Запитання про ФранціюМісця та розваги

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Францію
Харчування вуличною їжею або перекушування з місцевих супермаркетів. Може, у когось є досвід?
5 років тому  •  9 підписників 23 відповіді
Здравствуйте ! Я с подругой приезжаем в Париж вечером в среду и уезжаем в субботу вечером. Прилетаем в аэропорт Шарль Дэ голь и вылетаем оттуда же. Будем жить в 10 округе. Очень много информации прочитала, но не могу определиться какой проездной выгоднее брать. Мы хотим посетить все основные достопримечательсти в центре Парижа (посещения музеев и выставок) , Монмартр и так же поехать в Версаль. У нас есть студенческие карты ( ISIC), что уже подразумевает скидки определённые в том же Лувре, верно? Стоит брать paris visite или что-то другое? И ещё вопрос. Стоит ли брать paris museum pass? С учётом того, что у нас есть ISIC (но мы из Украины) и хотим посетить Лувр, Орсэ, Нотр Дам, Триумфальную арку, Версаль, Помпиду и тд. Подскажите, пожалуйста.
7 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
допоможіть підібрати тур - Франція, Париж, автобусний, на травень, виїзд з Києва. З повагою Людмила та мої подруги.
8 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Багато хто каже, що піднятися на ейфелеву вежу займає близько 2-3 годин із-за черги. Чи так це?
9 років тому  •  5 підписників 7 відповідей
Їду з екскурсією до Парижа, що ще можна подивитися, крім стандартного набору? Бажано у центрі.
10 років тому  •  6 підписників 7 відповідей
Друзі, прошу поділитися досвідом; підкажіть недорогі та перевірені вами ресторани з місцем кухнею. Заздалегідь вдячна.
10 років тому  •  5 підписників 6 відповідей
Назва наймоднішої дискотеки на курорті Val d’Isere
11 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Дуже хочеться здійснити трекінг навколо Монблана в компанії, що знають цей маршрут людей наприкінці липня 2013 року. Може, хтось іде цим маршрутом у цей час?
11 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
?
11 років тому  •  7 підписників 8 відповідей
Якщо користуватися метро щодня (планую жити в готелі біля метро, ​​але не в самому центрі, днів 10). Скільки коштує проїзд на метро або краще взяти проїзний на цей період? Підкажіть будь ласка більш економний варіант.
11 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
Хочу зробити своїй дівчині пропозицію. Але щоб воно не було банальним, вирішив це зробити ні де не будь, а в Парижі. Знаю, вона вважає це місто найромантичнішим у світі. Але одним Парижем обмежуватись не хотілося б. А так, як я у Франції буду вперше і поки не знаю там найкрасивіших місць, то вирішив взяти авто на прокат і вже разом із дівчиною поїздити подивитися, може доглянути місце для романтичного подорожі після весілля. Машину вже вибрав та замовив на cars-scanner.com Вилітаємо в середині січня. Порадьте, що нам варто завітати? У якому ресторані повечеряти, коли робитиму пропозицію? Готель я теж поки що не бронював, може порадите? Хочеться не дуже дорогий, але затишний. Всім заздалегідь дякую.
11 років тому  •  8 підписників 24 відповіді
тур називається "Хочу в Париж"
12 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Їдемо до туру "Азартний Париж", хочемо самостійно побачити всю красу Парижа. Підкажіть будь ласка, які цікаві місця варто відвідати, де смачно можна поїсти, шопінг, чи є інтернет в готелях чи популярних місцях?
12 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
як вони відпочивають і проводять час
12 років тому  •  немає підписників Відповідей немає
Діти скінті адресу Лядуреї на Єлисейських полях або поруч.
12 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Здрастуйте, будемо з чоловіком у Парижі 2 дні, підкажіть, що краще подивитися, і яким маршрутом краще прогулятися, щоб побачити максимум пам'яток. До Лувру йти і на Ейфелеву вежу підніматися не плануємо (вирішили наступного разу це залишити). Цікавить саме оптимальний пішохідний маршрут. Заздалегідь дякую!
12 років тому  •  7 підписників 17 відповідей
Чи є басейн у готелі? шведський стіл на сніданок?
12 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Скільки прийнято залишати в готелі, ресторані? Де не заведено залишати?
12 років тому  •  3 підписника 4 відповіді
Хочу поїхати навесні в цей тур, але немає жодного відгуку про переїзди та організацію
12 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Збираюся в тур «Найкраще в Європі: Прага – Дрезден – Брюссель – Амстердам – Париж (Діснейленд) – Мюнхен» 11 днів від тур-оператора "Дельта Тревел". Відгукніться ті хто вже побував у цьому турі, цікавить все: організація, готелі, екскурсії, чи був вільний час? Буду вдячна за будь-яку інформацію.
13 років тому  •  5 підписників 9 відповідей
Доброго дня! 29 травня збираюся в тур Паризькому акорди, і виникає безліч запитань, може хто допоможе :) 1. який приблизно бюджет подорожі? 2. Чи є сенс самим відвідувати Лувр, Монмартр, Версаль та Діснейленд Спочатку думали купити проїзний квиток на 5 днів за 52 євро Vizite Paris, і самим подивитись усі визначні пам'ятки, але деякі знайомі відмовляють, кажуть Лувр настільки величезний, що самі там загубимося, і краще скрізь бути з екскурсоводами.
13 років тому  •  5 підписників 8 відповідей
шукаю попутницю в автобусний тур з Москви: Амстердам-Париж-Прага з 28.05.11. до 04.06.11. 8 днів вартість близько 18т. (Дівчина 27 років, з Тольятті) - докладніше на пошту: [email protected]
13 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Їжу навесні в тур: Париж, квіти та компліменти. Хто вже їздив, поділіться враженнями
13 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Планую подорож у липні. Вперше їду до Ніцци. Немає відгуків по готелю Массена і це турбує
14 років тому  •  немає підписників Відповідей немає
Дуже мало днів, а стільки належить побачити!! На які екскурсії варто сходити, а які можна проігнорувати!!! Які сувеніри можна купити!
14 років тому  •  5 підписників 11 відповідей
Показати ще »
Усі запитання
Франція
Діснейленд Куршевель Ніцца о. Сент Мартен Париж Страсбург Шамоні
ще
ще