Запитання про Філяндію

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
131 підписники будуть
повідомлені про запитання

Запитання на тему «Документи та кордони»
в яку країну правильніше відкрити візу?
Доброго дня підкажіть будь ласка я ще жодного разу не відкривала візу та закордонну. паспорт ще чистий чи відкриють мені візу (якщо я правильно зрозуміла шенгенську візу, але можу помилятися) на 21 день.
Я хочу з'їздити в гості до Фінляндії (але мені запрошення не можуть надіслати тому що живуть і працюють у Фінляндії, але є підданими Естонії), тому підкажіть може потрібно краще оформляти візу на запрошення до знайомих до Естонії, а з Естонії поїхати до Фінляндії (але основне місце перебування буде Фінляндія) і чи не буде проблем потім потрапити до Фінляндії і там перебувати?
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
8 підписників  • запитав 2013-09-2411 років тому
Відповіді  •  21
аватар Stella73
Мені здається простіше, і з грошей дешевше, буде звернутися до турфірми, для оформлення фінської візи,
що їхати через Естонію.
аватар alex45
Естонія - це теж шенгензона, ви будете в'їжджати через Естонію, далі можете їхати куди хочете в будь-яку країну Євросоюзу. Все буде правильно!
аватар Stella73
Так, правильно, тільки губиться час та гроші на проїзд спочатку до Естонії.
Є фірми, які спеціалізуються на відкритті віз, не так вже й дорого, і самому нічого робити не потрібно, вони готують весь пакет документів. Оскільки віза перша, тобто сенс через агенство, імхо.
аватар alex45
Stella, а чому Ви вирішили, що це буде дешевшим через ТА? Це прораховувалося чи це здається? Дівчина побуває й у знайомих в Естонії, крім Фінляндії. Тут інше, чому знайомі не можуть надіслати запрошення з Фінляндії, вони громадяни Естонії, а працюють і живуть без посвідки на проживання у Фінляндії?
Тоді дуже просто, просити туристичну візу, не зв'язуватися із запрошеннями, а знайомі у своєму фінському містечку візьмуть ваучер у готелі, надішлють на візу, квитки будуть, візу отримаєте.
аватар Stella73
Вартість авіаквитків.
Україна-Естонія-Фінляндія-Україна, буде дорожчою ніж
ретур Україна-Фінляндія, адже логічно.
Те, що витрачається на квиток до Естонії, можна витратити на послуги за допомогою отримання візи.
аватар alex45
Не впевнений, все треба рахувати. З цифрами видніше, ніж з логікою. Приклад-шукали з сином як дешевше прилетіти з Копенгагена на Україну. .У житті не міг подумати, це як правою рукою ліве вухо через потилицю почухати. Тож треба все рахувати.
З Таллінна пором до Гельсінкі, до Таллінна по-моєму літає лоукост. А ось чи є чартер до Гельсінкі прямий, я не знаю.
аватар hatinka
Ви ж із України? Тоді дивіться-естонці хитрі жуки. У нас друг мав у них віз напевно 5 – все по роботі, річні. Купа інших віз за паспортом видно, що турист. Але коли вони вигадали з дружиною маршрут по тих краях (прибалтика + скандинавія) і вирішили проситися до естонців, ті їх швиденько обламали. Вони чудово знають, що в їхній крихітній країні турист стирчать довго не стане і побачивши класно розписаний маршрут по Естонії (і всі) на 9 днів прямо сказали, що ну не вірю! Ви поїдете, як усі, в Норвегію, Швецію, фіорди-всі справи, Стокгольм там ... А принесіть нам оплачений готель на весь період в Естонії і ми Вам повіримо))) Це при тому, що на момент подачі оплачувати готель не потрібно було, але мають право)
Це я до чого? Коли Ви поїдете до Естонії на 21 день, вперше, з України і не до родичів, а просто знайомих, то якось воно дивне))) Хоча запрошення від естонських громадян та віза Естонії варіант хороший-цього не відібрати. Погано, що громадяни просто знайомі.
аватар hatinka
Туристична віза до Фінляндії. Відмінний варіант, якщо:
-У Вас є гроші, офіційно підтверджені-зарплата, рахунок у банку, спонсорство(що гірше)
-Ви підготуєте маршрут поїздки, розпишете його-мовляв тут ночуємо(готель), ось це дивимося, ось так сюди добираємось
-Доведеться робити до подачі на візу передоплати-хоч готелів, хоч авіаквитків.
Якщо летіть сама на 21 день вперше-трохи дивно, звичайно ж.
Крім того, можна зробити маршрут кількома країнами-берете найпопулярніший маршрут основними красами Прибалтики та Скандинавії-по 5-7 днів в основних містах. Одним із місць якраз буде Естонія-причому з усіх країн саме в ній має бути найбільше ночей-цей факт дасть Вам можливість подаватися саме до естонців. Інші країни Ви дивитеся як турист-бронюєте готелі, пишете маршрут. Можна і Латвію додати інші країни. Що дає, крім більшої мороки з бронюванням та маршрутом?
аватар hatinka
Досвід і те, що все виглядає так: Ви вирішили подивитися на світ (ну, там відпустка видалася і час з'явилося) і почати вирішили з країни, де живе Ваша подружка (наприклад). Її давно не бачили, хочете погостювати, скучили. У них тиждень в Естонії-вони все покажуть і далі подивіться ще й сусідні країни-там так багато цікавого! Робите маршрут, отримуєте запрошення від естонських знайомих, бронюєтеся на сайтах, де можна скасовувати броні за добу до заїзду (Венера.Ком наприклад) і подаєтеся. Вас навряд чи попросять естонці оплачувати заздалегідь готелі НЕ в Естонії. А в їхній країні Ви гостюєте у друзів. Додатково про всяк випадок потрібно мати папірці, фотки, чесне оповідання-а хто Вам ці люди? Може це сутенери які, га?
Але якщо Ваші естонці працюють і живуть у Фінляндії офіційно, то:
-Вони можуть запрошувати до себе до Фінляндії друзів, знайомих-заборон з цього приводу немає!
Якщо вони самі не живуть в Естонії, то і Ви не можете жити у них в Естонії, правильно. То не можуть він і не поручитися за Вас, не поселити. Я, щоправда, не впевнена, що вони мають певну подобу нашого "консульського обліку" і самі естонці в курсі, хто з їхніх громадян працює за кордоном Естонії, нехай і офіційно.
аватар hatinka
Якби Ви все ж таки зайшли за даними Вам посиланнями консульства або ВЦ Фінляндії, то легко знайшли б переліки документів і те, що якщо запрошуючий не є громадянин Фінляндії, то до пакету додати копії його паспорта зі сторінками, які містять інфу про дозвіл на проживання ...
аватар sigur62
З Естонії до Фінляндії – легко, просто та дуже дешево.
Поромом.
аватар Stella73
Я не полінувалася і глянула - квиток на прямий рейс до Гельсінкі, туди і назад,
з Києва, коштує близько 250 євро. Віза коштуватиме теж близько 100-200 євро (включаючи консульські збори, консультацію, заповнення анкет страховку та все віддале), вартість залежить від апетитів агенства)).
Навряд якщо летіти через Естонію, і самій оформляти всі документи, вийде дешевше.
---
знову ж таки, я з досвіду. Я одного разу робила родичам запрошення на Шенген. Це стільки довелося бігати і заповнювати, і підписувати, і чекати, і їм теж, що відтоді я висилаю разом із електронними квитками ще й гроші на візу, простіше переплатити 100-150 євро, ніж стільки суєти – ну це особисто мені простіше.
аватар Stella73
Алекс, так, з квитками бувають варіанти, типу з Амстердама до Парижа через Стамбул, зате дуже дешево ))
На непрямій майже завжди дешевше.
аватар NatashaS
Послухайте, Stella73, ви якось дуже наполегливо відправляєте дівчину оформляти візу за фальшивими документами. Погано, проте.
А тепер сутнісно. Для оформлення візи потрібне або запрошення або бронювання готелів. Сплачена броня чи ні - читаєте на сайті консульства (і повний перелік документів заразом). Збираєте весь пакет документів і топаєте до консульства чи візового центру. Якщо документи та мета поїздки не викликали питань, то додатково нічого, як правило, не вимагають.
аватар Stella73
Може й погано, але я знаю, що таке бюрократія.
