Запитання про Шарм ель шейх

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
10405 підписники будуть
повідомлені про запитання

Запитання на тему «Інше»
Хочемо емігрувати до Шарму з Росії з дитиною-грудничком. Підкажіть, чи є біля педіатри?
Хочемо емігрувати до Шарму з Росії з дитиною-грудничком. Підкажіть, чи є біля педіатри?
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
12 підписників  • запитав 2022-03-144 місяці тому
Відповіді  •  37
аватар ser_____Witness77
а що пакетні тури вже не продають?
аватар YanaKaramel
Є педіатри та дитяча лікарня.
аватар ollennka
Фейспалм, якщо питання не фейк. У Туреччину вже тоді розумніше емігрувати, там клімат та санітарні умови для немовляти сприятливіші.
аватар itachi52
Єгипет взагалі не найкраще місце для еміграції, і особливо Шарм, Туреччина, як відповіли вище, справді набагато краще в цьому плані, хоча б навіть за рівнем життя населення.
аватар Homencova
Є педіатри, і добрі. Але це у Хургаді. Сама по пів року з маленькою дитиною живу у Хургаді – медицина на рівні. Рівень життя - так, треба пристосуватися, але можливість цілорічного перебування на березі Червоного моря перекриває всі недоліки. У Туреччині чашка кави коштує 5 євро в кафе, а в Єгипті 50 центів ... відчуйте, як кажуть, різницю. У Туреччині є зима, в Єгипті зима умовна .... все дешево знову ж таки .... кожному своє)
аватар Homencova
А ось як емігрувати до Шарму .... У Хургаді можна купити квартиру, і це твоя власність, на Сінаї умови інші - ти не купуєш у власність житло, а як би береш в оренду у держави АРЕ на 100 років. Я б не стала зв'язуватися)))
аватар ser_____Witness77
Недвіга в Єгі ( що в Хургаді / що в Шармі ) у власності - це та валіза без ручки , яку шкода кинути і нести важко(с) - ви НІКОЛИ її НЕ продасте потім ;)
аватар Homencova
Нуууу,не скажіть))) у мене звичайна двушка,не в комплексі з басейном, причому на Шератоні,в самому центрі Хургади. Так от, комунальних послуг там немає, від слова зовсім. Ти платиш тільки за електрику, фактично використане, вода безкоштовно. Але це не у всіх будинках. А,10 уе дормену ( це чол, який стежить за безпекою, щоб тебе не обікрали, чистота в під'їзді, лампочки тощо) на місяць. Плюс може у магазин зганяти. Для мене це інвестиція у майбутнє. Будь-якої миті туди поїду сім'єю ... і все. А купувала я квартиру на дні ціни в 2012. Зараз рада, що є така дачка)))
аватар Homencova
А, до речі, регулярно надходить запит від агентства, де купувала, чи не хочу продати. Не бажаю. Хоча могла б заробити)))
аватар Homencova
Так що...важливі нюанси. Не комплекс, де ти платитимеш за все щомісяця, включаючи стрижку газонів. І все одно, що ти там не перебуваєш, у тебе контракт. І ось цю неруху ти не продаси, бо нікому таке щастя не потрібно))) або квартирка в звичайному будинку, тихому, з нормальними сусідами.
аватар ser_____Witness77
ну тисяч. 40-50 S+ - і тоді і зараз стоїть бюджетний 2-х кімнатн. аппарт в Хургаді ... і в Шармі 300-400 $ 3-х кімнатний аппарт на місяць в Хадабі. Виходить що 30-40 тисяч доларів вам вистачить приблизно на 10 років проживання в Шармі в хорошому місці, причому не потрібно платити все відразу - за цей час ваші 30-40 тисяч можуть бути вкладені в якийсь бізнес і принести вам дохід. Як на мене , то це безглуздо ввалювати відразу 40 тисяч . орендувати в Шармі / Хургаді аппарт за 400 $ / місяць ( в середньому ) - максимум 3 місяці на рік там проживете = 1200 $ / рік
аватар Homencova
Уявіть собі, уявіть тобі 12300 за повністю обставлену двійку) з новим холодильником, пральною машиною, 2 кондиціонерами ... робітниками. ТВ,інтернет,всі меблі...так,не нові,але все ж...Як ви вважаєте,стоило того?)
аватар Homencova
І здавала її, правда своїм перевіреним людям, і зараз на тлі військових дій, не дай Боже, рвану через Грузію і буду в долоні бити. Натомість своїх убережі)
аватар YanaKaramel
Homencova Я перепрошую цю ціну 12300? В якому році купували, ви молодець гарний варіант
аватар ser_____Witness77
"Уявіть собі 12300 за повністю обставлену двійку" - брехня це, сам колись цікавився-хотів купити ... приблизно з 2009 - 2010 року - НЕ пам'ятаю таких цінників, навіть знаю одного дайвера з РФ, який теж приблизно 2010р. купив 2-х кімнатну в Хургаді - він купив за 40 тис. $.
аватар Homencova
12300 повноважних уе у 2012 році. Просили трохи більше, торгувалися. Будинок з Грін контрактом, таукіль (для тих, хто розуміється), лічильники на мене, очевидно. Я щаслива)))
аватар Homencova
Я говорила, я купувала на дні ціни) які ціни були у 2010 розмірковувати не берусь. Я просто довго моніторила ринок і вникала в законодавство АРЄ... готувала дружина морально ...А потім поїхали і купили. У власність.
аватар ser_____Witness77
ага ... і трохи забули точну цифру в договорі купівлі-продажу ))
аватар Vika284
« У Туреччині чашка кави коштує 5 євро в кафе, а в Єгипті 50 центів»
Я знаю місця в Шармі та регіоні Хургада де чашка кави буде коштує і 10 євро, знаю сотні місць у Туреччині в де справжньої турецької кави буде коштує 1 євро, де і безкоштовно принесуть якщо в кафе/ресторані снідати чи вечеряти
Дивлячись якийсь кави, де в місці продають це все відносно
А про покупку 2-х апартів у Хургаді за 12300 євро в 2012 якась фантастична повість
2012 один з найжирніших був за доходами, один з найкращих для туризму в Єгипті та вартість нерухомості висока була
аватар Vika284
«Мені звичайна двошка, не в комплексі з басейном, причому на Шератоні, в самому центрі Хургади» за 12300 євро точно фантастичні розповіді
аватар Homencova
Вам поки скинути на підтвердження???
аватар Homencova
Не люблю, коли голослівно...
аватар Homencova
Повторюю - звичайний будинок, не комплекс))))
аватар Homencova
Немає в мене басейну, звичайна двокімнатна в центрі Шератона. Так, віддавала 12300, не більше. Доки можу докинути. Дно ціни.
аватар ser_____Witness77
ну так киньте фото договору купівлі-продажу там де ціна ... ПІБ можете заретушувати
аватар Homencova
Не дає надіслати фото
аватар Homencova
Ось, ціна не вказана, правда
аватар Homencova
12300 це коштувало, зуб даю, я чомусь думала, в доках є інфа)
аватар Homencova
А зараз ser....можете заплювати мене кісточками від чого завгодно))))
аватар Homencova
Ну я знаю, скільки віддавала)))
Показати ще »
аватар
Відповім на інші запитання про Шарм ель Шейхе
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще