Відгуки та розповіді про готелі Боржомі

Розповіді туристів про Боржомі додати розповідь
В'яне краса жінки бальзаківського віку!
Під час пандемії усі межі закриті! Тому відкриття кордону із Грузією стало нам віддушиною від повсякденних справ. Вибрали санаторій Боржомі Лікані! Рейс Актау - Кутаїсі розкішний!
 •  2 роки тому
Для лікування найкращий санаторій
Забронювали готель Боржомі Палас на 2 тижні. День заїзду співпав із днем ​ ​ мого народження, і мене приємно порадували працівники готелю: одразу ж привітали з днем ​ ​ народження, а в номері на мене чекали письмові привітання та пляшка вина.
 •  5 років тому
Східна казка
Насамперед, будівля готелю - сама собою історична пам'ятка. Це особняк Мірзи Ризи-хана, перського консула у Кавказькому регіоні Російської імперії. Пам'ятка архітектури кінця 19 століття!
 •  5 років тому
Один з найкращих готелів Боржомі
Боржомі - найкрасивіший регіон Грузії. Але хороших готелів – три на все місто. Найдешевший з них – Боржомі Палас. Ріксос вдвічі дорожчий. Решта житла - або совдеповські санаторії, або приватний сектор( теж совдеповський : )).
 •  7 років тому
Захоплення!
Такого гостинного готелю ми ще не зустрічали! Кухня - не відірватися! Привітність-захоплює! ! Сервіс-відмінний!! ! Лікування-незрівнянне!
 •  7 років тому
Відпочинок у Грузії
Відпочили чудово. Персонал російськомовний, дуже привітний. Кухня просто клас! Приготовлено все дуже смачно. Приймали практично всі призначені процедури. Щодня ходили на прогулянку до центру.
 •  7 років тому
Чудовий пансіонат для лікування багатьох захворювань
Пансіонат для лікування шлункових та інших захворювань з чудово-організованим дієтичним харчуванням, зручно розташований: між двома парками лікувальним та дитячим, поряд всі магазини, джерела, стоянка таксі, в дуже гарному місці і сам дуже імпозантний, архітектура помпезних сталінських санаторіїв, х...
 •  9 років тому
Грузини знищують курорт Боржомі!
Грузини знищують курорт Боржомі! Я їздила туди у листопаді, повелася на славу курорту всесоюзного значення. Може, раніше там було добре, але зараз Боржомі нагадує зону лиха.
 •  11 років тому
Показати ще »


Ще про Боржомі