Відгуки та розповіді про готелі Іспанії

Розповіді туристів про Іспанію додати розповідь
6-й раз на Тенеріфе – порівняльний огляд вражень. Частина 2
6-й раз на Тенеріфе - порівняльний огляд вражень. Частина 1 Середовище. Я йду зануритися, а моя банда їде на пляж Обама. Увечері мені розповідають, який це класний пляж, і що туди треба поїхати обов'язково ще раз, щоб і я його побачив.
 •  2 роки тому
6-й раз на Тенеріфе – порівняльний огляд вражень. Частина 1
Почну з того, що особливо вибрати для відпочинку нічого було (турції, балкани, єгипти – мені не дуже цікаві), а за відпочинком ми скучили і плюс я вирішив, що хочу навчити свою дитину пірнати з аквалангом (на Тенеріфе я знаю одного оч.
 •  2 роки тому
З футболом у свiт*. Частина 2
Частина 1 >>> Частина 2. Все, що ви хотіли дізнатися про алкотрейни, але боялись запитати Ви, напевно, не повірити, але ніколи раніше не літав РайнЕйром! Двічі купував квитки на авіарейси цієї компанії, але обидва рази поїздки зривалися (одного разу вдалося повернути кошти за квиток).
 •  3 роки тому
Мадрид. Місяць до Ковід-Апокаліпсису
Чому Мадрид? Тому що знайшли дешеві квитки. Ми розпочали програму «лоукост+безвіз» – шукаємо де є дешеві квитки, туди і летимо. За рік купувати не маємо можливості, через специфіку моєї роботи, а ось за місяць – нам підходить.
 •  4 роки тому
Зненацька Іспанія!
Запрошення поїхати до Іспанії було несподіванкою. Мої знайомі купили там будинок та запросили на новосілля. Поїздка саме випадала на мій День народження. Круто! ! День народження в Іспанії!
 •  4 роки тому
Мій Мадрид
Мадрид не омивається морем і не зведений біля гідної річки, проте з такою кількістю чудових парків дасть фору багатьом світовим столицям. У парку Ретіро (Parque del Retiro) збудовано витончений павільйон зі скла (архітектор Рікардо Веласкес Боско фактично скопіював своє творіння з лондонського Криш...
 •  5 років тому
Прага-Валенсійська країна-Амстердам (очима неквапливої ​​бабусі)
Іспанія мене покликала (ще раз і через два роки). Квитки куплені за два місяці, від нас – через Прагу до Валенсії (минаючи Москву) і назад – через Амстердам. Причини дві: планувалося визирнути в інші міста/країни, без очікування пересадки в Москві, та відносна дешевизна квитків, оскільки ці напрямки...
 •  5 років тому
Як полюбити Іспанію?
Ну, ось не виходить у мене з Іспанією! Була я, щоправда, лише у Каталонії. Барселона взагалі не дається. Цього разу вирішила змінити формат. З'єднуємо пляжний відпочинок із екскурсіями!
 •  5 років тому
В обіймах моря.
Я дуже люблю А. Доді. І різні, південні, французькі назви (згадуємо "Нума Руместан") мене просто зачаровують. Чому Таррагона, запитав чоловік? Назва подобається, екскурсія на півдня, і з Ленком (моя подруга з Парижа) проїхали повз.
 •  5 років тому
Відпочинок та вивчення іспанської
В минулому році я почала вивчати іспанську мову, а найкращий спосіб для максимально ефективного вивчення  це зануритись в мовне середовище. Я завжди мріяла відвідати Андалусію і це був саме той момент коли я могла об’єднати приємне з корисним.
 •  5 років тому
Показати ще »