Запитання про Шарм ель шейх

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
10474 підписники будуть
повідомлені про запитання
Цікаві запитання
Теми запитанняа

Запитання на тему «Шопінг»
Де в Шармі краще купувати олію чорного кмину? У держ. аптеках чи на ринку шукати? Яке краще, як вибирати і скільки коштує?
У Джорджа Клуні його можна купити?
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
32 підписника  • запитав 2019-11-123 роки тому
Відповіді  •  44
аватар vezha2
Олія є всюди, ціни залежать від обсягу банки.
Не поспішайте купувати в перші дні, огляньтеся, запитуйте ціни на околицях готелю, потім визначайтеся з покупкою.
аватар lana_181
Краще у спец.центрах або аптеках. Дивіться термін придатності. в спец.центрі, наприклад, всі масла можна понюхати і нанести. Я купувала в Нефертіті. Вартість залежить від обсягу. .
аватар travelsita
Найкраще в аптеках. У Єгипті є суворий контроль за медикаментами. У спеціалізованих центрах також можна. У звичайних сувенірних лавках не раджу.
аватар tvika2424
В аптеках в Шармі повно цих олій і коштують копійки, якщо вас повезуть по оглядовій екскурсії в Шармі (безкоштовно від тур оператора) то завезуть на якийсь завод типу сертифікований і там втричі дорожче втюхуватимуть і розповідатимуть про творіння чудес їх масел. ) в аптеці звичайної, теж масло буде за пару баксів, з тією ж етикеткою ...))
Особисто я бачила масло чорного кмину в аптеках, залежно від обсягу там ціна, ну не дорого зовсім, точно ціни не згадаю зараз.
аватар somik2016
Брали як на базарі, так і в аптеках. Не великий знавець, тож різниці не бачу. Приблизно ціни від 10 до 40 $
аватар somik2016
Біла пляшка - з так званого заводу, втричі дорожче за аптек. Не раджу. Аптека та все!
аватар Natalya249
Раджу поїхати на фабрику олій. Там російськомовні продавці порадять і дадуть інструкцію. Ми там купували масло для обличчя, дезики, та багато різних олій.
аватар lana_181
tvika2424 ціни що в аптеці що в спеццентрах практично однакові. Тому що вони там одних і тих самих виробників. В цілому як написали вище середня ціна 15-20 дол.за 125 мл. Чим більший обсяг, тим більша природно ціна.
аватар mindguru
Заведіть ще десять запитань на ту саму тему.
аватар mindguru
WTF "спеццентри"? Фабрика олій? НІКОЛИ не купуйте масло на фабриці олій!
аватар Natalya249
чому не можна на фабриці?
аватар mindguru
1. Ціни вищі мінімум у два рази.
2. Велика ймовірність, що вас надують. Навіть якщо продавець демонструє вам заводське впакування, у пакет можуть покласти підробку.
Не розумію, у чому проблема купувати в аптеці?
аватар lana_181
mindguru тільки одна-там вам ніхто його не відкриє і ви не зможете зрозуміти справжнє воно чи ні. залишається тільки надія, що так, справжнє)) Це ж Єгипет.)
аватар mindguru
Відповідати не бачу сенсу. Я сказав лише те, що сказав.
аватар igz
ВІН ПРАВ У УСЕМ ЦЕ ПРО МІНДГУРУ
аватар Polupan07
на фабриці російськомовні продавці сидять на відсотку від продажів тому ціни на порядок вищі ніж в аптеці
аватар boyaleex1
Купив якось в Олдмаркеті. І принюхувався, і придивлявся. Через два дні почала від нього хворіти печінка. Викинув. Тільки в аптеці.
Фабрика масел-повний "розлучення на довірі" наївних наших співгромадян.
аватар Pachok
Люди, купіть собі нормальне гарне масло, з гарантованою якістю, на айхербі, з доставкою додому, виробництва нормальних країн для ринку США, та не ризикуйте здоров'ям.
аватар olesjo
Особливо купував якісну олійку в крамничці LIBRARY, що у торговому ДАХАБ-центрі біля Альбатросу, спілкувалися російською. Поруч і аптека є - там навіть по-русски можна
аватар Veter.Peremen-Nadezhda.Kurganskaya
Вітаю
Ризик купити незрозуміло, що є і на "фабриках", і на ринку. Навіть якщо вам відкриють цю олію, ви все одно експертизу на око і по запаху не зробите. До того ж, якщо дають відкрити і понюхати, отже, навіть баночка і заводська, то туди можуть налити все, що завгодно. За запахом не визначити: у кмину різкий запах, тому навіть сильно розбавлене масло все одно пахне.
Фабрик з виробництва олії в Шарм-Ель-Шейху ніяких немає, назва "фабрика" означає, що вас спробують розвести та в кілька разів окупити витрати на "безкоштовну" оглядову екскурсію.
Купуйте в аптеках, найкраще в El-Ezaby – тут ніхто нікому не дасть відкрити "понюхати", щоб продати. Це вже саме собою добрий показник.
аватар M.i.l.a.
Олія чорного кмину на фабриці масел 1літр коштує 145$.
аватар Slav_na
ніколи нічого не купували, крім сувенірів (магнітики не пропонували))). якщо неважко, розкажіть, кому це масло, наприклад, чим допомогло – може, нам теж треба? )))
аватар Tigrusya
Ми іноді п'ємо, раніше купували в насінні, але він такий ядрений, що перейшли на олію. Вважається, що підвищує імунітет, захищає печінку, уповільнює ріст новоутворень, знищує віруси та бактерії та багато різного. У Корані сказано, що лікує усі хвороби, крім смерті. Але є протипоказання. Навряд чи буде видимий ефект – від вітамінів та БАДів ми ж не чекаємо такого. Але минулої зими ні я, ні донька жодного разу не хворіли.
Але я купувала тут, в Україні 0,5 л 500 грн.
аватар Vika284
Pachok підтримаю
100% масло чорного кмину 230 ml зроблено у США стоїть на айхербі з доставкою в Україну від 600 грн
аватар veritasana
Питиму воду з джерела ... а не масло з чимось чорним ... незрозуміло звідки.
аватар lesya.aleksandruk
У магазині оптової торгівлі Джорж Клуні або у Набка центрі ( базарчик з магазинів) у блондинки з Одеси ( у неї самі дешеві ціни)
аватар Kapitanpereira
Як вище правильно написали - купуйте на айхербі))) ну, або, і справді, в аптеці. Що там у них продають в інших місцях, я навіть гадки не маю.
аватар Annami
Шановні, велика помилка що в аптеках продають якісні олії! В аптеці продаються якісні ліки, а олії звичайні дуже не дуже якості.
Якість самі подивіться, ну шлак реальний. Осад, колір і яких тільки назв немає, нісенітниця! Найякісніші олії на фабриках, Але, нюанс, дорого через % тур фірмам. Що можу порадити, у Старому місті магазин «Масла», не полінуйтеся, зайдіть подивитися, попросіть продавця Хамза, ненав'язливий, добрий хлопець, покаже, дасть спробувати і все пояснить без локшини на вуха.
аватар Annami
Перечитала відгуки, їй Богу, ви кумедні, люди. Не женіться за дешевизною. Натуральне масло ніяк не буде коштувати 1-2 $, ви що?! Ви якусь фігню хочете пропити чи нормальний продукт?!
аватар Pachok
Annami, це ви з ким зараз розмовляли? Де побачили обговорення про 1-2 долари?
Показати ще »
аватар
Відповім на інші запитання про Шарм ель Шейхе
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще