Запитання про Шарм ель шейх

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
10411 підписники будуть
повідомлені про запитання
Цікаві запитання

Запитання на тему «Вибір готелю»
Росіяни, але, гараж! Коли повернеться рух-париж до Єгипту? Як раніше до 2015-го
До краху лайнера не потрібно було парити мозок, куди б полетіти взимку, підбираєш готель по річках на ТурПравді та йу-ху на відпочинок!
Прилітаєш і тиждень, як один день, відлітати не хочеться!
А зараз вибираєш "молодіжний готель", прилітаєш, а там сум, туга...
Куди поділися всі ці тусовщики, рейвери а-ля казантип піпл?
Багато кому приївся Єгипет, скок можна і все в такому дусі... 5 років перерви було, зрештою, настав час повертати Тутанхомона до життя!
Ставимо "+" хто на кінець лютого-березень хоче засувати і стежимо за топіком, щоб по готелях не розминуться =))
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
15 підписників  • запитав 2022-01-047 місяців тому
Відповіді  •  32
аватар cgistalker
Теж буду стежити за темою, бо зовсім не хочу в такий рух з купою народу потрапити)))
аватар alexfili
У нас сьогодні вночі в ІльМеркато в Шармі в сусідній номер о четвертій годині ночі ввалилася п'яна компанія.
Вони ж діти голосно матюкалися, кричали що їм на все на * нарать і якщо кому не подобається, то можуть у * бувати куди хочуть.
Дзвінок на ресепшн, прийшли два араби і за пару хвилин усіх вгамували. Потім ще кілька хвилин чулося, що завтра вони всіма тут розберуться, хто відпочивати заважає.
Сьогодні за обідом підійшов до одного і поставив навідне запитання: "Чи не він той прекрасний чоловік, що голосно кричав уночі матюком?"
Збентежений юнак пояснив, що я ймовірно помилився, і він взагалі з іншого корпусу і ніяк не міг погано поводитися. Потім озирався з подружкою весь обід, припихаючи пиво явно з бодуна.
Тому всіляко підтримую створення спеціальних готелів для гопників та тагілу.
Артем, перепрошую, якщо Ви дуже пристойна молода людина, але теж як і попередній відповів, хочу триматися від таких компаній подалі...
аватар klichko
Для двигуна є спеціально відведені місця
А цієї милої людини пора примусово переводити на бульйончик
аватар YanaKaramel
Посміялася від душі з коментів)) я теж промонітор, щоб на ті ж граблі не наступити з Тагілом і піснями під балконом до ранку)))
аватар Apyatka
Я завжди говорила, що потрібно ділити готелі для п'яних компаній та людей, що втомився від натовпів)
І ті та інші хочуть відпочивати як їм подобається.
аватар ollennka
Трохи заздрю ​​людям, які проспали пандемію. У найближчі кілька років ніякий рух не повернеться. Ні до Єгипту, ні до Таїланду, ні до Туреччини. Тому що ціни та свистопляска з ковидними обмеженнями.
Manhatan, Ви серйозно шукаєте на ТурПравді рейверів? Крім душнів нікого тут немає, краще подивитися тематичні форуми.
аватар YaSlavnaYa
а душнили – це ми, так?
аватар ollennka
Так це ми.
аватар YaSlavnaYa
ну, добре, хоч не душмани)))
кста "душман" з молдавського - ворог...
аватар Manhatan
шукаючі за життя вічного спокою - ну вам же краще буде якщо всіх галасливих збирати в 1 - 2 готелі, ви знатимете куди вам точно не слід =))
туроператори фігней страждають вішаючи по 3-4 лейбли на один готель: молодіжний, сімейний, для компанії - не готель, а швейцарських ніж.. Мало туристів у них ось і хочуть усіх усіх до себе прийняти.
А виходить, що люди всі незадоволені - одним нудно, а іншим навпаки занадто шумно спати не дають супостати.
p.s. слово молодіжний/рух та свинота коли люди у зю-зю нахлюпуються це трохи різні речі
аватар YaSlavnaYa
автор, в сентидо не їдьте - там рух, як у карлових варах)))
аватар ollennka
Бугага, згадала карловарський рух))))
аватар Vika284
Manhatan
"ці тусовщики, рейвери а-ля казантип піпл" - це не про Єгипет точно і навіть до 2015 не про Єгипет, справжніх тусовок "а-ля казантип піпл" ніколи не було в єгипетських готелях та клубах
"ці тусовщики, рейвери а-ля казантип піпл" якщо взимку завжди справжні рейвери і казантип піпл відпочивали в ГОА і Таїланд, якщо влітку це Ібіца, Магалуф Майорка, Міконос, Йос, Ніссі Кіпр
Навіть самий тусовочний Meraki Resort в Хургаді не дотягує до турецьких тусовочних місць, які розташовані в Кемері, Аланії, Мармарисі, Бодрумі та Алачати.
