Відгуки та розповіді про готелі Іракліону

Розповіді туристів про Іракліон додати розповідь
Погано
Вперше пишу тут відгук, щоб застерегти інших людей! Відпочивала у цьому готелі у вересні 2022 року. З плюсів-тільки зручне розташування готелю. До моря 3 хвилини. Дуже близько Іракліон-можна доїхати за 1.
 •  8 місяців тому
Відмінний персонал, чисто, гарне місце розташування
Цей готель вибрала за відгуками на букінгу. Заселення зайняло 5 хвилин, зробили безкоштовно апгрейд номера. На рецепції є російськомовний співробітник. Готель для спокійного відпочинку, у внутрішньому дворику є басейн, біля якого проходять сніданки та вечері.
 •  1 рік тому
Гарний, стильний, затишний готель. Рекомендую!
Готель сподобався, все гаразд! 1. При приїзді, близько 21:20, нам порадили піти спочатку поїсти, так як вечеря до 21:30, потім заселитися. Було приємно, бо з дороги хотілося їсти.
 •  1 рік тому
Відмінне розташування готелю, великий, красивий, зелений, безкоштовний вайфай, власний пляж
Вибрали цей готель. тут свій пляж, із безкоштовними шезлонгами, що не часто є на Криті. До того ж готель великий, є де розгулятися, багато локацій красивих, відмінно розташований по відношенню до торгових лав, гіпермаркет поряд є, головна дорога, можна самостійно кудись поїхати.
 •  1 рік тому
Гарний, затишний готель!
Відпочивали в готелі на початку жовтня 2021 року. Відпочинок був чудовим! Ilios розташований на центральній вулиці міста Херсоніса. Розташування дуже зручне, і супермаркети та магазинчики та море все в пішій доступності.
 •  1 рік тому
Номер, з якого не хочеться йти)
Давно хотіла зупинитися в цьому готелі і ось нарешті доїхала саме сюди. Після нічного перельоту персонал ввічливо запропонував поснідати за рахунок готелю, поки чекала заселення.
 •  1 рік тому
Поганий готель
Вибрали цей готель із-за ціни, прочитавши кілька відгуків. Найбільший мінус жорстке ліжко, подушки кошмар. Чутливість у номерах висока. Вдень некритично, а вночі дуже. У результаті 10 безсонних ночей.
 •  1 рік тому
Хороший готель
Цей відгук для тих, хто планує відпочинок. Відразу скажу, що ніколи не шукали недоліків, головне – відпочинок та емоції. Заселення пройшло досить швидко. При заселенні будьте готові сплатити туристичний збір 3 євро на добу з номера.
 •  1 рік тому
Однозначно рекомендуємо!
Відпочинок настільки сподобався, що захотілося залишити відгук та описати найважливіші моменти та особливості в умовах пандемії. Дуже сподобалася незвичайна концепція готелю з номерами room pool sharing, невеликий басейн на кілька номерів (або на один номер) надає родзинки та дає можливість освіжит...
 •  1 рік тому
Хочете в радянський союз – ласкаво просимо!
Ми туристи не вибагливі, і з досвідом. Але тут мене порвало. Хочете в радянський період - ласкаво просимо! І запах той самий. Плюс вогкість у номері. І вбиті меблі. Сантехніка також з тих часів.
 •  1 рік тому
Показати ще »


Ще про Іракліон