Відгуки та розповіді про готелі Ханьї

Розповіді туристів про Ханью додати розповідь
Жахливе і огидне місце
вибрати? Мені подобається цей готель тому що du на c? rk? . огидна їжа, непитні напої. Увечері жахливо. брудний в? ванна кімната ple? ? . Всім раджу!
 •  1 рік тому
Готель по обслуговуванню нижче 3 зірок
Відпочивали сім'єю у липні 2023 р. Бронювали 2 номери на 4 осіб з виглядом на море. Розташування готелю по відношенню до моря та до кафе (ресторанів) достатньо непогане.
 •  1 рік тому
Хороший готель для сімейного відпочинку
Всім доброї доби! У Греції ми із сім'єю були вперше. Приїхали до готелю о 12 годині дня. Незважаючи на те, що заселення в готелі починається з 14.00, нас поселили в номер одразу, одягли браслетики та розповіли, як пройти до ресторану на обід.
 •  3 роки тому
Поганий старий готель, без вай-фай, без басейну, гарне розташування
Розташування гарне, практично центр курортного містечка Agia Marina, навколо багато гарних таверн, булочних, зупинка у Ханью та море буквально через дорогу. Але фото оманливі – басейн на фото належить іншому готелю.
 •  3 роки тому
Вай-фай навіть на ресепшені дуже слабкий, майже ні
Вибрали готель, виходячи з відгуків на цьому сайті. потім вже після вибору та оплати глянула на ін. сайтах, де і були негативні відгуки. Готель на 1 лінії. Є туалети поруч із пляжем, щоб "дикуни" не справляли потребу в морі.
 •  3 роки тому
Найгірше, що можна знайти на Криті
Як людина яка бувала у різних місцях та різних готелях можу з упевненістю сказати, що summer beach це дно. Якщо коротко: summer beach це ансамбль сараїв хаотично налаштованих на кожному вільному шматку землі, старі меблі в номерах, бруд та антисанітарія.
 •  3 роки тому
Якщо вам шкода свою відпустку – виберіть інший готель
Відразу хочу сказати, що Fereniki – це цілий комплекс корпусів, включаючи корпуси Summer Beach Fereniki. І ось тут найцікавіше. Ті фотографії, що на букінгу або надані готелем, це фото корпусу, куди селять тільки німців і французів (у них і харчування окремо і назва інша і свій ресепшн, і басейн, і ...
 •  3 роки тому
Обман!
Купили тур у цей готель, приїхали зареєстрували в цьому готелі та відвели у старий свинарник у 3 рази дешевше, сказавши що в тому немає місць, там ціла схема у цьому готелі, вони виставляють фото цього готелю, а туристів селять у 2 зірки!
 •  3 роки тому
Думали буде гірше
Тому що ми брали найдешевший готель у прайсі, тому що не думали в ньому сидіти і зайвої хвилини були готові на все. І напрочуд готель приємно здивував. ОТЖЕ... Путівка нам обійшлася з Києва 1050 євро на трьох 10 ночей, на НВ.
 •  3 роки тому
Жахливий готель
Відпочивали в цьому готелі в липні 2021, вирішила написати відгук тому що крім «чудово» я нічого про цей готель не знайшла. Цей готель складається з безлічі корпусів і всі вони вбиті оранжевого кольору, крім одного відремонтованого, де номерація кімнат починається з 500, всередині цього корпусу є ба...
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Ханью