Відгуки та розповіді про готелі Греції

Розповіді туристів про Грецію додати розповідь
НАЙПРАВИЛЬНІШИЙ ВІДГУК
Усім привіт! Отже, літаки не літають, наш турагент Катя працює на віддаленні в країні фіордів і північних вітрів, та й фінансові можливості звузили можливість вибору напрямків поїздки.
 •  2 роки тому
«Хай їм грець!». Пригоди в материковій Елладі. З елементами тайм-менеджменту
Ідея відвідати восени материкову Грецію виникла ще в середині літа, коли статистика по короновірусу йшла на спад, країни Європи відкривалися для туристів з України одна за одною, і здавалося, світ ось-ось повернеться в допандемійні часи… Але чутки про штамм «Дельта» тим часом ст...
 •  3 роки тому
Родос у жовтні
Якось швидко закінчилося літо,  за роботою не вистачило тепла та сонця, і нами було прийнято рішення літо собі продовжити. Акрополь у Ліндосі Для цього ми вибрали грецький острів Родос, до турів на який придивлялися вже давненько.
 •  3 роки тому
Половинка дня на острові Корфу
Початок подорожі в Албанії >>> Я не знаю, як це трапилося, але нарешті ми потрапили до країни, у якої відкрито кордони з Грецією. Ми були готові, як ніколи. У нас є біометричні паспорти, у нас дозвіл у вигляді PLF-форми, у нас цифрові ковидні сертифікати з повним курсом вакцинації, який завершився...
 •  3 роки тому
Подорож у подарунок доньки з нагоди закінчення навчання в університеті
Довго підбирала тур, бо бували у різних країнах, а у Греції вперше. Поїздка дуже сподобалася обом, хоча різний вік. Сама концепція готелю, номер, їжа, обслуговування, море, екскурсії – все чудово.
 •  3 роки тому
Греція з Харкова самостійно, 2021
Предмова  Був холодний дощовий червень. А ми готувалися до нереальної подорожі. Подорожі на автомобілі… до Греції. Щоденний штурм інтернету, де там, що і як, складання маршруту, бронювання квартир, оформлення страховок, документів і т.
 •  3 роки тому
Невелике турне Грецією. Частина IV. Кефалонія, Самі
Невелике турне Грецією. Частина I. Афіни >>> Невелике турне Грецією. Частина ІІ. Патри >>> Невелике турне Грецією. Частина ІІІ. Село Курута (захід Пелопоннесу) >>> REMEZZO APARTMENTS Готель Remezzo Apartments Ця нічліжка також знаходиться досить близько від порту.
 •  4 роки тому
Олімпійська Рів'єра. Готельні вилазки сімейки лінивців. Про найближчу округу
Воробейчикові на Олімпійських берегах : )) Ми вже були в цих краях роком раніше, про що задокументовано в оповіданні "Немає шуби - давай Метеори! : ))" Будинок, сім'я, робота, навчання… Настає момент, коли хочеться кинути все, вдатися до лінощів і лежати зіркою на пляжі.
 •  4 роки тому
Олімпійська Рів'єра. Готельні вилазки сімейки лінивців. Про далеку округу
Ой, не лежить і не сидиться Воробейчиковим спокійно, не відпочивається. Вже і сусідніми селами та городами не гуляється. Далекі подорожі їм подавай. . . Початок опису готельних вилазок з курортно-пляжної резервації Bomo Platamon Cronwell Resort 5* у попередній частині – «Олімпійська Рів'єра.
 •  4 роки тому
3 моря, 8 готелів, 1700 кілометрів
Не претендую на новизну, тому пунктиром. Якщо буде інтерес,  доповню,  розширю та поглиблю. Можу поділитися мітками MapsMe за маршрутом. Короткий курс днями 22.09. 2019            — Афіни.
 •  5 років тому
Показати ще »