Запитання про Філяндію

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Філяндію
Доброго часу доби всім) Чи можна, приїхавши з екскурсією (на 1 день) з Пітера до Лапи, встигнути переглянути фестиваль піщаних замків? Чи краще взяти транзит із Пітера (сама не за кермом, машину не пропонувати)) і на два дні залишитись у Лапі, щоб розглянути все? Хто був? Що порадите?
6 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Підкажіть можна жителю України за біометричним паспортом заїхати до Фінляндії через Росію? Заздалегідь дякую?
7 років тому  •  5 підписників 3 відповіді
9 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Доброго часу доби, форумчани) Чи впустять на 2 дні фіни 8 липня, якщо шенгенська віза, видана Італією на півроку, закінчується 10 липня? Хочу із Пітера виїхати на пару днів.
9 років тому  •  5 підписників 8 відповідей
Доброго дня! як можна дістатися до готелю на міському транспорті (автобус/маршрутка/трамвай) від аеропорту Гельсінкі Вантаа?
10 років тому  •  немає підписників Відповідей немає
Хто їздить з Фінляндії до Швеції, та зі Швеції до Норвегії на поромі, підкажіть вартість провезення автомобіля.
10 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Доброго дня, підкажіть будь ласка, де саме знаходиться в центрі хижаків Куусамо?Немає абсолютно інформації про режим роботи.
10 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
хочу взяти планшет із собою
10 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
хочу сходити
10 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
не знаю, що туди брати
10 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Доброго дня підкажіть будь ласка я ще жодного разу не відкривала візу та закордонну. паспорт ще чистий чи відкриють мені візу (якщо я правильно зрозуміла шенгенську візу, але можу помилятися) на 21 день. Я хочу з'їздити в гості до Фінляндії (але мені запрошення не можуть надіслати тому що живуть і працюють у Фінляндії, але є підданими Естонії), тому підкажіть може потрібно краще оформляти візу на запрошення до знайомих до Естонії, а з Естонії поїхати до Фінляндії (але основне місце перебування буде Фінляндія) і чи не буде проблем потім потрапити до Фінляндії і там перебувати?
11 років тому  •  8 підписників 21 відповідь
підкажіть будь ласка я з України хочу поїхати в гості до Фінляндії до знайомих, яку візу мені краще оформити (шенгенську або фінську) якщо я ще ніколи візу не відкривала це моя перша поїздка і що без проблем відкрили візу і пропустили (в яку фірму краще звернутися щоб допомогли в оформленні). І підкажіть яке має бути запрошення для мене (якщо є можливість надішліть будь ласка зразок дуже потрібний). спасибі
11 років тому  •  5 підписників 11 відповідей
Є в планах після НГ проїхати цими трьома містами. Їздити плануємо своїм перебігом. Відповідно запитань кілька. Де побути довше, де менше. Що подивитися (взимку взагалі, що там можна поробити), куди сходити, про що заздалегідь подумати. Окремо важливим є питання одягу-що одягати, наскільки холодно/мокро. Де поїсти і головне-в якій послідовності краще їздити. Плани поки що на середину січня.
11 років тому  •  7 підписників 11 відповідей
Плануємо вперше поїхати до Фінляндії
11 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
Доброго дня! Підкажіть пж. як забронювати котедж на НГ та свята для 6-10 осіб у Фінляндії або поблизу територій, що лежать до Санті:) бажано без агентства. Хто зможе співорієнтувати у цінах. Буду вдячна за будь-які рекомендації:)
11 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Допоможіть знайти хорошого тур оператора чи агенство
11 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Добридень! Із задоволенням забронювали будиночок за 2 км від Леві на 2 тижні, включаючи Новий рік 2014 року. Летимо з пересадкою на ніч в Гельсінкі. Прилітаємо пізно ввечері, відлітаємо рано-вранці, порадьте, будь ласка, готель на одну ніч туди і одну назад неподалік аеропорту? Так, щоб можна було дістатися своїми силами, максимум – таксі. Порадьте, що подивитись, проживаючи 2 тижні у Леві? Куди зручно від Леві діставатися? Чи можна десь на місці взяти на прокат машину? ми з дітьми – 16 років та 5 років. Дуже цікавлять не туристичні місця. рди будь-яким порадам! Спасибі!
11 років тому  •  4 підписника 3 відповіді
Будемо проїздом у Гельсінкі. Прилітаємо вранці. Чув там роблять дуже смачні млинці та всякі солодощі. Як відокремлена околиця Росії. Хто знає які заклади у місті роблять смачні сніданки? І ще як краще дістатись з аеропорту туди? спасибі
11 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Я написала до відділу фінського паспортного контролю, вони відповіли "Вирібні флешки приходять, і частина від, не-Schengen terminal. Тобто. віза не потрібна. Але просто я днями літала до Швеції через Гельсінкі. І тоді ми проходили паспортний контроль до входу в транзитну зону. Але тут ми все ж таки в межах Шенгену далі летіли. Може, з Азією якось по-іншому? І ще: я лечу на Самуї (Таїланд) туди 1.06.13 через Гонконг, а назад 16.06.13 через Бангког. Ось тут ще якісь візи потрібні?
11 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Доброго дня! що можна і бажано подивитися у цьому місті? у центрі бажано.
11 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
Цікавлять подешевше хаски, олені. дача д.Мороза
11 років тому  •  3 підписника 10 відповідей
Їдемо до Фінляндії на своїй машині на новорічні канікули. Підкажіть, як краще забронювати житло (економ-варіант) та взагалі як правильно спланувати відпочинок. Може хтось поділиться досвідом, дасть якісь поради?
12 років тому  •  3 підписника 4 відповіді
Доброго дня! Буду вдячна за поради. Буду в Гельсінкі проїздом у грудні, приїжджаю о 7-й ранку на автовокзал, а о 17-й треба бути на реєстрації в аеропорту. Хочу залишити речі в камері на АВ, проїхатися на 3 трамваї, з'їздити до фортеці та аеропорту. Порадьте, будь ласка, транспорт з пересування (купимо єдиний на день) маршрут: автовокзал-трамвай три-паром у фортецю-автовокзал-аеропорт. і де дорогою недорого перекусити? Заздалегідь дякую!!!
12 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Чи можете ви порадити котедж з каміном або готелі, де є камін у номері? Вперше зібралися до Фінляндії на новий рік. Пропозиції агентів якось не тішать.
12 років тому  •  6 підписників 6 відповідей
Показати ще »
Усі запитання
ще