Відмінний відпочинок на Канарах

31 жовтня 2017 Час поїздки: з 17 червня 2017 до 24 червня 2017
Репутація: +5
Додати до друзів
Написати листа

Не можу сказати, що ми з дружиною багато подорожували, але на морі були не раз і в різних країнах. І всі ніяк не наважувалися полетіти на Канарі. Було незрозуміло: навіщо за велику ціну і так далеко. Але одного разу зважилися і полетіли з пересадкою по дорозі туди в Парижі з інтервалом 7 годин (спеціально вибирали, щоб встигнути Париж трохи подивитися). До центру добиралися автобусом - довго і повільно. На прогулянку Парижем залишалося всього 2-3 години. Коротко враження: гарне, дуже гарне місто, з людьми зовсім різних національностей, з музеями, виставковими павільйонами, магазинами, але зустрічаються і купи сміття, не в центрі, правда. В аеропорт поверталися потягом - це простіше і швидше, тільки пейзажі залізничні.


Тенерифе нас зустрів сонцем, яскравими фарбами, гарною погодою та освіжаючим морем, точніше океаном. Дякуємо турфірмі "Саквояж" за запропонований нам Grand Hotel Bahia del Duque Resort. Чудовий готель, розташований на березі океану, неподалік центру Адехе, серед красивої природи. Номери невеликі - метрів 24 кв, але це єдиний, та й то спірний, недолік готелю. Сервіс, обслуговування, прибирання - все на дуже високому рівні, а кухня - це просто казка, різноманітно, врусно, красиво. Пляж біля готелю громадський, за парканом (можна вийти через хвіртку, від якої на рецепції ключ дають) через дорогу, якою гуляють відпочиваючі вздовж берега і їздять машини, що обслуговують готелі. Але можна засмагати на території готелю, виходити купатися в океані та повертатися знову на шезлонг до готелю.

З екскурсій взяли поїздку на вулкан Тейде - спочатку автобусом, потім фунікулером, а потім пішки - це у кого сили є. Вгорі чорне каміння, а внизу хмари - ми піднялися вище хмар - у розриві яких видно синій окаєн. Дуже красиво. Одного дня подивилися шоу морських котиків, дельфінів, косаток.

І взяли ще подорож на поромі на острів Гомера з його горизонтальними дощами.

Час на острові пролетів непомітно і ми полетіли додому. Поверталися через Амстердам зі стиковкою між рейсами 40 хв. З Тенеріфе літак затримався в дорозі трохи наздогнав, але в Амстердам ми прилетіли за 35 хв до вильоту літака в Київ. До літака ми бігли і це не алегорія – правда. На прикордонному контролі велика черга. Пройшли повз чергу під обурені крики тих, що стояли в ній до працівника прикордонної служби, який провів нас до прикордонного контролю і далі знову бігом до гейту. Ми встигли, багаж ні, прилетів лише наступного дня. І, прощай Duty Free! Мимо.

Ось якось так. Тепер ми розуміємо, що таке відпочинок на Тенеріфе – це ЗДОРОВО!

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Схожі розповіді
Коментарі (0) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар