Відгуки та розповіді про готелі Батумі

Розповіді туристів про Батумі додати розповідь
Точно не 4*
Довелося зупинитись у цьому готелі. Готель вибирали не самі, оскільки був організований тур групою та групу потрібно було заселити в одному місці. Відразу скажу, що готель ніяк не відповідає заявленим в інтернеті 4*, більше того, ні на фасаді будівлі, ні на ресепшен немає жодної згадки про зірковіс...
 •  6 місяців тому
Прекрасний готель та сервіс
2-місний номер був тісний, але це окупилося всім іншим. Все дуже сподобалося. Чудовий сервіс! Щоранку - прибирання, туалетне приладдя. Чай, кава є у номері. Уважність персоналу.
 •  1 рік тому
Душевна сімейна обстановка
Готель знаходиться в старому Батумі (центр)! Все в кроковій доступності: море, визначні пам'ятки, ресторани та кафе! Дуже привітна і привітна господиня готелю Наталія, дякую їй величезне за сніданки, як удома!
 •  1 рік тому
Рекомендую всім!
Просто чудовий готель! Номер чистий та просторий, сніданки смачні. Готель знаходиться в тихому центрі, до моря пішки максимум 10 хвилин. І найприємніше - це, звичайно, персонал!
 •  2 роки тому
Нова подія
Никогда не писал отзывов, но тут решил написать, неприятный осадок остался. На карте готеля нет, названия готеля не написано только надпись Hotel. Я спрашивал почему нет названия внятного ответа не получил.
 •  2 роки тому
Розчарування
Абсолютно не вартує тих грошей, які заплатив. Номер VIP 2 bedrooms. У результаті номер evanescence, маленький, обшарпаний, обшарпаний меблі з величезними незграбними картинами знаменитої групи.
 •  3 роки тому
Відмінне розташування!
Гостинний господар, чудовий обслуговуючий персонал. До пляжу 500 метрів. Море та пляж відмінний. Номер був двокімнатний для трьох. Ліжко та рушники, прибирання за запитом, хоч щодня.
 •  3 роки тому
Чи не бронюйте!
Відпочивали з подругою у липні: відчуття, що потрапили до студентської спільноти. На вході сидить комендант в особі жінки-менеджера, яка стежить, що ти робиш, куди йдеш і дуже любить це обговорити з усіма.
 •  3 роки тому
Чудовий готель обов'язково повернуся!
Я вибирала бюджетний, але гідний готель і не помилилася. Чисто, комфортно, затишно. Хочу висловити подяку господареві готелю Георгію за гостинність та привітність, його племіннику Темуру за увагу, ввічливість та чудову екскурсію в гори!
 •  3 роки тому
Не рекомендую!!!
Відпочивала в Батумі з 28 червня по 5 липня 2021 року, обрала першу лінію, тому що не хотілося ходити по спеці на пляж і з пляжу, хоча за ці гроші краще вибрала б щось гідніше!
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Батумі