Відгуки та розповіді про готелі Корфу

Розповіді туристів про Корфу додати розповідь
I do not recommend цей hotel!
Be careful when booking at this hotel! Я recommend avoiding Andromaches Holiday Apartments якщо ви не будете своє урочистість, щоб бути забороненим для вас або вашої родини!
 •  10 місяців тому
Відмінний безкоштовний розкішний готель для дітей, чудовий курорт.
Високі стандарти гігієни, чудове місце у дуже красивому місці, яке ви можете побачити на хорошому веб-сайті. Дивовижна будівля, доглянутий приголомшливий вестибюль, фантастичний внутрішній дворик, гарна тераса, гарний хол і гарна вітальня у гарній зоні стійки реєстрації.
 •  1 рік тому
нам сподобалося
Провели тут лише 5 ночей, і нам дуже сподобалося. З тієї хвилини, як ми приїхали, ми відчули себе розслабленими, реєстрація пройшла швидко, дружелюбно та ефективно. У готелю чудове розташування, прекрасний пляж, гарні зручності та відмінний персонал.
 •  1 рік тому
хороший курорт
Атмосферна романтична атмосфера все включено без додаткових оплат курорт з безліччю зручностей, басейни, розташування на пляжі, шезлонги, парасольки, парковка, спа-процедури, лікар, магазини поруч і багато іншого.
 •  1 рік тому
Ми чудово провели час
Піщані вілли Kairaba – це просто найкращі добре облаштовані та мирні місця на землі, де можна відпочити та відновити сили. Ми чудово провели час, і персонал готелю дуже добре дбав про нас, від команди по роботі з гостями, яка підтримувала зв'язок з нами протягом усієї поїздки, щоб допомагати та доп...
 •  1 рік тому
романтичний готель
Піщані вілли Kairaba є просто найкращими добре облаштованими та тихими місцями на землі для відпочинку та відновлення сил. Ми чудово провели час, і персонал готелю дуже добре піклувався про нас, від команди зі зв’язків з гостями, яка підтримувала зв’язок з нами протягом усієї поїздки, щоб допомогти...
 •  1 рік тому
Ідеальна відпустка
Ідеальна відпустка котрий я могла тільки побажати! Чудове обслуговування найдружнішим та професійним персоналом. Вони перевершили всі очікування надаючи кращий сервіс з огляду на нинішню ситуацію з пандемією, я відчувала себе в повній безпеці в цьому готелі Кімната була простора і світла, чиста та п...
 •  1 рік тому
готель люкс
Найрозкішніший готель в Сент-Джордж, мабуть, на всьому півострові південної частини Корфу. Доброзичливість, відданість справі, професіоналізм, персонал, прекрасна атмосфера зроблять вас спокійними та красивими, ви відпочинете та повністю одужаєте.
 •  1 рік тому
ВІДЗНАЧУВАЛИ ЮВІЛЕЙ ЧОЛОВІКА
Відпочивали наприкінці вересня 2021 р. за системою ультра все включено. Вирвалися буквально на кілька днів відсвяткувати день народження подружжя. Готель гарний, обслуговування на рівні, загалом, залишилися задоволені зробленим вибором.
 •  1 рік тому
Фантастичний готель
Гарне розташування, красивий піщаний пляж із безкоштовними шезлонгами, парасольками та рушниками для гостей, а також приємні спортивні та водні види спорту! Велика кількість страв, які подають на сніданок, обід і вечерю в гарному ресторані та на красивій відкритій терасі з видом на басейн.
 •  2 роки тому
Показати ще »


Ще про Корфу