аватар Vika284
"слово молодіжний/рух та свинота коли люди в зю-зю нахлюпуються це трохи різні речі" - 100% підтримаю
Люди-свині які нап'ються, матюкаються і з піснями та танцями в готелі до ранку в більшості не тусовщики, туди ж у категорію люди-свині ті хто скидає твої рушники з лежака доки ти плаваєш у морі, включають bluetooth колонки та свої телефони щоб усі насолодилися їх улюбленою музикою... Ще є яжемати які теж не тусовщики
аватар Apyatka
До речі, про Казантип, він зараз базується на Фукуоці, у В'єтнамі. В'єтнам потихеньку прочиняється, може і Казантип повернеться.
аватар Apyatka
"Люди-свині які нап'ються, матюкаються і з піснями та танцями в готелі до ранку в більшості не тусовщики, туди ж у категорію люди-свині ті хто скидає твої рушники з лежака поки ти плаваєш у морі, включають bluetooth колонки та свої телефони щоб усі "насолодилися" їх улюбленою музикою... Ще є яжемати які теж не тусовщики
Ось тому я вибираю орендовані квартири замість готелів. У крайньому випадку, апартотель або маленький гест. Немає вже здоров'я все це витримувати)
аватар YaSlavnaYa
слава Ра, жодного разу на таку хрень не натикалася, навіть у своїх фортунах)))
аватар Elenka08
А я один раз зняла квартиру в Батумі, до цього в дитинстві з батьками була на відпочинку на квартирі. І відразу кілька неврахованих сюрпризів: раптове відключення світла, води, зміна білизни, точніше його відсутність, кричущі сусіди, машини під вікном, прибирання своїми руками і т.д. і т.д.
аватар ollennka
У квартирах сусіди, на яких ти не вплинеш. У готелі цілком можна залучити адміністрацію готелю, і або вони вгамують гостей, або тебе переселять у тихіший номер. Тому коли не вибираю квартири на відпочинку, у разі проблем просто тупнути ніжкою не вийде.
аватар Kasja23
Про Доміну, пам'ятаю, на турдомі - форумі турагентів - у 2010 десь писали,
що там під кожною пальмою по п'яній дівці валяється, отже, очевидно в ті
часи вона тусовочним готелем була. І багато пегасівських готелів типу Роджани
цим відрізнялися.
аватар Vika284
Туристів п'ють та співають та інше до ранку можна зустріти від дорогих готелів до міні готелів та приватних апартів. Хіба що знімати приватну віллу зі своїм пляжем
В основному в готелях як вище відповіла ollennka можна поскаржитися адміністрації, а якщо це апарт наприклад в Єгипті і сусіднім апартом який зняла велика єгипетська сім'я, може вони не п'ють, але все інше нічне і денне "веселість" додаватися. у цьому випадку ніхто не допоможе.
З Туреччиною аналогічно, якщо сусідній апарт зніме велика турецька сім'я або кілька апартів кілька дружних між собою турецьких сім'єю, то й тут ніхто не допоможе від їхньої цілодобової "веселі"
аватар Vika284
"бо зовсім не хочу в такий рух з купою народу потрапити)))" ну та на вашу розповідь про Бодрум і готелю Ayaz Aqua Beach Hotel в Гюмбеті вам просто реально пощастило тому що коронавірус і в період вашого перебування всі клуби Гюмбета були закриті, всі було закрито у зв'язку зі строгими обмеженнями
А якби так сталося що ви б відпочивали роками раніше до 2020 року то ви б точно зрозуміла що таке Гюмбет з його численними нічними клубами, денними пляжними клубами, барами та ресторанами
а влітку 2021 були відкриті частину клубів Гюмбета, навіть деякі домовилися $ з мірою Бодрума що працюватимуть після півночі, але звичайно не так як було раніше, але 50% від того, що було точно було чути в Ayaz Aqua
Цей готель 10000% був для "рух-париж"
аватар cgistalker
То Гюмбет підозріло спокійним здавався))))
аватар Vika284
cgistalker
На одному з фото видно пляж з яскраво-рожевими парасольками, це Alora Beach - відомий у Гюмбеті денний клуб
Влітку приблизно так
аватар cgistalker
Vika284
аватар Elenka08
Ось я і згадувала, як за пару хвилин розмови з ресепшеном, вирішувалася вся проблема
аватар Apyatka
Єдина проблема, яка у мене сталася під час оренди квартир, була в Туреччині, в прекрасному місті Датча, де вночі стрибнуло напруження і в нас згоріли всі зарядки (одна з них дорога, від макбука).
Господар відмовився якось компенсувати і це було дивно. Навіть жодної знижки не запропонував. Готель, напевно, хоч тарілку фруктів приніс би, щоб загладити)
Заради справедливості - у квартирі водночас згорів телевізор, кондиціонер, чайник та мікрохвильова піч. Все це нам замінили за годину, окрім телевізора. Але ми на телевізорі і не наполягали, просили кондиціонер та чайник.
аватар ollennka
Ну пощастило, що сказати... Мене особисто квартири у відпустці не спокушають ще й тим, що треба самі сніданки готувати (або десь шукати). А я люблю, щоб зранку їжа була готова.
аватар Apyatka
Оленька, я не готую) Напевно, саме тому про цей аспект навіть не думала. Доньку готує і чоловік.
аватар ollennka
Воооот! Це важливий момент)))
Показати ще »
аватар
Відповім на інші запитання про Шарм ель Шейхе
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще