Відгуки та розповіді про готелі Батумі

Розповіді туристів про Батумі додати розповідь
Рекомендую всім!
Просто чудовий готель! Номер чистий та просторий, сніданки смачні. Готель знаходиться в тихому центрі, до моря пішки максимум 10 хвилин. І найприємніше - це, звичайно, персонал!
 •  8 місяців тому
Нова подія
Никогда не писал отзывы, но решил написать, неприятный осадок остался. На карте отеля нет, названия отеля не написана только надпись Hotel. Я спрашивал почему нет названия внятного ответа не получил.
 •  8 місяців тому
Розчарування
Абсолютно не вартує тих грошей, які заплатив. Номер VIP 2 bedrooms. У результаті номер evanescence, маленький, обшарпаний, обшарпаний меблі з величезними незграбними картинами знаменитої групи.
 •  9 місяців тому
Відмінне розташування!
Гостинний господар, чудовий обслуговуючий персонал. До пляжу 500 метрів. Море та пляж відмінний. Номер був двокімнатний для трьох. Ліжко та рушники, прибирання за запитом, хоч щодня.
 •  10 місяців тому
Чи не бронюйте!
Відпочивали з подругою у липні: відчуття, що потрапили до студентської спільноти. На вході сидить комендант в особі жінки-менеджера, яка стежить, що ти робиш, куди йдеш і дуже любить це обговорити з усіма.
 •  10 місяців тому
Чудовий готель обов'язково повернуся!
Я вибирала бюджетний, але гідний готель і не помилилася. Чисто, комфортно, затишно. Хочу висловити подяку господареві готелю Георгію за гостинність та привітність, його племіннику Темуру за увагу, ввічливість та чудову екскурсію в гори!
 •  10 місяців тому
Не рекомендую!!!
Відпочивала в Батумі з 28 червня по 5 липня 2021 року, обрала першу лінію, тому що не хотілося ходити по спеці на пляж і з пляжу, хоча за ці гроші краще вибрала б щось гідніше!
 •  10 місяців тому
Не рекомендую!
Приїхали на тиждень сім'єю із 5 осіб. Бронювали 2 кімнати, одну на трьох з маленькою дитиною, та бабусю зі старшою дитиною окремо в кімнаті з двома окремими ліжками. Вказували обидва номери на одному поверсі.
 •  10 місяців тому
Дуже сподобалось
Готель у центрі, дійсно новенький, відмінні номери як і на фото, задоволені: Номер нам дуже подобається, чистий, новий, халатики та тапулі новенькі. По сніданкам: пластівці, чай, суп, макарони, сосиски 1 вид, яйця 2 види, ковбаса 2 види, сир 2 види, хліб, огірок, помідор, маслини.
 •  11 місяців тому
Хороший готель
Зупинялися у готелі у січні 2020 року, дуже пощастило з погодою. Готель дуже хороший, відмінне місце - поруч парк з озером, до моря 5 хвилин, обмінник, магазини, кафе все в кроковій доступності.
 •  2 роки тому
Показати ще »


Ще про Батумі