Відгуки та розповіді про готелі Бакуріані

Немає повідомлень про Бакуріані   Написати
Розповіді туристів про Бакуріані додати розповідь
Хороший готель, свіжий ремонт, але далекий від витягів
Готель вибрали за відгуками&ціною, в описі було зазначено що до підйомників 200м. Думали що не доведеться в лиж. черевиках тупотіти, за фактом виявилося, що ближ. трасса - Татра цього сезону закрита на ремонт, а до решти секторів потрібно добиратися на машині.
 •  5 років тому
Окрали
Може готель і гарний, гарне харчування, уважне ставлення персоналу, але з нами стався неприємний випадок. За день до від'їзду ми знайшли пропажу деякої суми грошей. А саме 200 $ і 10000 руб.
 •  7 років тому
КЛАС!
Відпочивали наприкінці лютого 2014 року. Дуже сподобалось: 1) Привітний, уважний та чуйний персонал; 2) Харчування. . . Це НЕ шведський стіл, це - ГРУЗИНСЬКИЙ стіл, а саме - їжі БАГАТО і вона СМАЧНА (і так 3 (!
 •  10 років тому
Терра інкогніту - Бакуріані
Все почалося з того, що одна подруга ще у травні місяці дізналася, що із Донецька Віззейр возить до Грузії. Чи не поїхати нам кататися на лижах до Грузії? Чому б і ні. Декілька знайомих були в Гудаурі, їм сподобалося.
 •  10 років тому
Гарний гестхаус, привітні господарі
Жили у гостьовому будинку Едельвейс у Бакуріані з 16 по 25 січня. Плюси - вдале розташування. У 100 метрах автовокзал та стоянка таксі, у 300 метрах – залізнична станція, у 200 метрах – центральна вулиця, у 200 метрах дитячий парк з усякими розвагами та гіркою з бугелем.
 •  10 років тому
Рекомендую
Велике спасибі всім працівникам та господарям "Аполлона"! відпочивали там три роки поспіль. привітний персонал, чудова кухня. дуже чисто. для сімейного відпочинку саме те, що треба.
 •  12 років тому
ТИХИЙ ВІДПОЧИНОК
в аполлоні вас чудово зустрінуть, смачно нагодують, є дитячий майданчик з гойдалками, гіркою та гойдалкою. мінус-мало розваг. сауна та настільний теніс, це все. ніяких дискотек, кафе-барів та іншого, тобто.
 •  13 років тому
У сонячну Грузію за снігом!
Дорога серпантин пробирається вгору. Неможливо відірвати погляд від вікна – серед гір, укритих снігом і тінями хмара, по черзі виглядають Жинвальське море-водосховище, велична фортеця Ананурі та стародавні церковці, що неймовірно пристоєні на самому краю схилу.
 •  14 років тому
Показати ще »


Ще про Бакуріані