Найжахливіший сервіс, хамство персоналу на найвищому рівні!

Написано: 26 серпня 2017
Час поїздки: 2 — 12 серпня 2017
Ваша оцінка готелю:
2.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Тексту багато, як і «вражень». Якщо коротко, то готель нічим не відрізняється від низки інших готелів. Але робота персоналу - це щось, думаю, що такого ставлення до постояльців готелю ще потрібно пошукати. До постояльців, які, між іншим, платять за цей "відпочинок" гроші.
РЕЦЕПШН. На рецепшині працюють російські та іспанські адміністратори (жінки, лише один – чоловік. Не хамив лише він). Ольга та Наталія (адміністратори) – це жерсть. Напевно, сестри) Спілкуватися не вміють зовсім, хам'ятають, зустрічають постояльців з такими мордами, ніби зараз дадуть тобі в обличчя. Настрій псували щодня.
АНЕКС ТУР. Окрема історія готелю – це «Анекс тур», які роблять все, щоб зробити відпочинок ще складнішим. Гід Ірина сказала, що до неї можна звернутись із будь-якими питаннями. Я поставила всього одне питання по вотсапу (як вона і сказав), питання було важливе і стосувалося екскурсії, яку ми купили в неї.
Відповіді я не отримала, природно, хоча лист був прочитаний.

А ще в готелі відпочивають практично лише росіяни.
О, окрема історія – бармен. Нічого не маю проти геїв, але проти таких пі___сів – маю! Він просто хамить і кривляється! Не раз помічала, як він кричав людям, щоб зачиняли за собою двері в готель – старі, старі двері, які не мають доводчика. І ось люди повинні паритися з приводу того, що двері з першого разу не зачиняються і потрібно докласти зусиль, щоб їх закрити. Якщо ти не помітив, що двері після того, як ти зайшов, відчинилися - пиши пропало - бармен почне тобі кричати на весь зал щось іспанською і махати руками, висловлюючи все своє невдоволення, перетворивши цю сцену на скандал. А коли ти помітиш, що їхні поламані двері не твоя проблема, взагалі-то, і ти не зобов'язаний паритися з приводу проблем готелю, бармен тебе починає прицокувати язиком, виразити і кривлятися. З таким маренням я ще ніде не зустрічалася.
СЕРВІС. І ще хочу помітити, що подорожую багато, бувала у різних країнах, але такого сервісу, як в Іспанії, я не зустрічала ніде. Кажуть, що у Франції ще гірше, тепер навіть перевіряти не хочу)

Пляж. До речі, пляж широкий, в міру чистий, є чудова велодоріжка та набережна для прогулянок. Але зважайте, що лежаків не знайдете. Варіант – купити парасольку та ганчірочку та лежати на пісочку. Як на мене – має бути право вибору, адже не всі звикли до відпочинку дикунами.

Це далеко не всі мінуси, що описала те, що згадалося яскравіше.

Особистий ПРИКЛАД із перебування в готелі. Якось ми прийшли замовити сніданок наступного ранку, тому що їхали на екскурсію. Ми прийшли на рецешн о 20:40, і, як виявилося, у правилах готелю прописано (папірець адмін дістав з-під стійки), що сніданок можна замовити лише до 20:00.

І тут уже оцінюємо роботу персоналу: нам могли піти на зустріч і вирішити питання (зауважу, ми тільки вийшли з ресторану, де вечеря нещодавно почалася та ще повно їжі. До речі, раніше ми вже замовляли сніданок, так це були: 1 яблуко, 1 пляшечка води та бутерброд - 2 шматки хліба, а всередині багато цибулі і трошки перцю – це я так попросила зробити бутер із сиром замість м'яса), так от і цього разу могли покласти хоча б таке!! ! Але немає! Ми ж прийшли на 40 хвилин пізніше і нам не належить, ми проштрафилися. Жерсть. В результаті ми залишилися зі зіпсованим настроєм, голодні аж до обіду (поки доїхали до місця призначення).
Крім нашого випадку, я особисто регулярно спостерігала сцени, коли постояльця зверталися на рецепшн для вирішення різних проблем, їх буквально «ставили на місце» і пояснювали, що «ви ж розумієте, такі проблеми швидко не вирішуються» - це в ситуації, коли прийшла сім'я, Щоб повідомити, що на їхнє ліжко прямо зараз капає зі стелі вода і запитували, що їм робити, і чи не буде у них проблем через це. До речі, сім'я була російська (ввічлива, ввічлива), але це їх не врятувало від «земляків».

ПЛЮС готелю. Все, що було нормального в готелі, це номер і його прибирання. Покоївки – золоті, дуже намагалися навіть тоді, коли ми забували залишити євро. І посміхалися, посміхалися. І за таку доброту та щирість ми залишали завжди щедрі чайові.
Якщо брати багато екскурсій та (або) їздити самим – то нудно не буде.

Кожному вирішувати особисто, природно, за що платити гроші, але не написати мій відгук вважаю за злочин.
Адже якби я прочитала такий відгук до того, як викупила тур, то точно не обрала б готель The Element Hotel!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал