Відгуки та розповіді про готелі Гран Канарії

Розповіді туристів про Гран Канарію додати розповідь
Відповідає своїм зіркам, але це не пляжний готель
Трансфер Замовляв трансфер з аеропорту до готелю та назад. Ціна 35+35 євро. Зустріли з табличкою, донесли багаж. Назад все пройшло аналогічним чином і автомобіль подано рівно в замовлений час.
 •  1 рік тому
Для подорожей з вихованцем не підходить
Ми завжди подорожуємо з собакою і ніколи не виникало проблем, але не в цьому готелі. Під час бронювання було зазначено, що з тваринами дозволено. Під час заселення вручили на підпис документ, у якому зазначено, що на території готелю знаходиться із собакою ЗАБОРОНЕНО.
 •  3 роки тому
Жахливий готель
Несмачна та одноманітна їжа із продуктів низької якості. Розведені місцевою огидною водою напої - вино, соки
 •  9 років тому
Шикарний готель для 3*, повернусь сюди ще раз.
Відпочивав у цьому готелі всього 5 днів із друзями. Травень 2015 з 17 по 22. Готель вибирали виходячи з великих номерів, розташування до океану, магазинів, автобусних зупинок.
 •  9 років тому
Хороший готель оптимальне співвідношення ціни-якості
Хороший готель, не найшикарніша п'ятірка на острові, але й ціна відповідна. Нам практично все сподобалося, крім розташування номера (351) балкон виходив на бік кухонного блоку звідки цілодобово долинав гул чи витяжки чи якихось агрегатів, тому з відкритими дверима спати було неможливо, та й відповід...
 •  11 років тому
Приємна несподіванка)))
Путівки дісталися нам просто "на халяву" на 11 днів сніданки/вечері на трьох за 45000руб плюс візи. Тому готель не вибирали, відгуків щодо нього серед росіян практично не було, але за принципом "та за такі гроші.
 •  11 років тому
Гран Канарія - райський острівець
Про остров ↓ На кафедрі дослідження клімату Syracuse University у Сполучених штатах Америки було проведено різні дослідження близько 590 областей у світі, внаслідок чого було встановлено, що на Гран Канарії пори року плавно переходять з одного до іншого, 90% сонця та прийнятна температура.
 •  12 років тому
Чудово
Були там із дружиною та друзями. Така три, як тут, в Туреччині це 5, або 4, але тільки з-за відстані до океану. Від АЕРОПОРТУ ДОБРАЛИСЯ вчотирьох на таксі (мікроавтобус) за 40 євро, їхали хвилин 15-20.
 •  11 років тому
Гран-Канарія
Прекрасний, новий готель з великою зеленою територією, гарними басейнами, казино та спацентром, знаходиться за 5-7 хвилин ходьби від пляжу, поруч торгові центри, ресторани.
 •  12 років тому
Весняні канікули на Канарах
Літали на Гран Канарію на весняних канікулах. Час у польоті – 7 годин в один бік. Готель 4-зв. , у містечку Тауріто на півдні острова. Вибрали з усіх островів саме цей, тому що в цей час року на Гран Канарії тепліше, ніж на сусідніх островах (приблизно на 1-2 градуси, але навесні це важливо).
 •  12 років тому
Показати ще »


Ще про Гран Канарію