Мадрид. Місяць до Ковід-Апокаліпсису

07 серпня 2020 Час поїздки: з 26 Січня 2020 до 31 Січня 2020
Репутація: +1400
Додати до друзів
Написати листа

Чому Мадрид? Тому що знайшли дешеві квитки. Ми розпочали програму «лоукост+безвіз» – шукаємо де є дешеві квитки, туди і летимо. За рік купувати не маємо можливості, через специфіку моєї роботи, а ось за місяць – нам підходить. Спочатку вирішили, що у мороз їхати не будемо, розглядали варіанти у Середземномор'ї. Потрапили квитки за 195е (базовий тариф, ми доплатили ще 80е за різні пакращення) на двох в обидві сторони за місяць на 6 ночей у Мадрид – столицю колись великої Іспанської імперії. Чому б і ні?

Летели (вперше) Раянами. Із хорошого – ціна. Також взяли каву, 3е, але дуже хороша і дуже велика порція, на двох вистачить. В іншому – крісла не відкидаються взагалі.

У нас було 5 повних днів. На жаль, до кінця 2-го дня я загрипував, а на 3-й день і дружина. Через це всі плани були поламані або зім'яті. Наприклад, у Толедо взагалі не поїхали.

Що відвідали у здоровому вигляді.

1 день

Вуличний ринок Растро – прикольна барахолка, до відвідування любителів або якщо багато часу в Мадриді.


Фламенко. Як не відвідати фламенко, будучи в Іспанії? ! Брали квитки за місяць, то сиділи не поруч і з самого краю. Крута така виконавиця (Sara Baras). Порівняно з Барселоною. . . Думки розділилися. Дружині більше сподобалося мадридське уявлення. А мені – барселонське. Розумію, що з погляду високого мистецтва та танцю мадридське краще, але в ньому не було співу взагалі. Сам театр Апполо досить занедбаний.

2-й день

Королівський палац у Мадриді. Дружині дуже сподобалося, мені сподобалися 3 зали. У нас пішло близько 3 годин на сам палац, я пройшов би за годину))). А ось окрема Збройова - просто взаємне захоплення! Такої багатої колекції лицарських латів пізнього середньовіччя ще треба пошукати!

Далі ми захворіли, тому огляд був дуже швидкий.

Музей Прадо — дуже душно. Майте на увазі, одягаючись для візиту в зимовий час. Картинам багатьом по 500 років, але вони в такому прекрасному стані, що дехто навіть засумнівався у їхній справжності))))).

Парк Буен-Ретіро – луше відвідувати колись хоча б відносно тепло і в здоровому вигляді.

Кафедральний собор Санта-Марія-ла-Реаль-де-ла-Альмудена - добре, але не вистачає давнини)))).

Ще завітали до мюзиклу «Король Лев». Ми ніколи не були на сучасному успішному мюзиклі та ще й світового класу. Завітали. Ми думали, що на мюзиклах здебільшого танцюють та співають, іноді кажуть (дуже коротко). Виявилось, що кажуть половину часу. Шоу шикарне, але ми більше на мюзикл на нерідній мові не підемо)))). Квитки теж брали за місяць, і вже були проблеми з добрими місцями. У зв'язку з хворобою висиділи лише перший акт.

Загальні враження від Мадриду

Є колорит, своє обличчя, великий історичний центр (2 км у діаметрі), всередині якого можна блукати та отримувати задоволення від гарних будинків та загальної атмосфери. Ну, подобається нам Іспанія.

Немає приголомшливих архітектурних споруд та ансамблів, а також середньовічних старовин. Все, що є – побудовано з середини 18-го століття, не раніше. Немає зелені на вулицях (майже).

Що дивно – немає церков практично.

Фото даю у хронологічному порядку:

Королівський Палац

Королівський Палац

Парк Буен-Ретіро

Парк Буен-Ретіро, Кришталевий палац

Парк Буен-Ретіро, Кришталевий палац

Парк Буен-Ретіро

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Королевский Дворец
Королевский Дворец
Парк Буэн-Ретиро
Парк Буэн-Ретиро  Хрустальный Дворец
Парк Буэн-Ретиро  Хрустальный Дворец
Парк Буэн-Ретиро
Схожі розповіді
Коментарі (18) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар