Нормально, підійде для дітей та пенсіонерів, WF-Fi платний і лише на ресепшені

Написано: 11 лютого 2022
Час поїздки: 27 Січня — 2 лютого 2022
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми
Ваша оцінка готелю:
6.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 6.0
Сервіс: 5.0
Чистота: 6.0
Харчування: 7.0
Інфраструктура: 5.0
1. Готель толерантний, територія відмінна. Доглянута. фотки зробити не проблема, море близько, хоч і 2 лінія.
2. Заселяють спочатку про паршивенький номер і якщо хочете за дод. плату поміняють, але всередині номера (добрий-погано) різниці практично немає, додатися балкон і зміниться вид із вікна.
3. Харчування. Як то кажуть, голодними не будіть, але м'ясо у кухаря майже завжди було або сирувате, або підгоріле (курятина). Овочі, салати, випічка – на відмінно.
4. Прибирання, зміна постільного - треба залишати заявку на ресепшені та за воду також, тоді приберуть та принесуть воду. Постільна білизна в готелі дійсно жахливого сірого кольору і гладити її ніхто не гладить. Змінювали прямо при мені і вигляд не кращий.
5. Готель знаходиться далеко від центру і від дороги, де їздять маршрутки, йти хвилин 30 до основної дороги. У наш приїзд у місцевих маршрутках проїзд коштував 1 долар за двох, хоча у 2020 коштував долар з особи. Район Сохо недалеко, ходили туди пішки, йти 40 хвилин.

6. Пляж нормальний, відмінний понтон, але коралів практично немає. На пляжі є перекушування, і місцевий алкоголь. і те, що псувало нам відпочинок - це мухи. Ще про пляжі: це вітряна зона, починаючи з лютого дмуть вітру: замерзаєш і засмагаєш одночасно.
7. Анімація нормальна.
8. Окремо хочу написати про гіда від АнексТур - Мухаурі, до ладу ім'я не пам'ятаю, при зустрічі, а вона на кшталт обов'язкова, втюхує екскурсії втридорога, і розповідає, що він із цього нічого не має. Нам продав оглядову екскурсію за 5 доларів, а в інших операторів вона безкоштовна. Витратили на його балаканину 2 години, а це майже півдня. Просили організувати поїздку в державну аптеку, а він відправив нас у звичайну, де нам поставили умову: якщо нічого не купуватимете назад у готель не відвеземо, добирайтеся своїм ходом. На пляжі дійсно можна купити екскурсії набагато дешевше.
9. Ну і трохи про інтернет, як виявилося, можна не купувати сімки, з ними обманюють, купуєш на кілька мегобайт, а з половини вона вже не працює. На ресепшені продають пароль до їхнього інтернету подобово, щоправда, дізналися ми про це занадто пізно, за день до від'їзду, але ми люди похилого віку, обійшлися і без нього. І хоча відгук вийшов середній, але рекомендувати молоді цей готель я не можу, увечері помрете з нудьги, а їздити в центр щовечора навряд чи захочете.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Коментарі (0) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар