Запитання про Шарм ель шейх

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
ТОП-5 знавців Шарм ель Шейха
за кількістю запитань за 30 днів
1
аватар
Відповіла на 2 запитання


Ще про Шарм ель шейх
3 місяці тому  •  4 підписника 6 відповідей
Ребёнок 4 года сможет ли покупаться? А то с понтона боится.
7 місяців тому  •  5 підписників 11 відповідей
1 рік тому  •  7 підписників 4 відповіді
Якщо приїхати вдруге, готель робить компліменти? Коли давно за друге відвідування давали найкращий номер та піднос із фруктами. В іншому одягали золоті браслети і дали номер з видом на море, чайник із запасом кави та чаю. Друзям навіть пощастило, що організували безкоштовний трансфер з аеропорту до готелю та зустріли з табличкою. А зараз як таке практикується в готелях Єгипту? Особливо цікавить про готель Island View Resort, що біля Сохо сквер, там є компліменти від готелю? Думаємо поїхати туди вдруге. Хто був там удруге, готель зробив якісь бонуси?
1 рік тому  •  4 підписника 3 відповіді
Мені сказали, що з перших чисел травня не варто їхати ні до Туреччини, ні особливо до Єгипту. Якщо у Туреччині ще холодно і не буде такого ажіотажу та особливого сенсу їхати до 15-20 числа туди немає, то з Єгиптом біда. Усі рвонуть туди на травневі, буде багато людей, пляжі забиті. Готелі забиті чи стопі, вибору місць на рейс мало. І ціни вже злітають на ці дати. Це правда? Чи є сенс їхати туди на початку травня? Особливо Єгипет? Я просто не зовсім розумію, там 1 травня і 9 травня, хіба це купа вихідних? Хто був на травневі, поділіться враженнями.
1 рік тому  •  9 підписників 9 відповідей
Знаю 1 платний, був 1$ з особи біля мечеті. Ходили повз, він працював щось ні. Потрапляли, що був закритий. І дорого мені здається така ціна. Хоч би за двох брали, та не хочуть. Запитували в 1 м кафе – долар теж сказали. У другому купили сік та воду, теж сказали долар, трохи посперечалися з ними, ми ж сплатили воду та сік, пустили, але про себе видно нас матеріли. Загалом у них вивісок туалет не бачили, навіть у кафе. В інших кафе говорили нема або до мечеті відсилали, може, ми так потрапляли, не знаю. Ще говорили, що ніби є безкоштовний десь біля вивіски Вова турс (як у Сохо сквер, якщо він платний не став), але ми його не знайшли, безкоштовний у Старому місті. Хто знає, є ще туалети? Як їх знайти? Чи, може, в яких кав'ярнях є? І як домовитись?
1 рік тому  •  6 підписників 4 відповіді
Їдемо після 8 березня. Вибираємо з: Hilton sharks bay Grand oasis Albatros beach SETI sharm Jolie ville casino Jolie ville golf Concorde el salam Monte Carlo Була один раз у Уотерфолсі у лютому 2009, більше до Єгипту не поверталася, що зараз – незрозуміло, всі відгуки дуже суперечливі.
1 рік тому  •  13 підписників 40 відповідей
1 рік тому  •  10 підписників 12 відповідей
Брати екскурсії біля готелю не вигідно. Які можете порадити агентства для поїздок до Каїру, відвідування заповідників тощо?
1 рік тому  •  12 підписників 13 відповідей
1. Чи буде тепло, яка температура моря? 2. Чи такий поганий Континенталь як готель і чи справді гарний у нього риф? По готелю особливо не вимогливі, головне гарні рифи, стерпне харчування, але сараю звичайно не хочеться. У Доміні були у 2012 році, все сподобалося. Ці готелі пропонуються в районі 100-110 тис. руб. за дві 7 ночей. Буду вдячний за альтернативні варіанти. Заздалегідь дякую!
1 рік тому  •  10 підписників 14 відповідей
У нас була поїздка: 11:45 виїхали, о 20:00 приїхали, вечеря на кораблі на Нілі та вранці музей із пірамідами. Чи можливо зараз таке знайти або змінили формат поїздки?
1 рік тому  •  8 підписників 6 відповідей
Показати ще »