Aparthotel Illetas Club Playa 3*– Відгуки

5
Оцінка 8.610
на основі
5 відгуків
№4 у рейтингу готелів Майорки
До курортного комплексу Iletas Club Playa відносяться також невеликі будинки-апартаменти з тією ж назвою, з усіх боків оточені пишною зеленню субтропічних садів. Дані апартаменти - ідеальний варіант зручного та комфортабельного розміщення сімей з дітьми або невеликих дружніх компаній, що бажають насолодитися чарівним відпочинком у надзвичайно красивому та ідилічному відокремленому куточку острівного узбережжя. У готелі-апартаментах гостям пропонується 2 типи номерів: студії (одна велика кімната з зонами вітальні та спальні) та номери-апартамети (3 окремі кімнати, одна з яких – вітальня, 2 інші – спальні). Номери-студії обладнані кондиціонерами.Детальніше →
аватар
 •  їздив(а) 16 років тому
Оцінка 9.0
Убийте мене. Бо ніде, крім Плаї, я жити не хочу. . . (( … Ще ▾ Убийте мене. Бо ніде, крім Плаї, я жити не хочу. . . ((
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 16 років тому
Оцінка 9.0
Просто підписуюсь під позитивними відгуками, готель того. . . … Ще ▾ Просто підписуюсь під позитивними відгуками, готель того. . .
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 16 років тому
Оцінка 9.0
Так, такі моменти, на жаль, бувають рідко, за те за рахунок цього вони зазвичай стають незабутніми! І це якраз один із таких моментів. Често, готель один з найкращих у моїй історії відпусток!. … Ще ▾ Так, такі моменти, на жаль, бувають рідко, за те за рахунок цього вони зазвичай стають незабутніми! І це якраз один із таких моментів. Често, готель один з найкращих у моїй історії відпусток!
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 16 років тому
Оцінка 9.0
Мені було дуже приємно відвідати таке місце. Кухня приголомшлива, місце настільки мальовниче, що дух захоплює! ! Чорт, чому такі чудові моменти бувають лише кілька разів на рік? ((. … Ще ▾ Мені було дуже приємно відвідати таке місце. Кухня приголомшлива, місце настільки мальовниче, що дух захоплює! ! Чорт, чому такі чудові моменти бувають лише кілька разів на рік? ((
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 16 років тому
Оцінка 7.0
Їздила з донькою сім років, на два тижні. Приголомшливе розташування, нескінченна зелень недалеко від столиці. Затишні номери та кухня - пальчики оближеш! Один мінус - я тепер на найсуворішій дієті. … Ще ▾ Їздила з донькою сім років, на два тижні. Приголомшливе розташування, нескінченна зелень недалеко від столиці. Затишні номери та кухня - пальчики оближеш! Один мінус - я тепер на найсуворішій дієті. Донька прибуває в повному захваті і тепер смикає щоб їхали назад. Як пояснити дитині до відпустки ще далеко? А й самій хочеться знову стрибнути в літак і забути про все. Коротко кажучи, дуже і дуже раджу - готель прекрасний!
Джерело відгуку — vOtpusk.ru


Запитань
поки немає
Поставте запитання про готелі експертам, та отримайте відповіді в найближчі години.
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ

К курортному комплексу Iletas Club Playa относятся также небольшие здания-апартаменты с тем же названием, со всех сторон окруженные пышной зеленью субтропических садов. Данные апартаменты - идеальный вариант удобного и комфортабельного размещения семей с детьми или небольших дружеских компаний, желающих насладиться волшебным отдыхом в необыкновенно красивом и идиллически уединенном уголке островного побережья. В отеле-апартаментах гостям предлагается 2 типа номеров: студии (одна большая комната с зонами гостиной и спальни) и номера-апартаметы (3 отдельные комнаты, одна из которых - гостиная, 2 другие - спальни). Номера-студии также оборудованы кондиционерами.

Розташування Расположен в спокойном районе курортного побережья Illetas (юго-запад острова), в 150 метрах от пляжа.
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