Запитання про Шарм ель шейх

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
10515 підписники будуть
повідомлені про запитання
Цікаві запитання

Запитання на тему «Інше»
Чи правда, що в Єгипті готелі забиті на травневі свята і немає сенсу туди їхати? Що за такий ажіотаж? І Туреччина також?
Мені сказали, що з перших чисел травня не варто їхати ні до Туреччини, ні особливо до Єгипту. Якщо у Туреччині ще холодно і не буде такого ажіотажу та особливого сенсу їхати до 15-20 числа туди немає, то з Єгиптом біда. Усі рвонуть туди на травневі, буде багато людей, пляжі забиті. Готелі забиті чи стопі, вибору місць на рейс мало. І ціни вже злітають на ці дати. Це правда? Чи є сенс їхати туди на початку травня? Особливо Єгипет? Я просто не зовсім розумію, там 1 травня і 9 травня, хіба це купа вихідних? Хто був на травневі, поділіться враженнями.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
9 підписників  • запитала 2022-02-201 рік тому
Відповіді  •  9
аватар Slav_na
майовочки ж! не всі люблять шашлики під найближчим кущем, деякі дозволяють собі олинк зі шматочком моря.
а цього року ще й місцеві з 02.05 розговлятимуться
аватар ollennka
Ну у нас, наприклад, купа вихідних. 1-3 та 7-10 травня. Дуже багато росіян беруть відпустку на три дні між святами та влаштовують собі додаткову відпустку. Не знаю, наскільки у нас популярний Єгипет на травневі, але частина трафіку точно за рахунок росіян.
І погоджуся з YaSlavnaYa, основна проблема в тому, що кінець рамадана на 2 травня випадає, готелі будуть забиті здебільшого внутрішніми туристами. Я б триста разів подумала, перш ніж їхати туди відпочивати в розпал арабських гулянь.
аватар YanaKaramel
Все логічно і в Україні, і в Росії багато вихідних у травні, зрозуміло найближчі напрямки Туреччина та Єгипет
аватар ollennka
Туреччина теж мусульманська країна з тим самим Рамазаном, якщо що. Але турки якось покультурніше відпочивають, я б Туреччину обрала.
аватар mindguru
Що Єгипет, що Туреччина забито на травневі свята. Якщо готель ще якось знайти можна, то рейси точно все під зав'язку. І давно вже викуплено. Тож ловити нічого.
аватар nataha33
mindguru, у всіх ТО на травневі свята поки що повно місць на рейси до Туреччини. Днями якраз забронювала тур із вильотом 2 травня. Є невелика кількість готелів, які вже в стопі, решта поки що є вільними.
аватар Vika284
Повно місць на рейси так це зараз у лютому більш ніж 2 місяці до травневих, враховуйте, що багато хто купує тури за 1-2 тижні до початку туру

Автору питання відповідала вже у свята на травневі в іншому питанні
Цього року краще поїхати до країн, де населення в основному мусульмани та святкують Ураза вже починаючи з 9-10 травня.
аватар sveta.n
Тури можна купити в Єгипет та Туреччину. Місця на рейси є. Але тут не вгадаєш як буде з погодою, щоб полетіти в Туреччину, хоча дуже багато людей купують тури і летять.
аватар Allsharm.com
Рамадан заканчивается в конце апреля и в мае египтяне и арабы поедут на праздники , но я не думаю что отелю будут забиты прям сильно, отелей в шарме хватит всем :)
аватар
Відповім на інші запитання про Шарм ель Шейхе
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще