Відгуки та розповіді про готелі Сома Бей

Розповіді туристів про Сома Бей додати розповідь
Чудовий готель!
Готель вибирали за відгуками та рейтингом, нам він підійшов відмінно за ціною. Вирішили зупинити свій вибір на ньому, в готелі дуже гарне обслуговування, завжди цікавляться чи добре, намагаються догодити і зробити відпочинок комфортним.
 •  3 місяці тому
Гарний готель, тверда 4-ка
Готель відмінний як для 4-ка це тверда 4-ка. Номери є старий ремонт є новий ремонт вибираємо самі вже або міняємо з доплатою, кожен сам приймає рішення. Ми змінили з доплатою і жили на першому поверсі і були дуже задоволені і вид на море був.
 •  4 місяці тому
Відмінне місце для відпочинку
Хотілося б трохи розповісти про цей готель, вибирали недовго? тому що хороший рейтинг, маленький готель? але досить компактний. Є 3 басейни, один для дітей з аквапарком, що підігрівається і для дорослих теж теплий, дуже зручно, тому що купатися в морі було холодно, першу половину дня проводили на мо...
 •  3 місяці тому
Відмінний, спокійний готель з великою територією та дуже смачною кухнею
Пишу відгук та думками повертаюся до готелю. Відпочивали з 9 до 14 січня 2022 року. Нас було четверо-дві пари. Не вперше відпочиваємо з Anex Tour - усім задоволені, все чудово!
 •  3 місяці тому
Чудовий готель та умови, яким можна сміливо ставити 9 з 10
Номер: Сома Бей. Чудовий готель та умови, яким можна сміливо ставити 9 із 10. Той випадок, коли плюсів більше і вони переважають над незначними мінусами і геть-чисто перекривають їх, але про все по порядку.
 •  4 місяці тому
Огидно
Зачеплю найважливішу тему, яка характеризує готель. ЖИВЛЕННЯ. Друзі, бережіть себе, почитайте відгуки. З 2017 люди пишуть, що харчування погане та мізерне. Я не повірила, вирішила перевірити на собі, тепер пишу.
 •  5 місяців тому
Невеликий бюджетний компактний готель, Wi-Fi
Відпочивали в даному готелі, була класна невелика ціна на тур, готель компактний невеликий на першій лінії, є свої плюси та мінуси, але відпочинком залишилися задоволені, відмінне розташування на першій лінії, практично всі номери виходять з видом на море, з невеликим вибором, але смачне харчування.
 •  5 місяців тому
Перша лінія та ціна - осовний плюс
Почну мабуть з негативу, тому що ніколи не стикалася ні в готелях Єгипту, ні в готелях Туреччини на олл інклюзив зі зрізанням браслета при виїзді. О 12:00 ми віддав ключі, трансфер у нас був на 15:00, але при цьому поїсти ви вже права не маєте.
 •  6 місяців тому
Зіпсований відпочинок
Приїхали великою компанією (6 дорослих 1 дитина), тому попросили поселити нас поряд, співробітник готелю Алі запросив по 10 $ за добу з кожного номера, ми відмовилися, мабуть тому нас розселили в різні кінці.
 •  6 місяців тому
Гідна єгипетська четвірка
Враження двоїсті. Почну з гарного. Заздалегідь знали, що готель розташований далеко від Хургади, що поряд взагалі немає нічого і що море там не дуже. Добре розуміли, що це єгипетська четвірка і чекати там чогось супер-пупер не треба.
 •  6 місяців тому
Показати ще »


Ще про Сома Бей