Відгуки та розповіді про готелі Кобулеті

Розповіді туристів про Кобулеті додати розповідь
Чудовий готель
Добрий день. Хочу розповісти як відпочивали у цьому чудовому готелі. Відпочивали сім'єю з 25 серпня до 4 вересня. Перед поїздкою вибирали готель дуже довго та не помилилися.
 •  8 місяців тому
Готель 3*, але міцна 4*
Вітання. Відпочивала з подругою. Дуже затишний готель, фото відповідають дійсності. Розташований не на центральній вулиці, що захищає від шуму автомобілів. Персонал гостинний та привітний, всі прохання виконувались без зволікання.
 •  9 місяців тому
Все погано
Довго вибирали, орієнтувалися на відомості та відгуки букінгу. Так ось, там практично все не правда! У номерах ніколи! не прибирають (ми були 10 ночей), не виносять сміття, немає туалетного приладдя взагалі.
 •  9 місяців тому
ВІДМІННИЙ ГОТЕЛЬ з гарною командою персоналу
Грузія. . . РАЙ НА ЗЕМЛІ! Недарма існує притча, як Бог роздавав землю і Грузії не вистачило. Народ прийшов до Бога і запитує ЧОМУ? На що Бог відповів: ДЛЯ ВАС МІСЦЕ В РАЇ.
 •  9 місяців тому
Відмінний, море в 5 хвилинах ходьби, їжа БОМБІЧНА, екскурсії з будь-яких захоплень
Готель вибирала довго, тому що люблю комфорт і віддаю перевагу безпечним місцям, тим більше відпочивали сім'єю з дітьми. Вибрала, прилетіли - зустріли прямий в аеропорту, заселення пройшло без проблем, персонал російськомовний.
 •  9 місяців тому
Дуже хороший готель європейського рівня від гостинних господарів
Дуже гарний готель. Справжній європейський підхід: білизна, щоденна зміна рушників, прибирання номерів. Wi-Fi в номерах та на території. Привітні чуйні господарі Різо та Нана.
 •  9 місяців тому
Не рекомендую
У цьому готелі відпочивав із дружиною у липні 2021 року. Хочу чесно та докладно розповісти про цей готель, щоб усі, кому наполегливо, як мені, порекомендують і похвалять у турагенстві тихий і по сімейному спокійний готель на березі моря міг мати реальне уявлення про нього.
 •  9 місяців тому
Готель нормальний, але не беріть харчування
Зустріли добре, номери не погані, кондиціонер, холодильник та чайник на прохання. На території є басейн. Але виявилося, що для прибирання номера треба просити, туалетний папір теж просити.
 •  10 місяців тому
Відмінний готель для сімейного та дитячого відпочинку!
Близько моря, гарні пляжі. Є свій басейн на території готелю. Сама територія дуже велика для Грузії, облаштована, зелена, з парковками для машин та автобусів. Прекрасна кухня, завжди різноманітність у виборі страв на шведському столі!
 •  10 місяців тому
Найкращий готель!
Це був найкращий відпочинок у нашому житті! До чого ж прекрасна Грузія, її природа, люди, традиції та колорит! Готель новий, за хвилину від моря. На морі дрібна галька, дуже комфортна і варто відзначити, що море є чистим у порівнянні з найближчими містами.
 •  11 місяців тому
Показати ще »


Ще про Кобулеті