А по кожній із країн є свої нюанси.
І у турагенствах їх зазвичай знають.
Якщо фінський консулат в Україні особливо не звіряє, то так, краще самостійно, бронь готелів+квитки+анкета+довідка про доходи+страховка+фото+
...ну не знаю чого, від країни залежить інформації про Фінський консулат, що він і як в Україні - у мене немає.
Як правило - якщо дівчина молода, їде вперше, і одна - до неї певною мірою - підвищена увага, і це скрізь.
---
А прибалти дещо перестараються, іноді є випадки відмов людині з кількома шенгенами вже; і на моїх очах з Риги (у мене там була пересадка) депортували даму, яка мала мало грошей - всього 300 доларів - і так, попросили показати їх, і її слова що зустрічає чоловік, і що ще є на картці банківської - як би ніхто не чув. Вона стояла просто і плакала, кілька годин поспіль. Її реально не пропустили через паспортний контроль, поставили штамп у паспорт, і вона чекала в зоні транзиту літак назад.
Так що краще заплативши трохи більше, оформляти через агенство - там зроблять всі документи, і навчать як відповідати на "часті питання".
аватар Stella73
А наступного разу вже – самостійно.
У мене бачите, досвід. в Росію мені теж потрібна віза, і фуй, як недобре, я плачу 50 євро за запрошення, і 40 євро за адміністративні послуги + консульський збір, і голова у мене не болить, чи все оформлено.
А коли мені вислали запрошення з Росії – то там людина теж стільки бігала скрізь, і я теж тут, що заплатити набагато простіше.
ну знову ж таки, це моя особиста позиція сприйняття. Я коли їжджу, роблю так, і ті, хто приїжджають до мене - теж.
І ще раз – є час знайти всю інформацію по країні, і можливість (і час) зібрати всі документи, і що б вони не викликали запитань у консулаті – тоді можна самостійно.
аватар anna-16
дякую всім за допомогу
аватар alex45
І все ж, Ганна, Ви із Запоріжжя, я теж. Рекомендую, я з цією турфірмою працюю з самостійного індивідуального туризму, тел. ,Що вони можуть,там можна з'ясувати за квитками і т.д.
аватар LaFifa
Особисто маю в паспорті п'ять естонських шенгенів, останні два відкривала самостійно. Коштує це 36 євро +300 грн. за послуги візового центру. Авіапереліт Київ-Таллін-Київ -180-200 євро. Дешевше летіти зі стику в Ризі - "AirBaltic" або брати дуже заздалегідь прямий переліт від "Estonian Air" - квиток "лайт"-від 70 євро в один бік (БЕЗ багажу). Найдешевше до Таллінна доїхати автобусом "Ecolines"-450 грн (45 євро) в один бік. У вартість квитка входить 30кг багажу, у дорозі 20 годин. Квиток на пором з Таллінна до Гельсінкі – 30 євро в один бік. Якщо берете "денний круїз" (відправлення та повернення в один день) то тоді 30-36 євро коштуватиме поїздка на поромі "туди і назад". Це щодо "дороговізни".
За візою: якщо Ви студентка, то маєте право звертатися до консульства без візового центру (заощаджуйте 300грн). Якщо їдете на запрошення бронювати та передоплачувати готель в Естонії НЕ ТРЕБА, прикладаєте до пакету документів ОПЛАЧЕНІ квитки до Естонії та назад - це і буде Вашим "доказом" перебування в країні.
аватар LaFifa
Анкета для посольства заповнюється онлайн російською мовою, але латинськими літерами, роздруковується і мчить до консульства. З повним переліком документів можете ознайомитись на сайті посольства: до запрошення, як має виглядати тощо. Єдине, не варто розраховувати з першого разу на "мультик". Хоча, звичайно, бувають різні "чудеса".
аватар travelalex
Цілком згоден щодо порому. Сам їздив із Фінляндії до Естонії поромом, там їхати 3 години. Коштує 25-40євро, і залежить від дня тижня та часу відправлення. Каюту брати не треба. Якщо купувати туди-назад, то роблять знижку 10-15%. Ну і сама подорож дуже приємна та цікава.
аватар
Відповім на інші запитання про Фінляндії
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще