6-й раз на Тенеріфе – порівняльний огляд вражень. Частина 2

06 лютого 2022 Час поїздки: з 20 серпня 2021 до 03 вересня 2021
Репутація: +90
Додати до друзів
Написати листа

6-й раз на Тенеріфе - порівняльний огляд вражень. Частина 1

Середовище. Я йду зануритися, а моя банда їде на пляж Обама. Увечері мені розповідають, який це класний пляж, і що туди треба поїхати обов'язково ще раз, щоб і я його побачив.


Четвер. Вирішили поїхати на супер-мега-епсілон-альфамегацентавра-ще-що-додайте-самі-крутий пляж з піском із самої, мати її за ногу, цукри – Las Teresitas. Пляж знаходиться поруч із Санта-Крус – чому ми не заїхали на нього, коли були у Санта-Крус – не зрозуміло. Знайшли, де припаркувати авто, і всі такі, чекаючи дива, йдемо на цей пляж. Заходимо на нього з боку Санта-Крус і бачимо щось на кшталт марини для моторних човнів – що за нафіг? ! Звичайно, проходимо далі, десь майже на середині пляжної смуги вирішуємо зупинитись та розбити табір. Народу маса, дме вітер, ще ці човни збоку – загалом усе не так, як ми уявляли. І у всіх одна думка, крім Ані (вона зайнята справою – вивчає океан) – нафіга ми сюди приїхали і що робити далі? Перебираємо варіанти, як врятувати сьогоднішній день. Розглядаємо варіанти та приймаємо рішення, що містечко Ла-Оротава може нас врятувати. Звертаємо свій табір та поспішаємо до машини вирушити далі. Прощай Las Teresitas – ти найслабша ланка у цій відпустці!

Приїхали до Ла-Оротави – це не велике містечко з архітектурою 15 століття. Містечко знаходиться вище за північну столицю Пуерто де Ла Крус. Припаркували авто та вирушили на огляд місцевої архітектури та пам'яток. Але насамперед, а як без цього, дівчатка захотіли у гарній кав'ярні випити кави з тістечками. Кафешка була в невеликому парку з видом на школу, і ми змогли поспостерігати, як виводили дітей зі школи і передавали їх батькам. Зазначили, що всі діти мають форму – я не прихильник цього правила. Співробітники школи, молодших дітей не випускають за межі школи доти, доки не зможуть передати дитину дорослій. Випили кави і пішли гуляти містечком. Спочатку піднялися вгору та потрапили до садів Вікторії. Там зробили 10.500 фотографій, поставили засічку на стіні «я тут був, 2021», кинули монетку у фонтан і пішли вниз.

Спустилися до церкви Непорочного зачаття, далі пройшли до церкви Сан Батістута, зайшли в якийсь глухий кут, розвернулися і пішли назад до авто. Ира никак не могла пройти мимо разнообразия дверных ручек и поэтому вважала за обов'язок сфоткатися з кожною ручкою. Я думав, що настане післязавтра, але, на щастя, нам пощастило різноманітність ручок швидко закінчилося і ми помітно прискорилися. І ось я і Аня вже розраховуємо, що їхатимемо додому, як решта банда нашої експедиції хоче пройтися ще в один бік і подивитися чи немає там чогось цікавого. Ми залишилися зачекати. Через війну правильно зробили, т. к. крім магазинів, там нічого цікавого не було. Сідаємо в авто, забиваємо в навігатор наше містечко та навігатор прокладає нам дорогу через північ острова. Цього дня ми повністю об'їхали весь острів по периметру. Так, мало не забув, щодо «я тут був, 2021» це я пожартував, звичайно нічого такого ми не робили. Вердикт – усім містечко сподобалося, відвідати можна.

П'ятниця. Їдемо в купальню на півночі, недалеко від Гарачіка і дорогою заїжджаємо до Маски.


Про Маску вже багато чого написано - мені залишається тільки підтвердити: так, там справді красиво; так, вузький серпантин; та тут треба побувати; так, прохід ущелиною закритий.

Їдемо в купальню, вона розташована поруч із містечком Сан-Хуан-де-ла-Рамбла. Точні координати - https://www.google.com/. . . /data=! 3m1.4b1.4m5.3m4. . .

Я побачив її на одному оглядовому відео і т. к. я раніше не купався в такому диві світла, то вирішив, що мимо ми не пройдемо. Насправді гарний вигляд та більше нічого особливого. Пробули ми в цій купальні годині півтори. Додому їхати рано та т. к. ця купальня не так далеко від Пуерто де ла Крус, то вирішуємо проїхатись і туди. Приїхали, запаркували машину, і наша банда вирішує розділитись: я з Анею на пляж, решту прогуляти по місту. Для тих хто не в курсі, тут знаходиться Лоро Парк – обов'язкове місце для відвідування, хто вперше буде на Тенеріфе. Пляж Jardin – належить до кращих пляжів Тенеріфе. Тут чорний пісок, широка пляжна смуга, кому потрібні хвилі – будь ласка, кому спокійний океан – також будь ласка. Мені пляж сподобався. Las Teresitas – ти найслабша ланка, не забуваємо про неї.

Субота. Вдень нікуди не їдемо, купаємось і засмагаємо на своєму пляжі. Усі чекають на вечір. Увечері ми їдемо на Тейді дивитися захід сонця та зоряне небо. Прокладаю маршрут і бачу, як я вже писав вище за три різні варіанти: зліва, по центру і праворуч. По центру це через Арону. Так я ще не їздив, тож поїдемо саме так. І знову серпантини, і знову круті підйоми дорога не проста. Ми піднялися на висоту, літаки, що заходять на посадку, були нижче за нас. Вид на Лас-Амерікас, Адеха – бімба! Далі виїхали на трасу до парку Тейде. Приїхали на головний оглядовий майданчик (напроти ресторану), крім нас приїхали такі ж шанувальники краси. Але на відміну від багатьох, ми приїхали підготовленими: шампанське, сир, диня, хомон – ах, як на нас дивилися інші туристи. Дочекалися заходу сонця, дочекалися зоряного неба – захоплення від краси, у всіх чудовий настрій. Щоправда, після заходу сонця стає прохолодно, тому потрібно мати теплі кофти та штани.


Вердикт: Поїздка на Тейді на своїй машині це зовсім інша історія: ти не поспішаєш, тебе ніхто не підганяє, ти можеш спуститися туди куди їсти доріжки і милуватися красою стільки скільки хочеться.

Неділя. їдемо на пляж Обама. Пляж знаходиться по дорозі до Лос Гігантес. До пляжу можна спуститися на авто, розвантажитись і потім повернутися нагору, щоб поставити авто на безкоштовну стоянку. Потім пішки спуститися сходами вниз на пляж - ми робили саме так. Пляж хороший, вода чиста, пісок жовтий. Є звідки пострибати у воду – висота приблизно 3-4 метри. Одна англійська мама, років 40-45 із двома синами 9-10 років, навчала своїх дітей стрибати. Терпіння у неї на довго не вистачило і зі словами Less talking more action скинула одного, а потім другого у воду. Є десь плавати з маскою. На пляжі є ресторан. Пробули ми тут до обіду і тут пролунав дзвінок - настав час віддавати авто. Повернулися, віддали авто.

За тиждень ми прокатали бензину на 118 євро - не скажу скільки це кілометрів. Засікала витрата, десь середня 12 л/100км, на серпантинах 20л/100км. А серпантини практично скрізь, куди ми їздили.

Після того, як віддали машину, ми ще сходили в Сіам парк. Пішли до нього через Ані. Особливо він нам не цікавий. Але маю ось що відзначити – абсурду вистачає скрізь. Значить почалося все з того, що ми не змогли купити квитки в он-лайн через сайт парку - на найближчі два дні квитків немає. Прийшли до каси і там спокійно купили. На територію парку їжу не можна проносити, тільки воду! Їжу треба здавати в камеру зберігання, коштує 3 чи 5 євро, вже забув, і потім приходити і там обідати у спеціально відведеному місці. Наступний абсурд – усі ходять у масках. Багато хто і по гірках у масках спускаються. Як тільки ти проїхався в масці гіркою, твоя маска природно вся мокра. І ось тут не зрозуміло в чому сенс, навіщо така маска? А ось про дотримання дистанції там ніхто нічого не чув – це для слабаків. Черги величезні, десь доводилося стояти години. Загалом не дуже сподобалося цього разу.


Шопінг. Зазвичай ми купували якісь речі дитині до школи: футболки, куртку, регланчики тощо. Цього разу, вибір був мізерним, і видно, що ціни трохи стали вищими. Загалом особливо нічого не купили ні собі ні на подарунки.

Підбиваючи підсумок цієї поїздки:  якби не авто, то було б вже нудно. Всі околиці поряд з нашим будинком ми обійшли минулі рази, тому особливо нам нікуди ходити не хотілося. Лоро парк, Сіам парк, вулкан Тейде відвідувалися нами неодноразово тому теж не становлять для нас особливого інтересу.

Супер-мега-эпсилон-альфамегацентавра-ще-что-добавьте- самі-крутий пляж із піском із самої, мати її за ногу, цукри – Las Teresitas

супер-мега-епсілон-альфамегацентавра-ще-що-що-додайте- самі-крутий пляж із піском із самої, мати її за ногу, цукри – Las Teresitas

супер-мега-епсілон-альфамегацентавра-ще-что-додайте- самі-крутий пляж із піском із самої, мати її за ногу, цукри – Las Teresitas

Цвинтарі біля пляжу Las Teresitas

Сади Вікторії, Ла-Оротава

Ла-Оротава, Церква Непорочного Зачаття

По дорозі до Маски

По дорозі до Маски

Пляж Жардін, Північ Тенеріфе

Вигляд з висоти пташиного польоту. . . По дорозі на Арону

Захід сонця на Тейді

Пляж Обама. Тут можна побачити сходи до пляжу від готелю.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
супер-мега-эпсилон-альфамегацентавра-еще что-то-добавьте-сами- крутой пляж с песком из самой, мать ее за ногу, сахары – Las Teresitas
супер-мега-эпсилон-альфамегацентавра-еще что-то-добавьте-сами- крутой пляж с песком из самой, мать ее за ногу, сахары – Las Teresitas
супер-мега-эпсилон-альфамегацентавра-еще что-то-добавьте-сами- крутой пляж с песком из самой, мать ее за ногу, сахары – Las Teresitas
кладбище рядом с пляжем Las Teresitas
Ла-Оротава
Сады Виктории, Ла-Оротава
Ла-Оротава, Церковь Непорочного Зачатия
По дороге в Маску
По дороге в Маску
Пляж Жардин, Север Тенерифе
Вид с высоты птичьего полета... По дороге на Арону
Закат на Тейде
Пляж Обама. здесь можно увидеть лестницу к пляжу от отеля
Схожі розповіді
Коментарі (0) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар