Середній готель

Написано: 12 вересня 2023
Час поїздки: 27 серпня — 5 вересня 2023
Ваша оцінка готелю:
7.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 4.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 3.0
Інфраструктура: 10.0
ЗМІНА НАЗВУ РЕЙТИНГІВ НЕ ПІДВИЩИВ

З 27 серпня по 5 вересня цього року ми з дружиною відпочивали у Греції на Критському острові у містечку Херсонісос. Вибрали це місце спокусившись рекламою в інтернеті: „Graikijos sala, ? Kuri? keliautojai sugr? ? ta ne kart? – vilioja kri? toliniu vandeniu ir nat? raliais gamtos stebuklais“ (Грецький острів, на який мандрівники повертаються ще не раз через кришталеву воду та натуральні чудеса природи). Для відпочинку на 10 днів вибрали готель Саsa Orama Boutique. Однак, після десятиденного "відпочинку" тут дуже сумніваємось, що захочемо повернутися сюди ще раз.
Назва готелю. Оцінку готелю розпочнемо з його назви. Нас здивувало те, що при початковому виборі він мав назву Manos Maria hotel. Однак, після приїзду тут з'ясувалося, що його назва змінилася на Саса Orama Boutique. Поцікавилися у сусідів, чому це так, вони дали таку відповідь, що нас шокує: "Напевно, тому, що про нього було багато негативних відгуків".
Але життя в цьому готелі показало, що зміна назви мало змінила.
Почнемо з номера – невеликий, але затишний. Прибирали майже щодня, білизну міняли разів на три дні. Щоправда, ось біда – вікно, а точніше двері балкона (вікон у номері не було) виходило на вулицю, що поруч пролягала. Тому до пізньої ночі і рано-вранці нам спати не давав гуркіт і шум повз мотоцикли, машини і туристичні автобуси, що проїжджали. Після наполегливого прохання на третій день нам номер поміняли на інший, що виходить вікном/балконними дверима у двір. Але тут постала інша проблема – кондиціонер. Він працював постійно – і вдень, і вночі! Навіть за відкритих дверей/вікна! І вимкнути його було неможливо – пульт не працював! Єдиним виходом було відключити за допомогою ключа картки електрику в номері. Але оскільки температура повітря була плюс 33 - 35 градусів, незабаром в номері дихати було нічим і доводилося відчиняти двері балкона.
І тут за нас бралася зграя комарів – москітів, тому вранці ми виглядали як плямисті барси від укусів. Інформація про це до реєстратури ні чого не дала – пообіцяли надіслати спеціаліста, але до кінця “відпочинку” так і не надіслали.
Живлення. Хоча готель назвав себе 4-зірковим, сподівалися на краще. Проте всі десять днів на сніданок подавали ту саму одноманітну їжу - варене яйце, тонко нарізана шинка і коротенькі сосисочки. А замість вершкового масла – маргарин. Усі 10 днів! Щоправда, гріх було б за це лаяти адміністрацію, оскільки їжа на місці не готувалася, її просто привозили з іншого місця, а до їдальні (яку вони чомусь називають рестораном) лише її підігрівали. Дивно, що на півдні - у Греції не давали жодних інших південних фруктів та ягід, окрім як яблука, кавун, дині, банан та виноград.
Щоправда, адміністрація готелю, очевидно бажаючи підвищити рейтинг, тримала в їдальні буфетик із графинчиками білого та червоного вина, і навіть чачі (виноградної горілки! ). А поряд із кавовим апаратом красувався кран – насос для пива. Але всі ці недоліки переважав чудовий персонал “ресторану” – милі, послужливі та усміхнені Олена, Ніка та Юля.


Море/пляж. Хоча готель знаходився неподалік моря (якмх 50 – 100 метрів), З пляжем (точніше, пляжами, що тяглися від готелів на березі моря) інші проблеми. По-перше, все узбережжя моря у цих пляжів усіяне грядем великих каменів, валунів, що перешкоджають прохід у море. Шукаючи щілину між цими каменями ризикуєш підсковзнутись і вивихнути ногу.Ну, це півбіди. Більше проблема – труби для стоку якоїсь води (сподіваюся, не каналізації) майже з кожного готелю в морі. Тільки подивіться:
Ну і ще одна проблема з купанням море - напад хижих рибок на тих, що купаються.
Мене кілька разів схопили боляче за ноги, і я вискочив на берег. Поруч інший сеньйор теж мені поскаржився, що на нього теж напали кусучі рибки. Я не міг повірити в це, але потім під час плавання яхтою в морі також переконався в цьому. Капітан кораблика став на якір у морі неподалік берега і попросив охочих стрибнути з корабля в море поплавати почекати трохи. Він приніс батон білого хліба, покромсал його і кинув у море. Вода миттю закипіла від великої кількості затятих голодних рибок, які хапали шматки батона. І тільки коли вода затихла, всі пригнули в море купатися безбоязно. Я лише потім в інтернеті прочитав, що через дуже теплу воду в Середземному морі з'явилися такі агресивні рибки. Експерти попередили, що причиною зростання кількості нападів може бути висока температура води у Середземному морі. Тепла вода прискорила обмін речовин у цих істот, посиливши їхній апетит і змусивши шукати більше їжі.
Ось так я відпочив цього року у Греції.

Йонас Паулаускас
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал