Відгуки та розповіді про готелі Майорки

Розповіді туристів про Майорку додати розповідь
Жах
Умови як у сирому підвалі. Годування-можеш забути що це таке. Туалет не в твоєму номері, а загальний у коридорі. Не раджу. Ах так, вайфа теж немає
 •  1 рік тому
Хай тобі насниться Пальма де Майорка
Видалися довгі квітневі вихідні, і ось ми на Майорці. Готель вибирала на Букінгу. Умовою було близько до моря, аеропорту, та й чисто + смачно. Все що хотіли отримали. До моря, хоч і через дорогу, але вона не надто активна.
 •  1 рік тому
Відгук про готель HSM Atlantic Park Hotel
Вибираючи готель, ми орієнтувалися на ціну. Спочатку хотіли забронювати інший готель, але не вийшло, бо забронювали цей готель. Території практично немає. Знаходиться він на кінцевій зупинці автобуса, до центру слід прогулятися.
 •  5 років тому
Готель непоганий, але з їжею проблеми та басейн працює один
Заселилися вчора, планували за 2 місяці, шанували про прекрасну кухню, два басейни. В результаті працює один басейн, враховуючи погану погоду, забитий вщент. Щодо їжі - скромний сніданок, з поганими фруктами.
 •  5 років тому
Відгук про готель Mar Hotels Rosa del Mar & Spa
До готелю є запитання щодо номерного фонду. Старі номери, все розвалюється, відвалюється. В принципі я розумію, що це було співвідношення ціна якість. За 4 ми заплатили нормальну ціну.
 •  5 років тому
Зіпсований відпочинок і точно не 5 зірок
Замовляли в цьому готелі люкс, тому що планували відпочинок з дитиною, а стандарти дуже маленькі, лише 22 м. кв. Приїхали, а нашого номера не було. Є підтвердження броні, але у відповідь якісь відмовки.
 •  5 років тому
Відгук про готель HSM Reina Del Mar
Відгук мій буде короткий, мені все сподобалося, їжа нормальна, влаштувала, а взагалі треба їхати і дивитися на власні очі. На пляж, який недалеко від готелю, я ходив один раз, потім ходив до іншого місця.
 •  5 років тому
Відгук про готель Blau Punta Reina Resort Apart
Чудовий готель, мені сподобався. Відмінна велика територія, класні пляжі, з двох боків від готелю, мабуть, найкращі піщані. Номер дуже хороший, заселення було не без проблем, так як важко було порозумітися, російськомовного, як і англомовного персоналу не було, але потім там з'явилася дівчина, яка р...
 •  5 років тому
Відмінний готель для 3*
- те, що за All includes настало з 14:00, коли в номер заселили. Хоча в готелі ми були вже о 8-й ранку, пішли гуляти) + море за 200 метрів. Відразу вихід до моря людей багато, море чисте.
 •  5 років тому
Відгук готелю Fergus Style Tobago
Готель гарний, після реконструкції, все чудово. Місце розташування дуже зручне, обслуговування хороше. Їжа відмінна, постійно сири, хамон, шампанське на сніданок. Багато фруктів, овочів не так багато, багато м'яса та риби, морепродуктів, загалом чудово.
 •  5 років тому
Показати ще »


Ще про Майорку