Відгуки та розповіді про готелі Сома Бей

Розповіді туристів про Сома Бей додати розповідь
На 5 не тягне
З плюсів: гарне харчування, середня анімація, чистий пляж, привітний персонал, постільна білизна. Мінуси: ніяке прибирання як у самому готелі, так і в номерах. При заїзді були просто в шоці, коли в номері скрізь волосся, як у собачому притулку.
 •  3 тижні тому
Готель хороший
Готель вибрали по відгуках. Все сподобалося. Приїхали зранку о 8.00. Відразу надягнули браслети і відправили на сніданок. Начитавшись відгуків, на рецепції дали 10 доларів з проханням гарного номеру.
 •  4 місяці тому
Чудовий готель!
Готель вибирали за відгуками та рейтингом, нам він підійшов відмінно за ціною. Вирішили зупинити свій вибір на ньому, в готелі дуже гарне обслуговування, завжди цікавляться чи добре, намагаються догодити і зробити відпочинок комфортним.
 •  1 рік тому
Гарний готель, тверда 4-ка
Готель відмінний як для 4-ка це тверда 4-ка. Номери є старий ремонт є новий ремонт вибираємо самі вже або міняємо з доплатою, кожен сам приймає рішення. Ми змінили з доплатою і жили на першому поверсі і були дуже задоволені і вид на море був.
 •  1 рік тому
Відмінне місце для відпочинку
Хотілося б трохи розповісти про цей готель, вибирали недовго? тому що хороший рейтинг, маленький готель? але досить компактний. Є 3 басейни, один для дітей з аквапарком, що підігрівається і для дорослих теж теплий, дуже зручно, тому що купатися в морі було холодно, першу половину дня проводили на мо...
 •  1 рік тому
Відмінний, спокійний готель з великою територією та дуже смачною кухнею
Пишу відгук та думками повертаюся до готелю. Відпочивали з 9 до 14 січня 2022 року. Нас було четверо-дві пари. Не вперше відпочиваємо з Anex Tour - усім задоволені, все чудово!
 •  1 рік тому
Чудовий готель та умови, яким можна сміливо ставити 9 з 10
Номер: Сома Бей. Чудовий готель та умови, яким можна сміливо ставити 9 із 10. Той випадок, коли плюсів більше і вони переважають над незначними мінусами і геть-чисто перекривають їх, але про все по порядку.
 •  1 рік тому
Огидно
Зачеплю найважливішу тему, яка характеризує готель. ЖИВЛЕННЯ. Друзі, бережіть себе, почитайте відгуки. З 2017 люди пишуть, що харчування погане та мізерне. Я не повірила, вирішила перевірити на собі, тепер пишу.
 •  1 рік тому
Невеликий бюджетний компактний готель, Wi-Fi
Відпочивали в даному готелі, була класна невелика ціна на тур, готель компактний невеликий на першій лінії, є свої плюси та мінуси, але відпочинком залишилися задоволені, відмінне розташування на першій лінії, практично всі номери виходять з видом на море, з невеликим вибором, але смачне харчування.
 •  1 рік тому
Перша лінія та ціна - осовний плюс
Почну мабуть з негативу, тому що ніколи не стикалася ні в готелях Єгипту, ні в готелях Туреччини на олл інклюзив зі зрізанням браслета при виїзді. О 12:00 ми віддав ключі, трансфер у нас був на 15:00, але при цьому поїсти ви вже права не маєте.
 •  1 рік тому
Показати ще »


Ще про Сома Бей