Запитання про Шарм ель шейх

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
10568 підписники будуть
повідомлені про запитання
Цікаві запитання

Запитання на тему «Загальні запитання»
Який готель із трьох краще???
Допоможіть визначитися! Help! Вибрала три готелі: Reef Oasis Blue Bay Resort & Spa, Reef Oasis Beach Resort, MELIA SHARM HOTEL 5 *. Відгуки прочитані , аналіз зробила. А вибрати не змогла :))).
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
8 підписників  • запитала 2014-04-0210 років тому
Відповіді  •  19
аватар hendo7
Я б обрала Reef Oasis Beach Resort 5 * або на цій же території Sentido Reef Oasis Senses Resort 5 *. Швидше за все Сентідо, але він дорожчий.
аватар alina341
Я теж за Сенсіс, тільки туди, класний готель.
аватар salut0805
Був у Риф оазисі бич резорт 9 разів.
аватар kesajoki
Був у всіх перерахованих, мені БЛЮ БЕЙ більше сподобався, був там кілька разів, у РІФ ОАЗІС був один раз, коли він ще не був розділений, теж чудово, у МЕЛІА ШАРМ був п'ять разів цей готель мене влаштував ціна якість, та й риф непоганий .
аватар 44astra44
Спасибі!! Планую в червні. Про готель Reef Oasis Beach Resort 5 * пишуть зимовий. Я так розумію там бухта не продувана?! Буде спекотно?
аватар hendo7
А в Сієрру не хочете? Відмінний готель на Сохо. Почитайте відгуки.
аватар hendo7
Якщо потрібен вітер, тоді дивіться готелі в Набці.
аватар alina341
Подивіться Мовенпік у Шармі, він на горі, продуватиме, є піщаний захід і багато рибок.
аватар orbittours.ru
Я за Риф оазис, найкращий із запропонованих. Але якщо можете собі дозволити сієру, можна розглянути тури і в цей готель. Дуже гідний.
аватар parkinn
За рівнем сервісу та харчування готелі рівнозначні. Є відмінність у розташуванні. MELIA SHARM HOTEL 5* - у відокремленому районі, до найближчого променаду "SOHO" 5 хвилин на машині. Reef Oasis Beach Resort 5* - є куди піти поряд з готелем, близько комплекс "1001 ніч", променад з кафешками, відомий ресторан Fares і не далеко до ринку Old Market. Reef Oasis Blue Bay Resort & Spa 5* - у відокремленому районі, до найближчого променаду "Naama Bay" 5 хвилин на машині. У червні, я раджу, вибрати готель у самому районі Шарма-в Nabq Bay, напр.Radisson Blu Resort 5 * - у "Pegasa" на нього хороша ціна. Район Набк – нове місце в Шармі, але вже обжите та зелене, є свій променад La Strada, магазини та кафешки, до центру міста, Naama Bay, 15 хвилин на машині.
аватар salut0805
Був у районі НАБКа. Моря майже немає. Дуже далеко на понтоні. Сильна течія і вітер. Нубіан вілладж, Нубіан ісланд тощо.
аватар 44astra44
Спасибі всім ! У Сієррі була, непогано! Але хочу першу лінію! Дивитися на море;))). Щоб море було видно! І кораловий риф домашній, без сильної течії. Схиляюся до готелю БЛЮ БЕЙ. Понтон на мою короткий. Не знайшла скільки метрів. Може, хто знає? Radisson Blu Resort 5* теж розглядала, тільки не знаю як у цьому районі море та течія.
аватар kesajoki
Понтон у БЛЮ БЕЙ короткий, а ось номерів з видом на море не так багато, через своє розташування, хоч і перебувати на скелі, в РЕДИССОН БЛУ перебувати в набці там зараз ще вітер і течія.
аватар 44astra44
А як буде в середині червня в РЕДИССОН БЛУ? Чи варто ? Чи все-таки БЛЮ БЕЙ?
аватар kesajoki
У середині червня в РЕДИССОН БЛУ, вітер буде менше і найголовніше теплим, але течія все одно буде хоч і меншою, чому МЕЛІА ШАРМ не хочете, по грошах також, готель новіший, вітерець буде хоч і менше ніж РЕДИССОН, саме то для червня, і риф не поганий в БЛУ БЕЙ буде спекотніше, але сам готель кращий за ці два, але дорожчий і риф гірший на мій погляд.
аватар 44astra44
Спасибі велике kesajoki! Аж номери напевно краще, ніж у Мелії. Можливо я не права ? Відмовте!!
аватар 44astra44
Дякую всім добрим людям за увагу!!! Може ще хтось запропонує.
аватар hendo7
Картинки - це завжди красиво. А може все-таки Reef Oasis Beach Resort 5 *? Погуляти. Не треба витрачатися на таксі. Ну якщо тільки з'їздити в "Голлівуд", який недавно відкрили. Ну а на Сохо ви були.
аватар valermetto
Якщо планувати взимку не вилазити з дітьми з моря з піщаним заходом, то тільки Reef Oasis Beach Resort зараз тут так і робимо.
аватар
Відповім на інші запитання про Шарм ель Шейхе
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще