Відгуки та розповіді про готелі Афін

Розповіді туристів про Афіни додати розповідь
Нормальний готель, якби не сніданки
Розташування біля готелю ідеальне - за дві хвилини ходьби від площі Монастіракі. Це означає, що і аеропорт, і порт доступні на метро без пересадок, а ще це в гущавині визначних пам'яток старого міста і магазинно-ресторанного життя.
 •  3 роки тому
3 моря, 8 готелів, 1700 кілометрів
Не претендую на новизну, тому пунктиром. Якщо буде інтерес,  доповню,  розширю та поглиблю. Можу поділитися мітками MapsMe за маршрутом. Короткий курс днями 22.09. 2019            — Афіни.
 •  5 років тому
Невелике турне Грецією. Частина I. Афіни
ВСТУП Вітаю шановних любителів туризму після такої тривалої перерви, викликаної чи відсутністю натхнення, чи банальною лінню. Останній мій звіт був присвячений 4-денній поїздці до Таллінна у жовтні-листопаді 2014 р.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Athenaeum Grand Hotel
Ми бронювали і там їх виявилося за підсумком три види: апартаменти, бізнес та просто готель. Ми хотіли оселитися в апартаменти, а нас поселили у бізнес-готель. Був однотипний сніданок та персонал на ресепшені дивно байдужий.
 •  4 роки тому
Незабутній відпочинок в Афінах
Відпочивали цього року у Греції у першій половині серпня. Зупинялися тут на кілька днів, щоб подивитися Афіни, основний відпочинок провели на Криті. Готель 4*, повна відповідність ціни та якості.
 •  5 років тому
Відмінний готель без особливих мінусів
Тільки-но повернулися з острова Корфу під великим враженням. Готель Magna Graecia розташований в селищі Дасья, за 10-15 хвилин їзди від столиці острова - Корфу-тауна. Перший плюс – швидкий груповий трансфер до готелю.
 •  5 років тому
все сподобалося
Відмінне поєднання ціни та якості, недорога 4* для Корфу. Зручно розташований в селищі Дасія, недалеко від аеропорту та столиці острова. До центру міста ходить синій автобус, лише 30 хвилин їзди.
 •  5 років тому
Гроші за готель намагалися зняти двічі.
Бюджетний готель неподалік метро і зупинки "турбаса". Затишний, чистий номер із зручними ліжками та не "рідкими" подушками. Сніданок після 9-00 холодний, ковбасу заощаджують і вона швидко змітається.
 •  6 років тому
Готелю можна поставити тверду третину.
Готель бронювали заздалегідь, приблизно за кілька тижнів. По прибутті виявилося, що готель має нормальну 3-ку, як і описувалося на сайтах у відгуках, Персонал привітний. Якщо щось не вдається налаштувати або зламалося - на перше прохання відразу будуть у номері.
 •  6 років тому
Відмінний готель на красивій набережній
Готель вибирали за відгуками та ціною. Поселили з видом на море, оплачено звичайний стандарт. Писала листа на сайт готелю з проханням поселити нас у тихий номер. Від дороги дійсно дуже галасливо, з відкритим балконом спати неможливо.
 •  6 років тому
Показати ще »


Ще про Афіни