою, потім запах іде, тому з ранку на балкон краще не потикатися, ми ставимося до всього простіше, тому готель сподобався, хороша їжа, якщо ти не гурман, поїсти є що , не все до смаку, але ти можеш вибрати, що подобається тобі, є з чого. Спробувала вино, більше не хочу, але багато хто п'є, для мене сурогат якийсь, пиво нормальне, не знаю, чому хтось скаржиться, що розлучене, не правда, звичайне пиво.
Є суттєва вада, навколо готелю нічого майже немає, гуляти не підеш, нікуди, але можна пройтися, хвилин 20 і є магазини або таксі, в середньому, 150 рублів. Ну і на морі на автобусі, на який потрібно записуватися. Два пляжі та котрий та інший сподобалися.

Підсумок такий, та брудно, але самі постояльці бардак наводять, впустили шматок торта, не підняли і т. д. Але прямий такого бардаку і жаху, як написано в відгуку "жити не можливо" ми не побачили, побачене в очах дивлячого)) ми бачили сонце, море, усміхнений персонал, ми ні до кого особливо не зверталися і нічого не просили, просто відпочивали. По приїзду бачила нашого хлопця трохи прибухнув, який вважав за потрібне пояснити чоловікові на ресепшені, щоб той краще працював, я не відразу зрозуміла, що він хотів, а потім як зрозуміла він ходив за ним і говорив "бест ворк, бест ворк", яка була суть претензії, так і не з'ясувалося, його потягла дівчина.
Усім чудового відпочинку та гарного настрою.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал