Flamingo Beach Mate 3*– Відгуки

29
Оцінка 7.710
на основі
29 відгуків
№6 у рейтингу готелів Тенеріфе
7.6 Номер
7.4 Сервіс
7.4 Чистота
6.1 Харчування
8.0 Інфраструктура
Flamingo Club розташований в одній із найпрестижніших зон центру Лас Амерікас, на першій лінії чудово обладнаного пляжу Puerto Colon. Поруч із курортом розташований великий комерційний центр з величезним вибором магазинів та ресторанів, а також спортивний порт Puerto Colon, що пропонує туристам оренду яхт, морські прогулянки, риболовлю та всі види морських розваг.Детальніше →
аватар
 •  їздив(а) 9 років тому
Оцінка 7.0
Народ, якщо зберетеся на тенерифі, то знайте, їжа тут не смачна, злодії тут орудують вночі та вдень. Вночі пробралися в номер на другому поверсі та вкрали гроші. Я з сім'єю спали в іншій кімнаті в цей час. … Ще ▾ Народ, якщо зберетеся на тенерифі, то знайте, їжа тут не смачна, злодії тут орудують вночі та вдень. Вночі пробралися в номер на другому поверсі та вкрали гроші. Я з сім'єю спали в іншій кімнаті в цей час. Так що, закривайте двері та балкони. гроші краще зберігайте на картці
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар bekbulat
Готель на тверді 3 зірки, не більше. Відсутня кондиціонер. Прибирання раз на 3 дні. Основне на що треба звернути увагу. Під час Вашого проживання Вам буде запропоновано купити таймшер у даному готелі (право володіння 1-2 тижнями на рік). … Ще ▾ Готель на тверді 3 зірки, не більше. Відсутня кондиціонер. Прибирання раз на 3 дні.
Основне на що треба звернути увагу. Під час Вашого проживання Вам буде запропоновано купити таймшер у даному готелі (право володіння 1-2 тижнями на рік). Ціни приблизно такі: 10 тис. євро за студію (Т0), 25 тис. євро за апартаменти в одній вітальні та спальні (Т1). Вкрай не раджу Вам купувати там таймшер через такі аргументи:
- на о. Тенеріфе досить просто зняти для проживання на тиждень апартаменти якістю краще ніж Flamingo Club: з паркувальним місцем, кондиціонером, швидкісним інтернетом тощо за ціною близько 500 євро. Ціну, яку Вам оголосять – 1.300, 00 євро за тиждень у Flamingo Club абсолютно неадекватна; наприклад, перегляньте цей сайт http://www. Holidaylettings. co. uk/playa-de-las-americas/
- вартість нерухомості на 1-й лінії на о. Тенеріфе складає близько 2 тис. євро/кв. м. Тобто апартамент Т1 коштуватиме приблизно 100 тис.
євро з правом користування 365 днів на рік, відповідно, можна чотирьом друзям «скинутися» за тими самими 25 тис. євро та купити собі у власність апартаменти на весь рік (кожному – по 3 місяці, а не по 2 тижні);
- менеджери готелю будуть Вам говорити, що купивши таймшер, ви зможете обміняти тижні в Flamingo Club на тижні проживання в інших апартаментах по всьому світу завдяки обмінній системі Interval International, проте звертаю увагу, що, по-перше, цей обмін буде Вам коштуватиме від 100 євро, по-друге, не так багато місць є в даній системі. При цьому слід зазначити, що наявність у власності апартаментів також дає Вам можливість обміняти їх на рівноцінні апартаменти в різних країнах (див. www. homeexchange. com, http://www. guardianhomeexchange. co. uk/, http://www. homelink org. uk/, http://www. lovehomeswap. com/, http://www. homebase-hols. com/), відповідно, купивши з друзями апартаменти з повноправною власністю (365 днів на рік), можна буде також подорожувати світом, обмінюючи їх, навіть краще і дешевше.
- під час презентації буде багато брехливої ​ ​ інформації, наприклад, Вам буде розказано про можливість обміняти тижні у Flamingo Club на тижні в Burj Al Arab, або на круїзи в найдорожчих лайнерах, про те щорічне зростання вартості таймшера в 7% річних, про відсутність проблем із подальшим продажем таймшера тощо – все це не відповідає дійсності: ніякого зростання вартості немає, а у разі продажу таймшера Ви повинні будете заплатити значні комісії.

Заздалегідь запишіть собі телефон посольства Вашої країни, і якщо співробітники готелю почнуть загрожувати Вам виселенням, великими штрафами, депортацією тощо, якщо Ви раптом відмовитеся на покупку, кличте поліцію та дзвоніть до посольства.
аватар tolia.kraw4uk
 •  їздив(а) 10 років тому
Оцінка 10.0
Відпочивав із сім'єю у серпні, у готелі Flamingo Club, острів Tenerife. Після приїзду нас зустрів наш особистий представник Марія та допомогла нам заїхати в номер. Ми бронювалися в Т2 (апартамент з двома спальнями), нас заселили саме Т2 як і обіцяли, сам апартамент нам дуже сподобався, скажу навіть більше, перевершив мої очікування, меблі, побутова техніка, спальні та ванни, все було нове! Наступного дня нас запросили на вітальну зустріч із гідом Тетяною. … Ще ▾ Відпочивав із сім'єю у серпні, у готелі Flamingo Club, острів Tenerife.
Після приїзду нас зустрів наш особистий представник Марія та допомогла нам заїхати в номер. Ми бронювалися в Т2 (апартамент з двома спальнями), нас заселили саме Т2 як і обіцяли, сам апартамент нам дуже сподобався, скажу навіть більше, перевершив мої очікування, меблі, побутова техніка, спальні та ванни, все було нове!
Наступного дня нас запросили на вітальну зустріч із гідом Тетяною. Вся зустріч супроводжувалась веселими тостами місцевого напою сангрія та закусками від шеф кухаря. Тетяна розповіла нам трохи про екскурсії, які проводяться і в результаті ми придбали основний пакет, що складається з п'яти екскурсій – Оглядова із заїздом на вулкан Тейде, Лицарський турнір, Лоро Парк, Морська прогулянка, Фламенко шоу. Наш гід Тетяна протягом екскурсій дуже докладно і цікаво розповідала про острові, традиції Канарського побуту, легенди і т. д.
Загальний підсумок - ВІДМІННО!!
Оскільки ми летіли за рекламною акцією, за договором ми мали відвідати презентацію, її проводила наш представник Марія. Чесно кажучи, спочатку ми з дружиною трохи сумнівалися з приводу покупки членства клубного відпочинку, але дізнавшись про те на скільки це зручно і вигідно, все ж таки вирішили набути членства. Увечері цього ж дня, для нас організували шикарну вечерю, за словами Марії вечеря була приготовлена ​ ​ за всіма традиціями канарської кухні, всі були в захваті!
До речі про їжу, всього в 5 хвилинах ходьби від готелю знаходиться гарний супермаркет Меркадона, де ми купували продукти протягом усього відпочинку, в основному балували себе свіжою рибкою та морепродуктами, пристойний вибір повинен вам зізнатися.
Після закінчення відпустки для нас замовили трансфер в аеропорт, напрочуд це був білий лімузин! Нас довезли до аеропорту із комфортом!

Окреме дякую нашому представнику Маші!
А також всьому клубу Grand Holidays Club - Flamingo! Бажаємо Вам процвітання!
аватар
 •  їздив(а) 10 років тому
Оцінка 9.0
Відпочивав із сім'єю у серпні, у готелі Flamingo Club, острів Tenerife. Після приїзду нас зустрів наш особистий представник Марія та допомогла нам заїхати в номер. Ми бронювалися в Т2 (апартамент з двома спальнями), нас заселили саме Т2 як і обіцяли, сам апартамент нам дуже сподобався, скажу навіть більше, перевершив мої очікування, меблі, побутова техніка, спальні та ванни, все було нове! Наступного дня нас запросили на вітальну зустріч із гідом Тетяною. … Ще ▾ Відпочивав із сім'єю у серпні, у готелі Flamingo Club, острів Tenerife. Після приїзду нас зустрів наш особистий представник Марія та допомогла нам заїхати в номер. Ми бронювалися в Т2 (апартамент з двома спальнями), нас заселили саме Т2 як і обіцяли, сам апартамент нам дуже сподобався, скажу навіть більше, перевершив мої очікування, меблі, побутова техніка, спальні та ванни, все було нове! Наступного дня нас запросили на вітальну зустріч із гідом Тетяною. Вся зустріч супроводжувалась веселими тостами місцевого напою сангрія та закусками від шеф кухаря. Тетяна розповіла нам трохи про екскурсії, які проводяться і в результаті ми придбали основний пакет, що складається з п'яти екскурсій – Оглядова із заїздом на вулкан Тейде, Лицарський турнір, Лоро Парк, Морська прогулянка, Фламенко шоу. Наш гід Тетяна протягом екскурсій дуже докладно і цікаво розповідала про острів, традиції Канарського побуту, легенди і т. д. Загальний підсумок - ВІДМІННО! ! Оскільки ми летіли за рекламною акцією, за договором ми мали відвідати презентацію, її проводила наш представник Марія. Чесно кажучи, спочатку ми з дружиною трохи сумнівалися з приводу покупки членства клубного відпочинку, але дізнавшись про те на скільки це зручно і вигідно, все ж таки вирішили набути членства. Увечері цього ж дня, для нас організували шикарну вечерю, за словами Марії вечеря була приготовлена ​ ​ за всіма традиціями канарської кухні, всі були в захваті! До речі про їжу, всього в 5 хвилинах ходьби від готелю знаходиться гарний супермаркет Меркадона, де ми купували продукти протягом усього відпочинку, в основному балували себе свіжою рибкою та морепродуктами, пристойний вибір повинен вам зізнатися. Після закінчення відпустки для нас замовили трансфер в аеропорт, напрочуд це був білий лімузин! Нас довезли до аеропорту з комфортом! Окреме спасибі нашому представнику Маші! А також всьому клубу Grand Holidays Club - Flamingo! Бажаємо Вам процвітання!
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
Основне на що треба звернути увагу. Під час Вашого проживання Вам буде запропоновано купити таймшер у даному готелі (право володіння 1-2 тижнями на рік). Ціни приблизно такі: 10 тис. … Ще ▾ Основне на що треба звернути увагу. Під час Вашого проживання Вам буде запропоновано купити таймшер у даному готелі (право володіння 1-2 тижнями на рік). Ціни приблизно такі: 10 тис. євро за студію (Т0), 25 тис. євро за апартаменти в одній вітальні та спальні (Т1). Вкрай не раджу Вам купувати там таймшер через такі аргументи: - на о. Тенеріфе досить просто зняти для проживання на тиждень апартаменти якістю краще ніж Flamingo Club: з паркувальним місцем, кондиціонером, швидкісним інтернетом тощо за ціною близько 500 євро. Ціна, яку Вам оголосять – 1.300, 00 євро за тиждень у Flamingo Club абсолютно неадекватна; наприклад, перегляньте цей сайт http://www. Holidaylettings. co. uk/playa-de-las-americas/- вартість нерухомості на 1-й лінії на о. Тенеріфе складає близько 2 тис. євро/кв. м. Тобто апартамент Т1 коштуватиме приблизно 100 тис. євро з правом користування 365 днів на рік, відповідно, можна чотирьом друзям «скинутися» за тими ж 25 тис. . євро і купити собі у власність апартаменти на весь рік (кожному – по 3 місяці, а не по 2 тижні); світові завдяки обмінній системі Interval International, проте, звертаю увагу, що, по-перше, цей обмін коштуватиме Вам від 100 євро, по-друге, не так багато місць є в даній системі. При цьому слід зазначити, що наявність у власності апартаментів також дає Вам можливість обміняти їх на рівноцінні апартаменти в різних країнах (див. www. homeexchange. com, http://www. guardianhomeexchange. co. uk/, http://www. homelink org. uk/, http://www.lovehomeswap.com/, http://www.homebase-hols.com/), відповідно, купивши з друзями апартаменти з повноправною власністю (365 днів на рік), можна буде також подорожувати світом, обмінюючи їх, навіть краще і дешевше. - під час презентації буде багато брехливої ​ ​ інформації, наприклад, Вам буде розказано про можливість обміняти тижні у Flamingo Club на тижні в Burj Al Arab, або на круїзи в найдорожчих лайнерах, про те щорічне зростання вартості таймшера в 7% річних, про відсутність проблем з подальшим продажем таймшера і т. д. - все це не відповідає дійсності: ніякого зростання вартості немає, а у разі продажу таймшера Ви повинні заплатити значні комісії. Заздалегідь запишіть собі телефон посольства Вашої країни, і якщо співробітники готелю почнуть загрожувати Вам виселенням, великими штрафами, депортацією тощо, якщо Ви раптом відмовитесь на покупку, кличте поліцію та дзвоніть до посольства.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар tvk1310
 •  їздив(а) 11 років тому
Оцінка 7.0
Готель просто чарівний: затишний і ніби маленький, але такий !!!! ! ! На ресепшені чудові хлопці, ні слова російською, але з реготом і повним не знанням мови домовлялися! здається, що це один з найзатишніших готелів в Коста Адехо. … Ще ▾ Готель просто чарівний: затишний і ніби маленький, але такий !!!! ! ! На ресепшені чудові хлопці, ні слова російською, але з реготом і повним не знанням мови домовлялися! здається, що це один з найзатишніших готелів в Коста Адехо. Кімнати також затишні та обладнані всім необхідним. Інтернет безкоштовно. З мінусів: 1. Для сімей з малюками - занадто багато сходинок. 2. Покоївки в плані прибирання кімнат не напружуються.
аватар
 •  їздив(а) 11 років тому
Оцінка 9.0
дуже сподобалося. прожив майже 3 місяці. . спасибі рукавицтву клубу. … Ще ▾ дуже сподобалося. прожив майже 3 місяці. . спасибі рукавицтву клубу.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар bukinin.andrej
 •  їздив(а) 12 років тому
Оцінка 10.0
Ми сім'я Букіні з міста Санкт-Петербург, приїхали від компанії “Premier Holiday”. Відпочиваємо на курорті "Фламінго Клуб". Організація відпочинку прекрасна, на рівні чемність обслуговуючого персоналу. … Ще ▾ Ми сім'я Букіні з міста Санкт-Петербург, приїхали від компанії “Premier Holiday”. Відпочиваємо на курорті "Фламінго Клуб". Організація відпочинку прекрасна, на рівні чемність обслуговуючого персоналу. Порадувала національна кухня в ресторані на території готелю, а так само в ресторанах, що нажджаються недалеко від клубу (російський персонал). Дуже зручне розташування пляжу в кроковій доступності! Дуже сподобався квітучий клімат островів, спокій і безтурботність, можливість відсторонитися від справ, так що відразу прийняли рішення, після грамотного озвучування пропозиції з боку клубу, стати власниками апартаментів, придбали Т1, один тиждень, у червоному сезоні. Думаємо на цьому не зупинятись! Обов'язково приїдемо на наступний рік із друзями.
Вважаємо, що нам дуже пощастило із нашим представником Георгієм! Відразу порозумілися. Була надана вся необхідна інформація, де краще, де зручніше, де вигідніше, де смачніше. Спасибі!
Прекрасна організація екскурсій, дякую гіду!
Хороше рішення клубу про супроводження представниками всіх сімей у всіх напрямках. Організація вечірнього відпочинку. Усі добре співають!
Дякуємо компанії “Premier Holiday” та ”Клубу Фламінго” за чудову можливість добре відпочивати! Бажаємо процвітання!
Сім'я Букініних: Андрій, Світлана, Марина, Анастасія…!
24.08. 2012
аватар andrew.psk
 •  їздив(а) 12 років тому
Оцінка 3.0
Ми – сімейна пара з немаленьким стажем Андрій та Олена. Відпочивали в апарт-готелі «Flamingo Club» з 08 по 21 червня 2012 р. від компанії «Альфа-Тревел» м. Санкт-Петербург. Прилетіли о 9-й ранку за місцевим часом, трансфер – мікроавтобус, швидко, комфортно. … Ще ▾ Ми – сімейна пара з немаленьким стажем Андрій та Олена. Відпочивали в апарт-готелі «Flamingo Club» з 08 по 21 червня 2012 р. від компанії «Альфа-Тревел» м. Санкт-Петербург. Прилетіли о 9-й ранку за місцевим часом, трансфер – мікроавтобус, швидко, комфортно. Відразу ж виявилося маленьке незручність – відсутність не те, що паркування (вона правда є – платна – на мінус першому поверсі), а елементарного під'їзду для машин та автобусів до готелю. Тому розвантажуємося біля сусіднього готелю La Pinta і крокуємо у зворотному напрямку 2 хвилини. Заселили нас одразу, маринувати на ресепшені до 12 години не стали, за це – спасибі, хоча для нас - не дивина. Познайомилися з нашим гідом Наталією Альмяшевою – жвавою дівчиною, яка вирішила, мабуть, що професії гід та ріелтор – це те саме. Так, продавати відпочинок в апартаментах теж входило до її обов'язків, із чим вона блискуче не впоралася, але про це пізніше. Збігавши в офіс, на той самий мінус перший поверх, Наталя повернулася, несучи пляшку вина, літровий пакет соку і коробочку пакетованого чаю і зі словами: «Це вам від фірми, фрукти я вам пізніше занесу», засунула все це нам. Спасибі, звичайно, але ви, хоч іноді на себе дивляться збоку? ? ? Шановні працівники Прем'єр Холідей! На жаль, слова про фрукти так і залишилися словами…)))
Номер (апартаменти Т1) нам дістався на першому поверсі, старий, без ремонту, але з видом на океан (№ 106), і навіть маленьким садком на терасі, одним словом вид на океан компенсував обшарпаність номера, ми – люди не вибагливі та розуміємо, що ремонт, мабуть, зроблять саме після нашого від'їзду. Але про що варто сказати особливо – це ліжко, точніше дві півторки, зсунуті разом. Це залишилося за межею нашого розуміння, як в апартаментах, куди ми їздимо сім'ями і ще пропонуємо друзям (сімейним та несімейним) може розташовуватися таке убоге ліжко! Розклавши (насилу!! ! ) диван у вітальні ми прийшли в ще більший жах - спати на «цьому» неможливо. Щоправда, нам пояснили, що це є особливість апартаментів. Розсувні ліжка і диван, що розкладається, потрібні для розміщення якомога більшої кількості людей, щоб відбити його вартість. Мурахи були, але це не критично, головне – не залишати продукти на довгий час на кухні (все в холодильник). Більше лякають великі пальмові жуки – кукарачі. Спіймати їх живими, щоб вивести з номера важко, а терпіти їх поруч неприємно, тому ви здогадуєтеся про їхню долю. Залишається тільки жалкувати - кукарачі не винні, що дуже скидаються на тарганів.
Про прибирання говорити нічого, це як про закорінілого трієчника. Рушники сірі та старі, міняють, якщо попросиш, постільна білизна не міняли жодного разу (за 2 тижні!! ! ), покоївки ніби з ганчіркою бігали, а кути всі у старому павутинні. Вривалися в номер з наполегливістю, гідною кращого застосування, ніби їх стратять, якщо вони зараз не приберуть, при цьому щось пояснити англійською досить складно, тому що вони просто не розуміють нічого, крім іспанської. Але все з усмішкою, доброзичливо, ну точно – трієчник… Якщо ви, не дай Боже, спізнилися з відходом до сну, то вранці будьте готові прокинутися від гуркоту візків покоївок, які роз'їжджаються по різних кінцях готелю і звідти намагаються докричатися один до одного, повідомляючи економічні та політичні новини Лас Амерікас. Відразу скажу, що всі ці не дуже приємні моменти були невизначальними в нашому відпочинку.
Про розташування готелю багато написано, повторюватися не буду, тільки підтверджу – так, гарний, пляж чистий, красивий, праворуч – обережно – каміння є у воді. Їжу купували у «Меркадоні», 7 хвилин пішки. Смажили самі рибу, смачна дорада, дайтон, дуже смачна лубина (правда буває рідко), креветки шалені. Рибу вибираєте, вам її зважують і одразу чистять. Сир, хамон, Сангрі, вино фірми «Торрес», пиво «Дорада», купували тільки тут – якісно, ​ ​ недорого та дуже смачно. Гід Наталя після вітальної зустрічі повела нас і ще одну сім'ю в «Меркадону» та чітко показала та розповіла, що варто купувати – на жаль, надалі Наталя не так охоче ділилася інформацією.
Наступного дня була т. з. "Вітальна зустріч". Зібрали всіх співвітчизників, які приїхали в готель за останні 2 дні, представили під власні оплески гідів, і ось ми побачили її – директора з продажу «Фламінго клуб» - Світлану Клевно. Наші підозри в нещирості цієї людини (дуже все було усміхнено-награно) пізніше підтвердилися повною мірою (про це в розділі «Презентація»). Після вітального слова нам роздали листочки з планом екскурсій, щоб ми вибрали і відразу ж тут віддали гроші. Гіди щедро нам підливали сангрії, але ми на подив сподобилися тільки на оглядку, яка коштувала 78 EUR Це хороша пізнавальна екскурсія, яка стала основою наших подорожей на автомобілі. Ми відвідали миродор з видом на Гарачіко, погуляли по Ікод де Лос Винос, там же дегустували вина та канарські лікери, пообідали в гарному ресторані в колишньому монастирі та переїхали острів упоперек через вулкан Тейде. Інші екскурсії в Лоро парк, Фламенко, о. Ла-Гомера та інші можна організувати самостійно за допомогою екскурсійних агенцій та набагато дешевше. Ми скористалися агентством, яке знаходиться через дорогу від Ла Пінти в 5 хвилинах ходьби від Фламінго. Чарівна іспанка за допомогою непоганого англійського, жестів та комп'ютерного перекладача (цим вона нас вразила!! ! ) пояснила нам ВСІ! Наприклад, за «Фламенко» в «Пірамідес де Арона» на двох ми заплатили 84 EUR, проти 156 EUR у гідів. Правда у них там була вечеря і трансфер, але ми чудово самі прогулялися берегом (40-50 хвилин в один бік) ну а про їжу я вже писав вище.
Поки не брали машину, гуляли околицями, дуже гарний променад вздовж океану, з'їздили до «Джангл-парку». Обов'язково відвідайте шоу орлів, папуг, спустіться швидкісним жолобом унікальної траси. Туди ходить безплатний автобус (20 хвилин). По ньому всю інформацію нам дали в екскурсійному бюро, наш гід так і не змогла нам чітко пояснити звідки і скільки він іде.
Наступного дня після огляду, через тиждень після нашого приїзду була призначена презентація. Зовсім не хотілося втрачати день, але такі умови контракту, ми люди відповідальні і вважаємо, що кожна сторона має виконувати свої зобов'язання. Наш гід Наталя замовила нам каву і помчало! Близько години заповнювалась т. з. «Наша анкета»: де працюємо, куди ми їздили відпочивати, скільки витратили, куди плануємо поїхати, і т. д. і т. п. Після цього нам «наочно» почали пояснювати, де нас обирають турфірми. Ми вирішили, що все спокійно вислухаємо і не вступатимемо в полеміку. Але тут сталося несподіване, Наталю кудись викликали, а через 5 хвилин вона повідомила нам, що ми повертаємось, усіх гідів збирають у головному офісі і презентацію ми продовжимо в інший день. Причини такого поспіху нам так і не повідомили, мабуть великий секрет! Більше ми не збиралися гаяти час на презентації, тому наступного дня взяли машину напрокат і 5 днів колесили островом (WV Polo 1.4 хутра, 115 EUR за 5 днів, проїхали 700 км, на бензин – 60 EUR). Невелика проблема – паркування. Можна знайти місця хвилинах у 15 ходьби у бік Адехи та до траси – цілком нормально. Щодо паркування між готелями «Фламінго» та «Ла Пінта» (спуск до пляжу), домовитися на ресепшені не вдасться, тому що це земля муніципальна, а не готелю, хоча могли б піти на зустріч своїм постояльцям, які беруть машини напрокат, нехай навіть і не в готелі.
Всі 5 днів увечері нам дзвонила Наталка, цікавилася нашим відпочинком, намагалася призначити час продовження презентації, але ми ясно давали зрозуміти, що купувати клубний відпочинок не будемо, і час на нас не варто витрачати. Зрештою ми домовилися на зустріч за 2 дні до нашого від'їзду. Ми знову коротко повторили «пройдене» і Наташа почала математично розраховувати вигідність клубного відпочинку, при цьому, не називаючи конкретних сум, скільки за що доведеться заплатити. Виявилося, що ми ще маємо кульмінацію – зустріч зі Світланою Клевно, де вона все нам озвучить, а то бачите Наталя навіть не знає порядку цифр! Шановні працівники «Прем'єр холідей», хоч ви знаєте, що таке презентація? Та за таке виганяють із роботи, це називається некомпетентність! Ну гаразд, їдемо далі. Промуриживши нас три з половиною години, поговоривши ні про що, розповівши нам купу своїх непотрібних історій, Наталя повела нас до білого підвального офісу – «кімнату для розлучення лохів», де до нас приєдналася Світлана. Відразу скажу, що в жвавій Наталі в присутності директора щось різко змінилося, вона знітилася, сиділа не промовивши жодного слова, і дивилася на начальницю як кролик на удава, напевно телепатувала нам свій стан ))). Світлана відпрацьованими фразами взяла бика за роги, сповістивши нас, що це останній шанс у житті стати володарем клубного відпочинку, запропонувала нам «найвигіднішу» пропозицію – ввалити протягом 1.5 років 1.000 EUR (замість 2.000 EUR!! ! ) за власність апартаментів, сплачувати щорічний внесок від 370 до 420 EUR, і насолоджуватися відпочинком 1 тиждень на рік у будь-якій точці світу, природно переліт та харчування за наш рахунок, в інший апартотель – це ще плюс 100 EUR за обмін. Ми ввічливо відмовилися, на що була вбивча фраза «А ви не виглядаєте бідними людьми! » Та ми, це знаємо, тільки вас ніхто і не просить оцінювати! Тоді Світлана порилася у себе у засіках і витягла рояль у кущах: «Щоб не втратити з вами зв'язок, ми за 3000 EUR три роки прийматимемо вас по 1 тижню в клубі, поки ви думаєте та приймаєте позитивне рішення. Ця пропозиція для молодих пар, але для вас виняток». Я зрозумів, що настав час закінчувати шоу, вже темніло, і сказав «Давайте, щоб не втратити зв'язок, обміняємося телефонами, а поки що за клубний відпочинок ми платити не збираємося». Треба було бачити Світлану, вона згрібла всі папери, що лежали на столі, вимовляючи фразу, що видала її стан роздратування, та й виховання, якщо хочете: «Ви думаєте нам потрібні ваші телефони? » і вийшла з офісу, ззаду швидко заплющила Наталя. Ми трохи розгубилися від такого хамства, повернулися в номер.
Напевно, нас не переселили в Лос Гігантес, як це зробили з іншою парою, що написала відгук, бо залишалося півтора дні до нашого від'їзду. Наш гід Наталя після т. з. презентації більше не з'являлася і зателефонувала лише за півгодини до трансферу в аеропорт, але ми вже всі самі з'ясували, коли, куди й о котрій час, благо досвід присутній. Але все просто так не закінчилося, у гіда Наталії вистачило розуму (пробачте! ) дати нам опитувальний лист по роботі гіда, тобто вона нам пропонувала оцінити її роботу! (Напевно, удав Світлана, все-таки загіпнотизував кролика Наталю). Не можу не відзначити дотепність своєї дружини, на запитання «Що б ви порадили змінити гіду у його роботі» вона написала «Змінити роботу» – у крапку!
Робота гідів залишила негативне враження, хоча я впевнений, що є нормальні гіди-помічники у відпочинку. Прекрасно провела оглядову екскурсію гід Ірина, за що їй дякую!
Гіди-ріелтори не зацікавлені, щоб ви якнайшвидше адаптувалися до нової для вас обстановки, їм потрібно, щоб ви потребували їх, були залежні, тоді вам легше буде впарити дорогий клубний відпочинок. Приймаючи рішення розлучитися з великою сумою, подумайте, чому вам не дають часу на роздуми, чому забирають чималу заставу 500 EUR і відразу пропонують його в рахунок оплати апартаментів. Коли ви наважувалися віддати гроші на покупку квартири або машини, через 5 хвилин дізнавшись про її переваги та недоліки разом з ціною?? ?
Гіди-ріелтори пропонують вам купити розпланований наперед відпочинок, чого в принципі не буває, будь ви тричі вільний пенсіонер, беззавітно закоханий в апартотель «Фламінго Клуб» та його персонал.
Чесно не хотів писати довгий відгук і не думав, що він вийде таким. Хотілося, щоб він допоміг нашим співвітчизникам краще спланувати свій відпочинок, убезпечив від непотрібних хвилювань. А якщо вас мучить питання їхати чи не їхати Тенеріфе, в апартаменти - однозначно їхати. Адже клімат, природа, пейзажі, океан не залежить від компетентності гіда. Самостійне харчування тут – великий плюс. Що стосується шопінгу - цілком пристойний, хоча, наприклад, у Таїланді не гірший. Ну а заради Лоро парку, Джангл парку, Манкі парку, вулкану Тейде, пляжу Ла Арена, Сіам парку, та багатьох інших прекрасних місць острова можна брати квиток на літак сюди без роздумів.
Насамкінець скажу - наш відпочинок вдався, 2000 фотографій і 5 годин відео приємне нагадування про Тенеріфе, ми обов'язково сюди повернемося!
аватар
Ми – сімейна пара з немаленьким стажем Андрій та Олена. Відпочивали в апарт-готелі «Flamingo Club» з 08 по 21 червня 2012 р. від компанії «Альфа-Тревел» м. Санкт-Петербург. Прилетіли о 9-й ранку за місцевим часом, трансфер – мікроавтобус, швидко, комфортно. … Ще ▾ Ми – сімейна пара з немаленьким стажем Андрій та Олена. Відпочивали в апарт-готелі «Flamingo Club» з 08 по 21 червня 2012 р. від компанії «Альфа-Тревел» м. Санкт-Петербург. Прилетіли о 9-й ранку за місцевим часом, трансфер – мікроавтобус, швидко, комфортно. Відразу ж виявилося маленьке незручність – відсутність не те, що паркування (вона правда є – платна – на мінус першому поверсі), а елементарного під'їзду для машин та автобусів до готелю. Тому розвантажуємося біля сусіднього готелю La Pinta і крокуємо у зворотному напрямку 2 хвилини. Заселили нас одразу, маринувати на ресепшені до 12 години не стали, за це – спасибі, хоча для нас - не дивина. Познайомилися з нашим гідом Наталією Альмяшевою – жвавою дівчиною, яка вирішила, мабуть, що професії гід та ріелтор – це те саме. Так, продавати відпочинок в апартаментах теж входило до її обов'язків, із чим вона блискуче не впоралася, але про це пізніше. Збігавши в офіс, на той самий мінус перший поверх, Наталя повернулася, несучи пляшку вина, літровий пакет соку і коробочку пакетованого чаю і зі словами: «Це вам від фірми, фрукти я вам пізніше занесу», засунула все це нам. Спасибі, звичайно, але ви, хоч іноді на себе дивляться збоку? ? ? Шановні працівники Прем'єр Холідей! На жаль, слова про фрукти так і залишилися словами...))) Номер (апартаменти Т1) нам дістався на першому поверсі, старий, без ремонту, але з видом на океан (№ 106), і навіть маленьким садком на терасі, одним словом вид на океан компенсував обшарпаність номера, ми – люди не вибагливі та розуміємо, що ремонт, мабуть, зроблять саме після нашого від'їзду. Але про що варто сказати особливо – це ліжко, точніше дві півторки, зсунуті разом. Це залишилося за межею нашого розуміння, як в апартаментах, куди ми їздимо сім'ями і ще пропонуємо друзям (сімейним та несімейним) може розташовуватися таке убоге ліжко! Розклавши (насилу!! ! ) диван у вітальні ми прийшли в ще більший жах - спати на «цьому» неможливо. Щоправда, нам пояснили, що це є особливість апартаментів. Розсувні ліжка і диван, що розкладається, потрібні для розміщення якомога більшої кількості людей, щоб відбити його вартість. Мурахи були, але це не критично, головне – не залишати продукти на тривалий час на кухні (все в холодильник). Більше лякають великі пальмові жуки – кукарачі. Спіймати їх живими, щоб вивести з номера важко, а терпіти їх поруч неприємно, тому ви здогадуєтеся про їхню долю. Залишається тільки жалкувати - кукарачі не винні, що дуже скидаються на тарганів. Про прибирання говорити нічого, це як про закорінілого трієчника. Рушники сірі та старі, міняють, якщо попросиш, постільна білизна не міняли жодного разу (за 2 тижні!! ! ), покоївки ніби з ганчіркою бігали, а кути всі у старому павутинні. Вривалися в номер з наполегливістю, гідною кращого застосування, ніби їх стратять, якщо вони зараз не приберуть, при цьому щось пояснити англійською досить складно, тому що вони просто не розуміють нічого, крім іспанської. Але все з усмішкою, доброзичливо, ну точно – трієчник… Якщо ви, не дай Боже, спізнилися з відходом до сну, то вранці будьте готові прокинутися від гуркоту візків покоївок, які роз'їжджаються по різних кінцях готелю і звідти намагаються докричатися один до одного, повідомляючи економічні та політичні новини Лас Амерікас. Відразу скажу, що всі ці не дуже приємні моменти були невизначальними в нашому відпочинку. Про розташування готелю багато написано, повторюватися не буду, тільки підтверджу – так, гарний, пляж чистий, красивий, праворуч – обережно – каміння є у воді. Їжу купували у «Меркадоні», 7 хвилин пішки. Смажили самі рибу, смачна дорада, дайтон, дуже смачна лубина (правда буває рідко), креветки шалені. Рибу вибираєте, вам її зважують і одразу чистять. Сир, хамон, Сангрі, вино фірми «Торрес», пиво «Дорада», купували тільки тут – якісно, ​ ​ недорого та дуже смачно. Гід Наталя після вітальної зустрічі повела нас і ще одну сім'ю в «Меркадону» та чітко показала та розповіла, що варто купувати – на жаль, надалі Наталя не так охоче ділилася інформацією. Наступного дня була т. з. "Вітальна зустріч". Зібрали всіх співвітчизників, які приїхали в готель за останні 2 дні, представили під власні оплески гідів, і ось ми побачили її – директора з продажу «Фламінго клуб» - Світлану Клевно. Наші підозри в нещирості цієї людини (дуже все було усміхнено-награно) пізніше підтвердилися повною мірою (про це в розділі «Презентація»). Після вітального слова нам роздали листочки з планом екскурсій, щоб ми вибрали і відразу ж тут віддали гроші. Гіди щедро нам підливали сангрії, але ми на подив сподобилися тільки на оглядку, яка коштувала 78 EUR Це хороша пізнавальна екскурсія, яка стала основою наших подорожей на автомобілі. Ми відвідали миродор з видом на Гарачіко, погуляли по Ікод де Лос Винос, там же дегустували вина та канарські лікери, пообідали в гарному ресторані в колишньому монастирі та переїхали острів упоперек через вулкан Тейде. Інші екскурсії в Лоро парк, Фламенко, о. Ла-Гомера та інші можна організувати самостійно за допомогою екскурсійних агенцій та набагато дешевше. Ми скористалися агенцією, яка знаходиться через дорогу від «Ла Пінти» за 5 хвилин ходьби від «Фламінго». Чарівна іспанка за допомогою непоганого англійського, жестів та комп'ютерного перекладача (цим вона нас вразила!! ! ) пояснила нам ВСІ! Наприклад, за «Фламенко» в «Пірамідес де Арона» на двох ми заплатили 84 EUR, проти 156 EUR у гідів. Правда у них там була вечеря і трансфер, але ми чудово самі прогулялися берегом (40-50 хвилин в один бік) ну а про їжу я вже писав вище. Поки не брали машину, гуляли околицями, дуже гарний променад вздовж океану, з'їздили до «Джангл-парку». Обов'язково відвідайте шоу орлів, папуг, спустіться швидкісним жолобом унікальної траси. Туди ходить безплатний автобус (20 хвилин). По ньому всю інформацію нам дали в екскурсійному бюро, наш гід так і не змогла нам чітко пояснити звідки і скільки він іде. Наступного дня після огляду, через тиждень після нашого приїзду була призначена презентація. Зовсім не хотілося втрачати день, але такі умови контракту, ми люди відповідальні і вважаємо, що кожна сторона має виконувати свої зобов'язання. Наш гід Наталя замовила нам каву і помчало! Близько години заповнювалась т. зв. . «Наша анкета»: де працюємо, куди ми їздили відпочивати, скільки витратили, куди плануємо поїхати, і т. д. і т. п. Після цього нам «наочно» почали пояснювати, де нас обирають турфірми. Ми вирішили, що все спокійно вислухаємо і не вступатимемо в полеміку. Але тут сталося несподіване, Наталю кудись викликали, а через 5 хвилин вона повідомила нам, що ми повертаємось, усіх гідів збирають у головному офісі і презентацію ми продовжимо в інший день. Причини такого поспіху нам так і не повідомили, мабуть великий секрет! Більше ми не збиралися гаяти час на презентації, тому наступного дня взяли машину напрокат і 5 днів колесили островом (WV Polo 1.4 хутра, 115 EUR за 5 днів, проїхали 700 км, на бензин – 60 EUR). Невелика проблема – паркування. Можна знайти місця хвилинах у 15 ходьби у бік Адехи та до траси – цілком нормально. Щодо паркування між готелями «Фламінго» та «Ла Пінта» (спуск до пляжу), домовитися на ресепшені не вдасться, тому що це земля муніципальна, а не готелю, хоча могли б піти на зустріч своїм постояльцям, які беруть машини напрокат, нехай навіть і не в готелі. Всі 5 днів увечері нам дзвонила Наталка, цікавилася нашим відпочинком, намагалася призначити час продовження презентації, але ми ясно давали зрозуміти, що купувати клубний відпочинок не будемо, і час на нас не варто витрачати. Зрештою ми домовилися на зустріч за 2 дні до нашого від'їзду. Ми знову коротко повторили «пройдене» і Наташа почала математично розраховувати вигідність клубного відпочинку, при цьому, не називаючи конкретних сум, скільки за що доведеться заплатити. Виявилося, що ми ще маємо кульмінацію – зустріч зі Світланою Клевно, де вона все нам озвучить, а то бачите Наталя навіть не знає порядку цифр! Шановні працівники «Прем'єр холідей», хоч ви знаєте, що таке презентація? Та за таке виганяють із роботи, це називається некомпетентність! Ну гаразд, їдемо далі. Промуриживши нас три з половиною години, поговоривши ні про що, розповівши нам купу своїх непотрібних історій, Наталя повела нас до білого підвального офісу – «кімнату для розлучення лохів», де до нас приєдналася Світлана. Відразу скажу, що в жвавій Наталі в присутності директора щось різко змінилося, вона знітилася, сиділа не промовивши жодного слова, і дивилася на начальницю як кролик на удава, напевно телепатувала нам свій стан ))). Світлана відпрацьованими фразами взяла бика за роги, сповістивши нас, що це останній шанс у житті стати володарем клубного відпочинку, запропонувала нам «найвигіднішу» пропозицію – ввалити протягом 1.5 років 1.000 EUR (замість 2.000 EUR!! ! ) за власність апартаментів, сплачувати щорічний внесок від 370 до 420 EUR, і насолоджуватися відпочинком 1 тиждень на рік у будь-якій точці світу, природно переліт та харчування за наш рахунок, в інший апартотель – це ще плюс 100 EUR за обмін. Ми ввічливо відмовилися, на що була вбивча фраза «А ви не виглядаєте бідними людьми! » Та ми, це знаємо, тільки вас ніхто і не просить оцінювати! Тоді Світлана порилася у себе у засіках і витягла рояль у кущах: «Щоб не втратити з вами зв'язок, ми за 3000 EUR три роки прийматимемо вас по 1 тижню в клубі, поки ви думаєте та приймаєте позитивне рішення. Ця пропозиція для молодих пар, але для вас – виняток». Не можу не відзначити дотепність своєї дружини, на запитання «Що б ви порадили змінити гіду у його роботі» вона написала «Змінити роботу» – у крапку! Робота гідів залишила негативне враження, хоча я впевнений, що є нормальні гіди-помічники у відпочинку. Прекрасно провела оглядову екскурсію гід Ірина, за що їй велике спасибі! Гіди-ріелтори не зацікавлені, щоб ви якнайшвидше адаптувалися до нової для вас обстановки, їм потрібно, щоб ви потребували їх, були залежні, тоді вам легше буде впарити дорогий клубний відпочинок. Приймаючи рішення розлучитися з великою сумою, подумайте, чому вам не дають часу на роздуми, чому забирають чималу заставу 500 EUR і відразу пропонують його в рахунок оплати апартаментів. Коли ви вирішувалися віддати гроші на покупку квартири або машини, через 5 хвилин дізнавшись про її переваги і недоліки разом з ціною? апартотель «Фламінго Клуб» та його персонал. Чесно не хотів писати довгий відгук і не думав, що він вийде таким. Хотілося, щоб він допоміг нашим співвітчизникам краще спланувати свій відпочинок, убезпечив від непотрібних хвилювань. А якщо вас мучить питання їхати чи не їхати Тенеріфе, в апартаменти - однозначно їхати. Адже клімат, природа, пейзажі, океан не залежить від компетентності гіда. Самостійне харчування тут – великий плюс. Що стосується шопінгу - цілком пристойний, хоча, наприклад, у Таїланді не гірший. Ну а заради Лоро парку, Джангл парку, Манкі парку, вулкану Тейде, пляжу Ла Арена, Сіам парку, та багатьох інших прекрасних місць острова можна брати квиток на літак сюди без роздумів. Насамкінець скажу - наш відпочинок вдався, 2000 фотографій і 5 годин відео приємне нагадування про Тенеріфе, ми обов'язково сюди повернемося!
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
Показати ще »


аватар OLEGKUZ
ЯКІ ЦІНИ НА ЖИВЛЕННЯ В ІСПАНІЇ
15 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ
Визначні пам'ятки
Парк Лоро
Оцінка 9.6
Іспанія, о. Тенеріфе (Канари)
Активний відпочинок, Природа, Розваги
Парк Сіам
Оцінка 10.0
Іспанія, о. Тенеріфе (Канари)
Активний відпочинок, Розваги

Flamingo Club расположен в одной из самых престижных зон центра Лас Америкас, на первой линии прекрасно оборудованного пляжа Puerto Colon. Рядом с курортом расположен крупный коммерческий центр с огромным выбором магазинов и ресторанов, а также спортивный порт Puerto Colon, предлагающий туристам аренду яхт, морские прогулки, рыбалку и все виды морских развлечений.

Розташування Отель находится в центре Коста Адехе, в 15 км от аэропорта Рейна София и 80 км от аэропорта Лос Родеос. Отель находится на первой линии и имеет прямой выход на пляж Пуэрто Колон. Вокруг отеля расположены коммерческие центры, бары, рестораны, супермаркеты, различные магазины.
Пляж
 • перша лінія
 • піщаний пляж
 • пляжні рушники
У готелі

Американский ресторан HARLEY с развлекательной программой, бар, один бассейн для взрослых и один для детей, бар у бассейна, солярий, бильярд, парковка для автомобилей, прямой выход на пляж.

 • ресторан
 • ресторан a la carte
 • кафе/бар
 • відкритий басейн
 • прокат автомобілів
 • сейф
 • безкоштовний wi-fi
 • пральня
 • зручності для людей з інвалідністю
 • номери для некурящих
 • оплата платіжними картами
Для дітей
 • дитячий басейн
 • дитяче меню в ресторані
 • дитячі стільчиками в ресторані
 • дитяче ліжко
Розваги та спорт
 • джакузі
 • більярд
 • організація екскурсій
Опис номерів

Размещение предоставляется в апартаментах типа студия, Т1 (с одной спальней) и Т2 ( с двумя спальнями) и обычные гостиничные номера (без кухонь).
Есть апартаменты с видом на океан и с видом на бассейн.

У номерах

гостиная, полностью оборудованная кухня (микроволновая печь, электроплита с духовкой, холодильник, тостер, электрочайник, кухонная утварь, набор посуды), одна или две ванные комнаты, большой балкон, телефон, утюг, фен, спутниковое телевидение, сейф.

Адреса Avda. de España,3, Playa de Las Americas ,38660 Adeje, S/C de Tenerife
Телефони: 0034 922 712 013
Е-мейл: [email protected]
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 1-й пляжной линии. У отеля песчаный пляж. Пляжные полотенца в отеле (бесплатно).
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги yes. Вы можете прекрасно провести время за игрой в бильярд. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной. В ресторане есть отдельное детское меню или зона с детским питанием. Детские стульчики для кормления Ваших малышей всегда под рукой. По Вашей просьбе отель предоставляет детскую кроватку (бесплатно).