Запитання про Андалусію

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
2 підписники будуть
повідомлені про запитання
Теми запитанняа

Запитання на тему «Місця та розваги»
Чи варто брати напівпансіон в готелях? Чи краще харчуватися поза готелями?
Які загалом середні ціни на харчування в Іспанії? Цікавлять і кафешки-ресторани, і ціни в супермаркетах (чи порівняні з Києвом?).
Я розумію, що це дуже приблизно. Але якщо за відгуками Греції можна пообідати за 30 євро на двох, то так воно приблизно й було.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
6 підписників  • запитала 2012-07-0212 років тому
Відповіді  •  12
аватар sigur62
Брати напівпансіон - це прив'язувати себе до готельної їжі, харчуватися за розкладом і в одному місці. На мій погляд, це нерозумно, в Європі, в тому числі і в Іспанії, безліч місць, де можна поїсти смачно, різноманітно та в будь-який час. Тому достатньо оплатити сніданки, щоб зранку раніше поснідати, і - весь день бути вільним.
аватар hessen
Не зовсім згодна. На Гран Канарії ми брали напівпансіон, це було саме те, що потрібно. Сніданок з 7:00 до 10:30 дуже було зручно, коли хотілося довше поспати.
Вечеря у 2 заходи: з 6:00 до 8:00, та другий захід з 8:00 до 9:30 вечора. На другий захід змінювалися страви. Нас це теж цілком влаштовувало. Іноді намотавшись островом зовсім не хотілося нікуди виходити шукати вечерю. Якщо поверталися пізно, але не темряві, а темніє там рано, то потрапляли на пізню вечерю. І потім, там у готельному ресторані така різноманітність страв.
В Іспанії навіть ALL не так дорого коштує, як, наприклад, на Мадейрі і в Португалії взагалі, тому Іспанія як правило пропонує часто ALL, на крайній край HP.
Це мій досвід, але вирішувати вам. Все залежить від того, який готель буде обраний і чим взагалі збираєтеся зайнятися на відпочинку: пляжний або активний відпочинок.
аватар Janny25
Дякую за відповіді. В нас дуже активний відпочинок. 5 міст за 14 днів.
І все ж таки за цінами ... є у кого зразкова інформація? Треба приблизно розрахувати витрати.
аватар Barabulkimmm
Ми були на Коста Дорада, цілком ситно та смачно можна пообідати на 15 євро на особу плюс графин сангрії 10 євро, ціни скрізь приблизно однакові.
аватар s-gric
подорожуючи Іспанією ми орендуємо апартаменти і зазвичай розпорядок у нас такий, снідаємо в кафе 8-10 єв, обідаємо вдома (готуємо), вечеря в ресторані 15єв, 25- з вином. Поїсти недорого, дорогий у кафе алкоголь
аватар sigur62
Ми також вечеряємо в кафе, іноді з молодим недорогим столовим вином, а випити для розслаблення можна у вечірній прохолоді на балконі.
аватар s-gric
У меркадоні (універмагу) вина багато і дешево, і дешеві продукти, риба дорада охолоджена!! -3 єв/кг, апельсини -1 єв за 5 кг, пепсі 1,5 л -0,29 єв, а на пляжі -1-2єв. Маючи холодильник завжди можна купити, охолодити (заморозити) та взяти з собою на пляж. Економлячи по дрібницях, маємо гроші на хороші речі, чим дивуємо, друзів (і відпочили, і накупили), а вони заплативши за "все включено" тільки відпочили. Я давно відмовилася від послуг турфірм, я сама можу собі і квиток замовити по інету, і візу отримати, і зняти апартаменти, і не пишу потім погані відгуки про готелі і годівлю, т.к. все в моїх руках, і поки я плачу готівкою - мене обслуговують на 5+, а коли "абстрактні" платежі, то обслуговують.
аватар sigur62
Відмінний висновок, дякую )))
Додам, що відмовившись від "все включено", Вам не треба канючити у бармена пиво у свій брудний м'ятий пластиковий стаканчик. Адже "сплачено"...
аватар s-gric
Турфірми укладають договори на "неліквідні" з точки зору європейців номери, вікна у двір, без тераси, цоколь та ін., а потім вдають, що це готель вам дав поганий номер, а вони ні до чого. Потім наші туристи бігають за працівником готелю "він звільнився хороший номер, переселіть нас туди", а працівники готелю вдають, що не розуміють, а весь секрет у тому, що у цього номера інша ціна, вища ніж заплатив російський турист
аватар Janny25
Дякуємо за нові відповіді!
Ми їдемо самостійно. Просто можна забронювати номер із харчуванням або без. Ось і намагалася порівняти.
Швидше за все, візьму зі сніданками, щоб вранці не думати про те, де поїсти, а відразу йти гуляти, ну а далі вже по ситуації)
Ще раз дякую за те, що ділитеся своїм досвідом!
аватар sigur62
Найправильніше рішення! Сніданок зазвичай рано, з 7 годин, зручно відразу поїсти і весь день у вашому розпорядженні.
Гарного відпочинку!
аватар s-gric
забронювавши номер в готелі з напівпансіоном, Вас просто «жаба задавить» запізнитися на халявну вечерю, тому Ви стаєте залежним від розкладу «годівлі», від чого в результаті страждає весь відпочинок. На сніданок ми завжди спізнювалися. Їжа в ресторані готелю -не та їжа яку хотілося б їсти на відпочинку в Іспанії, немає морепродуктів, фрукти з прозеленню (що б полежали) і т.д. , що завгодно душі та шлунку або сходити в кафе.
аватар
Відповім на інші запитання про Андалусії
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще