ВІДПОЧИНОК СУПЕР

Написано: 9 липня 2024
Час поїздки: 25 червня — 6 липня 2024
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для бізнес-поїздок; Для сімейного відпочинку з дітьми; Для відпочинку з друзями, для молоді
Ваша оцінка готелю:
10.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 10.0
Сервіс: 10.0
Чистота: 10.0
Харчування: 7.0
Інфраструктура: 9.0
Відпочивали з дружиною в липні 2024 року, сподобалося все....Дуже зручне розташування готелю, 5 хв до центру Ханіоні з усіма барами, ресторанами, магазинами, 3хв ходьби до супермаркету (типу АТБ або Варуса) і найголовніше 3 хв. ходьби до моря .....Готель невеликий, але дуже все красиво зроблено і плюс сюди величезний басейн і обслуговуючий персонал (окреме спасибі Мілані та Вікторії), будь-яке питання тут же вирішувалося, завжди з посмішкою і повагою до Вас. Дуже величезні номери (2кімнати), є міні кухня, кондиціонер, величезний балкон (2поверх і вище), ванна з душем і великим дзеркалом, туалет, фен, рушники і т. д. . Номери чисті, прибирання щодня, на 2 добу мінялася білизна. Окремо хочу сказати про басейн...він величезний та різна глибина від 1.64см до 1.8см, також є і дитячий басейн 0.64см.
Басейн забирався і чистився щодня, зручні лежаки, що поряд працює бар-ну, що ще треба для приємного відпочинку? рекомендую цей готель, залишитеся задоволені.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал