Відгуки та розповіді про готелі Великобританії

Розповіді туристів про Великобританію додати розповідь
Інвернесс – автентична Шотландія
Інвернесс – шикарне місто для знайомства зі справжньою Шотландією! Поруч озеро Лох-Несс, де ми провели не одну годину часу, вдивляючись у води, сподіваючись побачити душку Нессі.
 •  4 роки тому
Обман з валютою в Лондоні.
Відгук невеликий але можливо корисний для наших туристів. У серпні 2017 опинився в Лондоні в самостійній подорожі по країні. Поїздка пройшла дуже насичено і цікаво. б добре-но осадочок взагалі залишився-ложка дьогтю в бочці з медом.
 •  7 років тому
Англія та Я
Привіт. А чому я досі не розповів вам про свою подорож до Англії? Начебто там не було пригод та уроків життя… Виправляюсь! Сідайте зручніше, і… Читайте чи слухайте нову розповідь… Початком моєї подорожі до Великої Британії можна вважати 2015-й рік, коли я вперше захотів цей шматочок Європи, і пода...
 •  8 років тому
Великобританія – дотик до спадщини Великої імперії. Частина 1.
«Щоб відкрити нові частини світу, потрібно мати сміливість втратити з поля зору старі береги» (Андре Жид) Великобританія – країна з багатою історичною та культурною спадщиною, старими традиціями та гостинними жителями.
 •  10 років тому
Великобританія – дотик до спадщини Великої імперії. Частина 3. Лондон
Своє знайомство з Лондоном починаємо з піднебесся. Під крилом літака - величезне місто з хитросплетінням вулиць і знаменита річка Темза, що звивається змійкою. Приземляємось у найбільшому лондонському аеропорту Хітроу.
 •  10 років тому
Великобританія – дотик до спадщини Великої імперії. Частина 2. Стара добра Англія
Оксфорд Англія – це країна, яку можна відкривати собі знову і знову. Робити це краще не за побитими маршрутами та у великих містах. Набагато цікавіше побувати в провінції, де можна відчути всю самобутність цієї чудової країни, помилуватися чарівною природою та поспілкуватися з рум'яними та доброзич...
 •  10 років тому
London spring
Hyde Park, Kensington garden, Holland Park, Regents Park, Green Park, Primrose Hill, Hempstead Heath, St. James Park, Kenwood House
 •  10 років тому
Відмінний вікенд в Лондоні
Хочу поділитися враженнями про свою першу поїздку до Лондона навесні 2014 року, яку я приурочила до свого 25-річчя. Починаючи з 6 років навчала англійську у школі і жодного разу не була в Англії, вирішила це виправити.
 •  10 років тому
На батьківщині Титаніка
Як було б напевно, не вірно очікувати чогось іншого, але музей присвячений пам'яті саме легендарного Титаніка, який у своєму першому злощасному трансатлантичному переході так і не досяг мети.
 •  10 років тому
Морський круїз на т/г MUSICA
До круїзу збиралися давно. Хотілося побути пасажиром, адже раніше із чоловіком працювали на флоті. Знайшли цікавий круїз на 22 дні з Санкт Петербурга до Одеси, не були прив'язані до літака і це говорило про те, що можна брати багато багажу, адже в круїзі багато тематичних вечорів і треба дотримувати...
 •  11 років тому
Показати ще »