Запитання про Великобританію

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Великобританію
Думаю, найближчим часом відбудеться обвал цін на всіх курортах світу. А ще приходять погані думки про глобальну кризу, що насувається, якщо вже найстарішого монстра туріндустрії позбавили кредитування.
5 років тому  •  10 підписників 61 відповідь
Друзі. Українець із біометрією. Хочу полетіти до Лісабона. Райан Еїр. Переліт через Лондонський Станстед. Чи потрібна британська віза? Хто стикався?
5 років тому  •  6 підписників 5 відповідей
Планирую слетать в Исландию, рассматриваю несколько вариантов как туда добраться один из вариантов Киев - Лондон (Лутон) - Рейкьявик ручная кладь, перелет компанией WizzAir, покидать аэропорт не планирую, улет до конца сл. дня Может кто подскажет нужно ли оформлять транзитную визу?
6 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Помогите пожалуйста! Как мне добраться из аэропорта «Хитроу» до Борнмута? (02.06.2018)
6 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Спонсор віза у Велику Британію.Запрошують на роботу на будівництво...пропонують спонсор візу...ціна, та рядки отримання.Дякую.Олег
7 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Шукаю попутників для спільного відвідування екскурсій або самостійних поїздок по країні
9 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Добрый день. Нужно больница где берут докторов на платную стажировку (от недели до месяца). Нужно в Лондоне, подскажите друзья, заранее спасибо.
9 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Знаю, для отримання візи страховка не потрібна (на відміну від шенгену). Але, на що можна розраховувати, якщо раптом трапиться "чо"? Чи є якась домовленість між Україною та Великою Британією з цього питання? Що рекомендуєте?
10 років тому  •  5 підписників 9 відповідей
Хочу запросити чоловіка. Я вже шість років живу в Англії. Хотіли як возз'єднання сім'ї, але в турфірмі сказали, що мало шансів, що можуть відмовити.
10 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Заказал поездку в Аккорд-тур в Лондон За день до выезда мне сообщает работник Аккорд-тура, что визы нет в визовом центре. После того как я с работник Аккорд-тура Еленой пришел в визовый центр мой паспорт с визой был там. Работник Аккорд-тура Елена выдала мне конверт с документами на поездку, возле визового центра. Я его не проверил. Через 20 минут оказалось что там нет моего загранпаспорта. Работник Елена утверждает что он был там. И перестала брать трубку. В итоге подал заявление в милицию на кражу моего загранпаспорта работником Аккорд-тура Еленой, и мошенничеством Аккорд-тура.
10 років тому  •  5 підписників 6 відповідей
я проживаю в Херсоні, планую поїздку влітку на запрошення друга англійця.
10 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
Буду в Манчестере несколько дней,что посоветуете посмотреть???
11 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Потрібен чіткий, офіційний текст на дозвіл про 24-годинний безкоштовний транзит українцям. Бажано українською та англ. мовами. Чув, що ще авіакомпанії "тупі" бувають, що не знають про це, наполегливо вимагаючи візи в паспорті. Прилітаю в Лутон, де начебто немає транзитної зони (Wizz air), а потім інший квиток-в Марракеш (Ryanair). Треба перестрахуватися і мати всі документи на руках, бо траплялися випадки, дуже не приємні, коли в літак не садили.
11 років тому  •  2 підписника 7 відповідей
Здравствуйте!Надеюсь,что-нибудь поскажите по моей ситуации!я получила отказ по гостевой визе в UK,хочу испраdиться и снова подавать Одна из причин несоответствие зарплаты и денег на счету в банке.Счет большой,з.п. маленькая и счёт в основном состоит из моих личных сбережений,как объяснить происхождение денег? И второе,какими могут быть документы подтверждающие ведение предпринимательской деятельности и получение дохода,если я зарегестрирована как СПД и предоставляю услуги репетитора иностранных языков? свидетельсва о регистрации,свидетельство плательщика единого налога и справки о доходах для консула оказалось мало...даже не представляю,что ещё можно предоставить!!!может что подскажите? зараннее спасибо, Елена
11 років тому  •  7 підписників 7 відповідей
Плануємо самостійний тур на 10 днів. Єдине, що вирішили - це що прилетимо до Лутона і рухатимемося відразу в Едінбург, а там, з півночі, пересуватимемося на південь, переглядаючи найяскравіші об'єкти. Що б Ви порадили подивитись і як краще дістатися від одного об'єкта до іншого?
11 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Плануємо дивитися Великобританію із півночі на південь. Але прилетіти плануємо до Лутона. Чи є прямі варіанти дістатися до Едінбурга з Лутона? Чи краще через Лондон? Чим економічніше та зручніше добиратися, літаком, чи потягом? І яка середня вартість такої подорожі?) Заздалегідь дякую)
11 років тому  •  немає підписників Відповідей немає
Хто має досвід відвідування матчів Англійської прем'єр ліги? Як там ситуація з квитками, чи можна купити в касі, чи краще бронювати через інтернет?
11 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Хотіла відвідати Шотландію по екс туру, прямих рейсів Москва-Единбург немає, як добиралися, хто там був і чи варто їхати і як добиралися якщо були стикувальні рейси скільки за часом зайняло? У фірмі запропонували треба летіти до Франкфурта, як там далі, це транзитний рейс цієї ж ак.І як все відбувається?
11 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Показати ще »
Усі запитання
ще