Відгуки та розповіді про готелі Ієрапетри

Немає повідомлень про Ієрапетрі   Написати
Розповіді туристів про Єрапетру додати розповідь
Чудове поєднання ціна-якість)
Відпочивали з подругою в кінці червня-початок липня 2023 року. Відгуків свіжих було мало, тому мій кому-небудь та й згодиться). Були на Кріті вперше. Загальна інформація: зустріч з приймаючої сторони-російськомовна дівчина, яка вручить вам конверт зі своїм іменем та телефоном і тицьне пальцем в бік ...
 •  1 рік тому
Прекрасний готель для людей, що втомилися від суєти великих міст
Прекрасний готель для людей, що втомилися від суєти великих міст. Для тих, хто хоче насолодитися спокоєм і природою, слухати шум прибою та вітру, купатися в чистих блакитно-синіх водах Лівійського моря.
 •  6 років тому
Відмінний готель для сімей та сімей з дітьми.
Відпочивали у липні 2018 року сім'єю з дорослими дітьми (10 та 18 років). Відпочинок нам дуже сподобався. Їхали від Пегаса. Прилетіли о 4.30 до Іракліону, їхати до готелю далеко 3 години (але це того варте).
 •  6 років тому
Четвірка є четвірка)
Готель у всьому відповідає своїм зіркам. Територія Оцінка: 5 Територія маленька але цілком затишна. Головне, що пляж поруч. Пляж хороший тут все гаразд. Є басейн. Причому із різною глибиною.
 •  6 років тому
Для спокійного сімейного відпочинку
Відпочивали з сім'єю в готелі Sineshine Crete Village у період з 13.06 до 19.06. Приїжджаємо туди вже не вперше, тому що готель повністю відповідає нашим вимогам. По-перше, готель знаходиться на відстані від міста, що дуже важливо для нас, тому що за рік сильно втомлюємося від постійного руху, сує...
 •  6 років тому
Найкращий готель для моєї родини!
. Останні 2 роки ми із сім'єю проводимо відпустку там. Рекомендую цей готель для спокійного сімейного відпочинку з дітьми, тому що готель розташований на першій лінії моря і має свій пляж, чисту воду та пологий вхід у море.
 •  6 років тому
КРИТИЧНА відпустка - незапланована і неспланована. Навколо Єрапетри з дітьми
Про будь-які відпустки в найближчому майбутньому з цілої низки причин у нашій сім'ї не замислювалися. І ця критична відпустка взагалі незрозуміло звідки взялася і як намалювалася.
 •  6 років тому
Готель для пляжного відпочинку
Ця відпустка була абсолютно раптовою, несподіваною. Буває ж так, що все – треба терміново щось міняти, все настопікало і замукуло (робота, хвороби, весняний поліноз і ще купа всього).
 •  6 років тому
Невеликий та затишний готель, дружній персонал
Прибули до готелю приблизно об 11 ранку. Нас одразу відправили снідати, а вже згодом оформлення. Заселили протягом години. Номер сподобався, хоча ванна кімната тісна. Пляж впорядкований, лежаки та парасольки безкоштовно, знаходиться буквально 200 метрів від дверей готелю.
 •  7 років тому
Відмінний готель, професійний персонал
Готель чудовий. Все дуже привітні. Харчування чудове. Головний шеф ресторану просто чарівник. Такого милого задерикуватого управляючого ми не зустрічали. Номери чисті, зручні.
 •  7 років тому
Показати ще »


Ще про Єрапетру