Готель просто казка!

Написано: 8 червня 2017
Час поїздки: 20 — 30 липня 2016
Кому автор радить готель: Для сімейного відпочинку з дітьми
Ваша оцінка готелю:
9.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Готель, у якому все чудово! Готель ми особливо не вибирали - ми традиційно вже багато років їздимо через свого туроператора (фірма TPG, м. Київ) в один і той же готель на Криті - вже три рази це був Мелі Палас, тому що найдешевший із системи Грекотелів і має дитячу програму. Але тут нам запропонували спробувати щось інше, і ми погодилися поїхати в Amirandes.

Суб'єктивно, я просто без розуму від готелю. Тут все добре: великий пляж, чудовий вхід у море (начебто під ногами рівна бетонна плита засипана рівним шаром піску - жодного випадкового камінця). У номері прибирають двічі на день. Харчування ресторанне, причому ексклюзивно-ресторане: всякі креветки, суші фреші ітд. Басейн із морською водою, який зливають, миють та заново заливають щодня. Цілий день дитячі програми. Абсолютно немає росіян (чомусь і німців теж практично немає - переважно британці та французи).

Єдине "але" - досить скромний (як у масштабах такого готелю) дитячий майданчик. Те, що не було російськомовних аніматорів якоюсь мірою плюс, хоча це все ж таки трохи ускладнювало - чотирирічну дитину не можна просто залишити з вихователями, тому що вони один одного не розуміють.

Але загалом дуже гарне враження, і якби розширили дитячий майданчик, поставив би всі 10 зірок, а так одну зніму, щоби залишити де розвиватися далі!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал