Відгуки та розповіді про готелі Грузії

Розповіді туристів про Грузію додати розповідь
Осінній Тбілісі
Як же хотілося мені у Тбілісі! Просто дуже хотілося! І чомусь я уявляла його саме в осінніх фарбах. Є у всіх нас така собі візуалізація мрії. І моя мрія була у золотисто-жовтих тонах.
 •  5 років тому
Грузія, Грузія та ще раз Грузія!
Грузія! Прекрасний початок 8-го сезону подорожей. Ми знову повернулися, і цього разу вже з Мишком! Довгі півтора роки тривала наша розлука, але ми знову разом! Я не розумію, як за ціни 1330 грн за квиток в обидва кінці досі є ті, хто не відкрив для себе цей смачний і красивий грузинський світ?
 •  5 років тому
Благословенна Грузія
Все почалося ще у січні, коли авіаперевізник SkyUp, з не дуже гарною репутацією, раптом збільшив свою льотну програму. Чомусь до цієї несподіваної цінової пропозиції ми Грузію навіть не розглядали.
 •  5 років тому
Каньйони Окаце та Мартвільський, водоспад Кінчха та печера Прометея
Як писав у своєму вірші Володимир Висоцький: "Краще гір можуть бути лише гори, на яких ще не бував". Для мене це твердження вірне, бо дуже люблю гори! Люблю наші Карпати, люблю бродити гірськими стежками годинами, полюбила і гори Грузії за їхню незайману красу та неосяжні простори!
 •  4 роки тому
Грузія. Батумі, Аджарія. Наш сімейний час. Частина 2
Грузія. Батумі, Аджарія. Наш сімейний час. Частина 1 >>> Думаю, відпочинок біля моря в Батумі це, звичайно, добре і чудово, проте не варто цим обмежуватися, адже Грузія чудова і її варто побачити!
 •  4 роки тому
Грузія. Батумі, Аджарія. Наш сімейний час. Частина 1
Будь-яка авіаподорож починається з купівлі квитків. В нас воно почалося приблизно так. Дзвінок чоловікові: "Дорогий, а давай-но влітку до Грузії? Є хороші ціни на квитки!
 •  5 років тому
Грузія-моє кохання
Поки мене не засмоктало у прірву між роботами та борщами, я зобов'язана собі зафіксувати тут свої враження про подорож до Грузії. Це був бюджетний автобусний тур, але повірте, він коштував набагато більше, якщо конвертувати на враження.
 •  6 років тому
Не щастить сюди дітей!
Доброго дня! Занесла нас нелегка до модної Грузії. Знайшла місце, де немає каміння на пляжі, а саме для дітей-Уреки. Пишу одразу найголовніше-тут ходить страшна кишкова інфекція!
 •  6 років тому
Чарівна Грузія
 хочу поділитися своїми враженнями від поїздки до чудової та самобутньої країни - Грузії, яку мені пощастило відвідати цього літа. Зроблю це у вигляді тез. 1. Чиста вода навіть у столиці.
 •  6 років тому
Вихідні у Грузії
Вихідні в Грузії Грузія! Немов п'ять років тому ми просто поставив на паузу подорож. Ми знову їдемо у таксі приємний водій нам розповідає, що ще й де ми повинні подивитися.
 •  6 років тому
Показати ще »