Amba Marble Arch 4*– Відгуки

2
Оцінка 8.010
на основі
2 відгуків
8.0 Номер
8.5 Сервіс
8.0 Чистота
8.0 Харчування
9.5 Інфраструктура
З вікон готелю ви можете побачити знамениту Марбл Арч та тихі сади Гайд-парку. Оформлення будівлі, що включає сучасні і традиційно англійські деталі інтер'єру. Готель має 700 номерів, є ряд номерів класу напівлюкс і люкс, 2 великі банкетні зали, здатні вмістити 300 гостей, 6 конференц-залів і 7 переговорних кімнат. Обов'язково скористайтесь послугами ресторану та бару "Глен Міллер" із колекцією музейних експонатів. У готелі є автостоянка.Детальніше →
аватар Kozhay
 •  їздив(а) 10 років тому
Оцінка 10.0
Готель гідний, зручний для прогулянок містом, поруч Гайд-Парк та головні торгові вулиці. Сніданок прийнятний, обідати та вечеряти краще в кафе чи пабах неподалік. Безкоштовний інтернет з нормальною швидкістю. … Ще ▾ Готель гідний, зручний для прогулянок містом, поруч Гайд-Парк та головні торгові вулиці. Сніданок прийнятний, обідати та вечеряти краще в кафе чи пабах неподалік. Безкоштовний інтернет з нормальною швидкістю.
аватар nikolay_odessa
 •  їздив(а) 13 років тому
Оцінка 6.0
Дуже непоганий варіант для проживання у Лондоні. Є плюси - гарне розміщення - сусідство з "вулицею для туристів" Оксфорд стріт, Гайд парк (парки в Лондоні залишають масу позитивних вражень: ), метро (дуже зручний вид транспорту в Лондоні), непоганий сніданок (шведський стіл) як для європейських готелів (Правда день на четвертий починає набридати одноманітність. … Ще ▾ Дуже непоганий варіант для проживання у Лондоні. Є плюси - гарне розміщення - сусідство з "вулицею для туристів" Оксфорд стріт, Гайд парк (парки в Лондоні залишають масу позитивних вражень: ), метро (дуже зручний вид транспорту в Лондоні), непоганий сніданок (шведський стіл) як для європейських готелів (Правда день на четвертий починає набридати одноманітність. Номери злегка пошарпані і більшість (крім найдорожчих) без будь-якого виду з вікна, але цим в Європі не рідкість.


Запитань
поки немає
Поставте запитання про готелі експертам, та отримайте відповіді в найближчі години.
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ

Из окон гостиницы вы можете увидеть знаменитую Марбл Арч и тихие сады Гайд-парка. Оформление здания, включающее в себя современные и традиционно английские детали интерьера.

Отель располагает 700 номерами, имеется ряд номеров класса полулюкс и люкс, 2 больших банкетных зала, способные вместить 300 гостей, 6 конференц-залов и 7 переговорных комнат. Обязательно воспользуйтесь услугами ресторана и бара "Глен Миллер" с коллекцией музейных экспонатов. При отеле имеется автостоянка.

Розташування Отель расположен на Оксфорд стрит в самом центре Вест-Энда с его театрами, увеселительными заведениями и элегантными магазинами. Ближайшая станция метро: Marble Arch
У готелі

бизнес-центр

конференц-комнаты

автостоянка

аренда машин

фитнес-центр

уход за детьми

магазин сувениров

свежая пресса

номера для некурящих

условия для инвалидов

room service

Адреса Bryanston St, Marylebone, London W1H 7EH, UK
Телефони: 020 752 35060
Е-мейл: [email protected]
Сайт: Amba Marble Arch
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