Запитання про Табу

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
628 підписники будуть
повідомлені про запитання

Запитання на тему «Вибір готелю»
Порадьте готель у Табі з пляжем з гарним рифом, головний пріоритет відпочинку – гарний риф та снорклінг (не дайвінг)
Порадьте готель у Табі з пляжем з гарним рифом, головний пріоритет відпочинку – гарний риф та снорклінг (не дайвінг)
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
11 підписників  • запитав 2021-08-293 роки тому
Відповіді  •  23
аватар Andrey111
Що, у Марсі так і не визначились. У Табі в цьому напрямку гірше. Туди їдуть в основному заради екскурсій до Ізраїлю та Йорданії через близькість кордону.
аватар kvit74
Про Марсу мені прийшла купа ЛЗ:
1. що збирати там будете тільки до 10.30-11.00 у кращому разі і не кожен день, а дайвінг мені не можна.
2. Можете приїхати і взагалі не плавати через вітри, багато хто приїжджав і з 10 днів плавав 2-3 дні
3. Що в Марсу їдуть за черепахами, їм же потрібна трава, а тут або трава або корали.
4. Особисто я для себе на всіх відео з Марса не побачив і частини краси коралів Шарма біля Рас Мухаммад, там де наш готель.
Але головне те, що мені скрутити це не для Марсу, в Шармі я залазив о 6-й ранку і вилазив із заходом Сонця і весь час прозора вода що в серпні що в листопаді.
Просто я шукав спосіб спробувати щось, крім Шарма.
аватар Tana999
Таба дуже слабенька за коралами та живністю. Щоправда, я там тільки в одному готелі була. Але плавала вздовж інших. І їздила заради Ізраїля
аватар Tana999
Розгляньте Дахаб краще. Про нього добре відгукуються. Я не була
аватар Tana999
А можна якось побачити ваші відео з Шарма?
аватар Andrey111
У Дахабі дуже вітряно. Це місце для вінсерферів та дайверів.
Для снорки не дуже.
аватар kvit74
Я не знімав відео ніколи, просто я ледве захоплююся фото (якщо хто в курсі і оцінить ступінь мого фанатизму то мій улюблений об'єктив це 70 річний Цейсс перероблений під Нікон) і дивитися на ту якість картинки, яка видає гопро як того, а зі своєю дзеркалкою в боксі було незручно і стрімко, але пересилив себе, вивчив тонни матеріалу як знімати на екшен камери і їхав згорнути і знімати. А в Марсі всі писали вода дуже каламутна і лише до 11:00, а потім що робити в Єгипті в пустелі? Ну і по всьому відео видно, що корали після Рас Мухаммад там ніякі. У Марсу тільки драйверам напевно
аватар kvit74
У Дахабі я звичайно ж був, але як то думав там лише дикий відпочинок без готелів, повивчаю, але про якісь нормальні готелі в Дахабі ніколи не чув
аватар kvit74
До речі, в Тебе красиві корали, але ми пірнали з яхти і як там біля готелів не знаю, тому запитав
аватар Kasja23
Любителі снорки їздять у Хеппі лайф вілладж.
Щоправда, цього року повернулися засмучені – заборонили у готелі
нічний снорк. А туди заради нічного снорку все й їздили. Ну і заради атмосфери Дахаба
аватар Andrey111
У наших це найпопулярніший готель у Дахабі, відгуки тільки і про нього. Щоправда, зважаючи на підвищені вимоги ТЗ до рифів, йому навряд чи сподобається.
аватар kvit74
Дякую, всім хто відповів
аватар bondarkrivoruchk
kvit74, я перепрошую, що не по темі, підкажіть, а про який готель Ви пишете "...біля Рас Мухаммад, там де наш готель"?
Ми вже облазили бухту Рас Насрані (любимо снорклінг). Хочеться чогось нового. Теж думали, що інші райони: Таба, Марса, але почитали листування вище і думка змінилася.
аватар klichko
Таба чудове місце і обов'язково до відвідування. Справжня особливість Таба Хайтс. 5 готелів на величезній закритій красивій території, обгородженій горами. Навпроти Акабської затоки видно береги Йорданії та Ізраїлю. Корали там дуже пристойні. Найкраща живність у Хайятта та у бік скелі. У сусідньому Софітелі з коралами теж все гаразд. Можна гуляти-смикати по всіх готелях
аватар kvit74
Дякую, я був у Табі, пірнали з яхти, але які домашні рифи там у готелі цікаво
аватар klichko
Є похмурі ділянки, є гарні. Акваторія величезна. Мало видосів, місце у наших не топчик https://www.youtube.com/watch?v=yhXzC_GlUNc
аватар yanina.lyashchuk
Були в Хаятті в Табі багато років тому. Риф дуже красивий, живості було багато. Але обслуговування в готелі було хамським, псувало враження від готелю.
аватар vic21
Перегляньте на Марсі готель Malika Resoft Abu Dabbab. У них пляж у бухті та його не закривають навіть під час шторму. У центрі цієї бухти пісок і росте рідка трава – там живуть черепахи, а по боках, уздовж берега – корали. Який сам готель не знаю, нас возили з іншого готелю. Але бухта класна. Незабутнє враження плавати поряд із черепахами.
аватар aldoc2008
Ще в монастир Св. Катерини і звісно – Каїр (піраміди). Звідти - ближче, ніж із Шарма та Хургади.
Раніше був готель Інтерконтиненталь – зараз змінив назву. Можна було їздити на класний риф у крайній готель. Але ... основна проблема була в тому, що в Тебе аеропорт більше військовий, тому не квапливі єгиптяни (митники та прикордонники) можуть збиратися для обслуговування рейсу ТОВОЧЕНЬ довго і будьте готові, що Вас маринуватимуть в аеропорту до 6 годин і більше. Тому летіть у Шарм, а звідти трансфер - не дивлячись на відстань буде явно швидше - був досвід)))
Ізраїль – 30 хвилин на таксі. Йорданія – пором. У Табі за територією готелю – ГОЛЯК! Ходити нікуди – будьте готові до цього.
аватар klichko
Секундочку, це що, відкрили прямі перельоти в Табу? Чому ніхто не доповів) Хто возить?
І до речі, порт у Тебе чудовий. Маленький, зручний та простий в обслуговуванні. Не знаю, що там маринують. Ми завжди кулею проходили
аватар klichko
обслуговування в готелі було хамським, псувало враження від готелю.
========
На Хайат завжди було багато нарікань. І навіщо туди селитися, збирати можна всюди. Круто було в Софітелі, але найдужче був Маріотт. В курсі, що перейменували все, але тягне страшно. Трансфер взагалі не розглядаю. Ще раз, який ТО возить до Табу?
аватар aldoc2008
Мабуть, я не вірно висловився - раніше були перельоти в Табу - останні 2 роки не бачив!))
На рахунок "кулею проходили" - 6 годин у терміналі, т.к. основне призначення – військовий аеродром (тому і маленький)! Про цей рік можу уточнити - чи хтось возить і якщо так, то хто.
аватар klichko
основне призначення – військовий аеродром (тому і маленький)!
=======
Ну що за нісенітниця, раз маленький, то військовий. Таба давно цивільна, хоч і створена на базі військового. Маса портів переобладнана, а є історично маленькі цивільні. Поцікавтеся відмінністю військових аеродромів від цивільних. У Табі одна коротка смуга середніх судів. Термінал є місця для стоянки, а військових складів немає. Розмір не має значення)
аватар
Відповім на інші запитання про Тобі
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще