Відгуки та розповіді про готелі Евбеї

Розповіді туристів про Евбею додати розповідь
Прямо на набережній, дуже галасливо
Ми вибрали його випадково на букінгу. Нам потрібен був бюджетний варіант, а лише у ньому залишалися вільні місця. Дуже добре розташований, вид з вікна був на набережну та затоку, прямо в центрі міста.
 •  1 рік тому
Відмінний готель для сімейного відпочинку в Греції
Ми організовували дитячий тур у цей готель у червні 2021 року. Хочу сказати, що мені дуже сподобався готель. + Відмінні номери. + Прекрасний сервіс з прибирання та обслуговування.
 •  3 роки тому
Відпочинком залишилися дуже задоволені!
Ми відпочивали у готелі Bomo Palmariva 4* у серпні 2019 року. Нас було четверо: я, чоловік, дочка (7 років) та син (4 роки). Ми купували тур через Mouzenidis Travel і загалом дуже задоволені організацією до найдрібніших деталей.
 •  5 років тому
Готель виправдав мої очікування, але є кілька моментів.
Готель вибрала дружина. Я навіть не вникав якими критеріями вона керувалася. Загалом у готелі всередині та на території все вилизано, акуратно. Персонал ввічливий, приємний, але закатований.
 •  5 років тому
Відмінний готель, багато приємних плюсів
Доброго дня! Наприкінці червня 2019 року ми поїхали з мамою до готелю Bomo Palmariva. Перед відпочинком багато відгуків прочитали про цей готель. У Греції я вже не вперше, бачила багато, мама ж уперше.
 •  5 років тому
Наш найкращий відпочинок!
Відпочивали із сім'єю: я, чоловік та троє дітей. Залишилися в захваті. Готель чудовий. З нашої кімнати відкривався неймовірний краєвид на Егейське море. Чисте повітря, тиша – все, що потрібно для довгоочікуваного сімейного відпочинку.
 •  5 років тому
Задоволені своїм вибором! Рекомендую.
Провели у цьому готелі з дружиною свою тижневу відпустку. Залишилися задоволені сервісом та цим містечком. Відпустка пролетіла непомітно, проте залишила незабутні враження.
 •  5 років тому
У готелі крадуть!
Увага, в готелі реально крадуть! Відпочивали вдвох з дружиною та донькою 3.5 року у серпні 2018. Читаючи раніше відгуки про готель та чуючи на стійці ресепшен розбирання інших відпочиваючих, що у них щось пропало, я даремно не звертав увагу, доки не зіткнувся з цим особисто.
 •  6 років тому
відмінний, якісний, цікавий відпочинок
Відпочивала тут у травні, шалено сподобався готель. Прекрасний персонал, все чисто, доглянуто, до гостей уважні. Одне слово на 5+. Насамперед хочеться відзначити їжу. Все дуже смачно, величезний вибір страв.
 •  6 років тому
Забути про все
Відпочивали у цьому готелі із подругою наприкінці травня. Хотілося провести відпустку в якомусь тихому затишному місці та ще з користю для здоров'я. Ми летіли до Афін, далі трансфером до порому, буквально півгодини на поромі, та хвилин 5 там до готелю.
 •  6 років тому
Показати ще »


Ще про Евбею