Чудовий відпочинок

Написано: 8 серпня 2011
Час поїздки: 1 — 15 липня 2011
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для сімейного відпочинку з дітьми
Ваша оцінка готелю:
8.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 7.0
Чистота: 9.0
Харчування: 5.0
Інфраструктура: 9.0
Їздили в липні 2011. Готель Barcelo Ponent Playa - гарний готель, відмінне місце розташування, пляж починається прямо від готелю. Пляж досить чистий, завжди є місце, де приземлитися, лежаками не користувалися, ніжилися на пісочку.
Багато російськомовних відпочиваючих, але це не псує відпочинок. Усі сімейні з дітьми. З іноземців - теж або сімейні, або літні.
Номери затишні, все є, прибирають номер, щоправда, так собі. Рушники та ліжко змінюють під тиском. Але це відпочинок не надто псувало.
Територія готелю досить велика, 3 бари, анімаційні майданчики, дитячий майданчик, великий басейн. Погуляти на території було де все доглянуто, чисто.
Про анімацію: денною анімацією користувалися лише діти, дуже порадував російськомовний клуб Тукан. Хоча й у мініклубі для решти діток теж весело проводили час, не заважав навіть мовний бар'єр.
Дуже привітний персонал, веселі аніматори (молодці - радували нас чудовими постановками вечорами), ставлення до всіх однакове, ніякого поділу на національності.

Найдивовижніше - це, звичайно, море - незвичайного кольору, дуже гарне, прозоре та чисте.
Єдиний мінус – харчування. Вибір великий: різноманітність м'яса, фрукти, солодощі, всілякі гарніри, але це складно, смакові відчуття не радували, діти практично нічого не їли всі 2 тижні. Дитячого харчування взагалі немає.
Містечко КалаДор спокійне, чисте, біле. Все необхідне є – ресторанчики, кафе, магазини, супермаркети, дитячі майданчики та парки. Було приємно пройтися вечорами його вуличками. Та й від Пальми не так далеко (хвилин 45 їзди), із задоволенням з'їздили на екскурсію та шопінг до столиці острова. Так само зручно їхати з та в аеропорт на комфортабельних автобусах.
Загалом відпочинок вдався, все, навіщо їхали – отримали. Туроператор ВКО – молодці, організація зустрічі, доставки, екскурсій – відмінна. Спасибі.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал