Гарний бюджетний готель

Написано: 21 Січня 2022
Час поїздки: 6 — 13 Січня 2022
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку
Ваша оцінка готелю:
6.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 5.0
Сервіс: 7.0
Чистота: 5.0
Харчування: 7.0
Інфраструктура: 7.0
У зв'язку зі сплеском цін вирішили спробувати Єгипет у несезон та у бюджетному готелі. Відразу скажу, що дуже пощастило з погодою, засмагли, накупалися. До і після нашого від'їзду було набагато холодніше. Летіли Скай Апамі - просто супер, літак новий, місця достатньо, за часом хвилина за хвилину, назад взагалі рівно за 3 години долетіли (до Одеси). В аеропорту все дуже швидко, на сертифікати миттю подивилися.
Поселили одразу в номер на першому поверсі. Спочатку засмутилася: номер втомлений, вид на лужок і паркан, туалет брудний. Хотіла поміняти, не вийшло (якраз якась конференція поліцейських у них проходила). Потім заспокоїлася: на галявині пташки співали вранці, ліжко та рушники чисті, зелений папірець і шоколадка допомогли привести у відносний порядок туалетну кімнату. Номер дуже просторий, є чайник, кава, чай, вода, велика шафа, тераса.
Територія готелю є забудовою у вигляді двох кіл двоповерхових будівель, усередині кожного кола - басейн для дітей, басейн для дорослих, бар біля басейну і т. д. Територія мені сподобалася, є де погуляти, зелені лужка, пташки, лежаків достатньо.

Харчування стандартне Єгипту, але досить різноманітне. З того, що мені сподобалося: фаляфель, фета та йогурт на сніданок, смачно готують яловичину, баранину. Один раз були креветки та кальмари і наступного дня кальмари з овочами. Фрукти: солодка диня, фініки, яблука, зливу, непоганий вибір солодкого (тортики, східні солодощі). Вино, пиво (добре) приносять офіціанти. Чай, кава у ресторані тільки на сніданок, у решту часу – у барах (кавомашини). Соки розчинні (дітям обережно – може бути алергія).
Вечірня анімація – була. З того, що бачили: конкурси для гостей, приїжджий акробат, приїжджий співак - непогано співав пісні 90-х та російські та англійські, поки у нього наші туристи не забрали мікрофон і не стали співати самі (мадам із Запоріжжя – гірше за Тагіла! ! ) .
Тепер головне, що мене лякало. Готель розташований на 25-й лінії від моря. Але! Дуже добре організовані подорожі на пляж. Є два варіанта:
1. Кораловий пляж - риф, рибок багато, плавати не страшно, вітру та течій немає.
2. Піщаний пляж у старому місті – поплавати, дітям у піску пограти. Відкритого моря не видно, враження ніби ти на якомусь озері. На обох пляжах бари від готелю, обід (фрі, булки з чимось, овочі, апельсини, фініки). Платне морозиво та фрукти (на піщаному набагато смачніше). Так ось, возять автобуси, суворо за часом, треба записатися, але це для того, щоб вони розуміли скільки подавати автобусів. Навіть якщо будеш один приїдуть. За часом – три варіанти від'їзду, точно не пам'ятаю, але приблизно о 8-30.9-30.10. І назад теж. Тобто цілком усе встигаєш. Ми навіть встигали вранці поїхати на кораловий пляж, на обід повернутись у готель, а після обіду – на піщаний. Дорогою на кораловий пляж можна вийти на Іль-Меркато (там знаходяться Манго-маркет, російська аптека), а потім дійти до пляжу самим - 10 хвилин.
Додаткова плюшка – безкоштовно возять з 19 до 22 у Старе місто та Наама-Бей.
Підсумок: Готель хороший. Але кожен собі вирішує сам.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал