Відгуки та розповіді про готелі Коста Доради

Розповіді туристів про Коста Дораду додати розповідь
Відмінний вибір у Салоу
Волею нагоди виявилися ми в середині жовтня на іспанському узбережжі Коста Дорада. Кінець сезон, багато готелів вже були закриті, але нас гостинно дав притулок "Best Da Vinchi royal" 4 *, що розташований в 100 км.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Four Elements Suites
Загальне враження позитивне, готель зручно розташований можна самостійно їздити Іспанією, за кілька хвилин від готелю є автобусна зупинка, також безліч магазинів. У номері була кухня з холодильником і плитою мікрохвильова піч, посуд, туалет, душ, ванна.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Estival Park Salou Hotel Resort Sport & Spa
Вибирала готель за відгуками, влаштовував за ціною. Заселили в той час, я не чекала. Я поїхала не в сезон, але море було гарне. Ми мали екскурсійну програму. Ми жили в простому номері, який відповідав своїй ціні.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Estival Park Salou Hotel Resort Sport & Spa
Гарний готель нам все сподобалося, тільки гід був не дуже готельний він практично з нами не спілкувався, комунікації практично не було, краще заздалегідь дізнаватися які є екскурсії і купувати у місцевих а не у Coral Travel.
 •  4 роки тому
Відгук готелю H10 Cambrils Playa
Дуже хороший готель, все сподобалося, я вибрав його, бо була хороша ціна. Заселення пройшло чудово, у номері прибирання було щодня, якщо не хотіли – не прибирали. Все з обслуговуванням номера було своєчасно та якісно.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Estival Park Salou Hotel Resort Sport & Spa
Цей готель на фото виглядає набагато краще, ніж насправді. Їздили ми компанією, нас було 12 людей. Щодо харчування, у нас були сніданки та вечері включені в тур, їжа не смачна, обслуговування теж не найкраще.
 •  4 роки тому
Найкращі враження про готель
Вибирали готель усвідомлено щодо цінової політики. Відпочинок вийшов вдалим, ніж припускали. При поселенні нам пощастило: номер запропонували у новому корпусі та заселили одразу після приїзду.
 •  4 роки тому
Повернулася б другий раз в цей готель
На початку жовтня погода дозволила покупатись, позагоряти та комфортно з'їздтити на екскурсії. Готель розташований досить зручно, поряд - три бухти з пляжами, до великого центрального пляжу треба трохи пройтись.
 •  5 років тому
Відгук про готель Estival Centurion Playa
Зручне розташування у плані транспортної розв'язки (біля готелю автобусна зупинка). Так само сподобалося те, що це перша лінія, біля моря та відсутність автомобільної дороги між морем та готелем.
 •  5 років тому
Недостовірна інформація
На жаль, на всіх сайтах (включно з туроператорами) інформація не досить правдива: такого готелю (апартаментів) не існує. "Rentalmar" - це агенство оренди нерухомості, а "Ruleta" означає "Рулетка", тобто система типу "Фортуна" - потрапляєш до апартаментів, де є вільний номер.
 •  5 років тому
Показати ще »


Ще про Коста Дораду