Відгуки та розповіді про готелі Коста Брави

Розповіді туристів про Коста Браву додати розповідь
Дуже близько чудовий пляж. Хороше харчування, всього досить і дуже смачно
Для трійки чудово! ПЕРСОНАЛ Дуже привітний і ввічливий. Дуже смачна та різноманітна їжа. 5 хвилин ходьби до розкішного пляжу. Тихо вечорами. Гарний wi-fi на території. 20 хв пішки до центру міста, поряд багато визначних пам'яток.
 •  1 рік тому
Відгук про готель Blaumar Hotel
Харчування взагалі супер було. Розмаїття дуже велике і було те, чого я навіть ніколи не бачив. За розташуванням готель вважається практично на 2-й лінії, але до моря там було 40 метрів.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Espronceda Apartamentos
Готель вдало розташований за 60 км від Барселони. Мені все сподобалося, найголовніше відпочинок та море. Єдине що мені не сподобалося у середині курять. Також беруть депозит 120 євро, щоби нічого не розбили, не забрали.
 •  3 роки тому
Отзыв об отеле Oasis Park & Spa Hotel
Готель хороший, номера прибирали, коли ми просили, без питань. Харчування нормальне, аде в обід та на вечерю, немає доступу до напоїв. Напої пропонуються, але за окрему плату, ціни на них в 3-4 рази вищі, ніж в магазинах, а приносити з собою не можна.
 •  3 роки тому
Відгук про готель GHT Tossa Park Apart-hotel
Там дуже погана шумоізоляція, але це практично у всіх апартаментах та готелях. Але в усьому іншому все було чудово. Я випадково знайшла цей готель в інтернеті за відгуками.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Surf-Mar
Я завжди вибираю готель на 1? й лінії, звертаю увагу на щоб був саме піщаний пляж і звичайно ж в мій критерій входить ціна. При виборі готелю важливу роль відіграли відгуки.
 •  3 роки тому
Відгук про готель La Carolina Hotel
Готель недалекий і від центру, і від пляжу. Там досить тихо, гарний готель, басейн є і чудове харчування. Єдине "але" - це інтернет, це не інтернет, а бляха, навіть якщо купуєш його за гроші, ти все одно його не отримаєш.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Maria Del Mar
Спочатку я дивилася на готелі Туреччини, але потім поїхала до Іспанії, бо мені там попався гарний готель за ціною Туреччини. Харчування було у мене 3-разове, шикарне. Номер, обслуговування, територія – все на рівні.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Delamar Hotel (Frigola)
Чудовий готель. Обслуговування та харчування на дуже хорошому рівні. Відмінне розташування. Шикарний номер із шикарним видом. Швидке та відмінне заселення.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Mariner Hotel
Готель – не зовсім перша лінія, пляж відокремлений дорогою від готелю. Хвилин 5 йти пішки, але з номера пляж видно добре. Харчування відмінне. Прибирання щодня. Все сподобалося.
 •  4 роки тому
Показати ще »


Ще про Коста Браву