Запитання про Іспанію

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Іспанію
В Україні був чудовий сервіс, де часто купували дешеві путівки на найближчі дати, де пошук по всіх туроператорах одразу проводився. Може, хто знає подібні в Іспанії чи Європі? А те, що бачу тут - ціни космічні, хоча перельоти, а відповідно і чартери, мають бути дешевшими.
4 місяці тому  •  1 підписник Відповідей немає
4 місяці тому  •  1 підписник Відповідей немає
7 місяців тому  •  1 підписник Відповідей немає
11 місяців тому  •  1 підписник Відповідей немає
Забронювали готель у Барселоні із платним скасуванням бронювання. Потрібно було скасувати бронювання, зв'язалися з готелем через повідомлення в Букінгу і попросили скасувати бронювання без штрафу. Готель надіслав таке повідомлення та відзначив нашу карту недійсною. Dear _, We're sorry to hear that. We're реально looking forward на welcome you in our _. У будь-якому випадку, ваші кредитні автомобілі є been rejected. Використовуйте, щоб не оновити свої кредитні картки і будуть прийняті до cancell it with no penalty. Best regards, _ Зараз на Букінгу висить повідомлення, що "Потрібна дія", просить оновити картку, але бронювання не скасовано. Минуло вже кілька діб. Чи стикався хтось із таким підходом до скасування бронювання? Чи не спише готель гроші у результаті?
1 рік тому  •  6 підписників 6 відповідей
Заброньований тур від Анекс спочатку був у квітні на Пхукет. Потім перебронювання на вересень Барселона. Наразі дали відпустку, але не встигаю вписатися за датами до Туреччини. Наскільки швидко переносити броню на кінець наступного року? Єгипет не хочу морочитися з тестами. Ходять чутки, що Туреччина також найближчим часом запровадить тести. Не можу ухвалити рішення.
2 роки тому  •  5 підписників 3 відповіді
У мене тур на кінець липня, ось не знаю, як бути. Звісно, ​​за умови, що Україна почне випускати.
3 роки тому  •  8 підписників 13 відповідей
Підкажіть, будь ласка, хто користувався, як відбувається обмін квитків щодо доплат. Наприклад, я маю квитки на 5 травня. Я хочу зробити перенесення дат на 5 жовтня. Що при цьому я маю доплатити?
3 роки тому  •  5 підписників 7 відповідей
Показати ще »
Усі запитання
ще