Відгуки та розповіді про готелі Коса

Розповіді туристів про Кос додати розповідь
З Туреччини до Греції одним днем
Причиною, що послужила згадати події доковидного 2019 року, виявилося банальне непорозуміння, пов'язане з тим, що на ТурПравді у профілі користувачів сайту відзначаються країни, в яких ти побував, тільки ті, про які ти писав відгуки чи розповіді.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Triton Hotel
Хотіла б залишити відгук про готель, в якому ми відпочивали, це був Triton 3*, там досить близько до моря, все поруч, саме місто нам сподобалося, воно спокійне, є хороші прокати, ми брали автомобіль на прокат, є багато місць, деможна повечеряти, тобто.
 •  5 років тому
Відмінний, чистий, тихий готель
Відмінний невеликий готель 2*. Плюси: 1. Чистота! Чистота скрізь. 2. Розташування: вдале по відношенню до старого міста і моря просто відмінно розташований. До моря 10 хвилин пішки, до супермаркетів не більше 5 хвилин пішки, до центрального вокзалу 20 хвилин.
 •  5 років тому
Греція, острів Кос
Розповідь про Косу - на форумі, в розділі «Екскурсійні тури», де пишу за традицією. Тема -  «Продовжується список улюблених островів Середземного моря», наприкінці СТОРІНКИ 6.
 •  6 років тому
Відмінний готель для спокійного пляжного відпочинку.
Відразу скажу, що готель більше розрахований на сім'ї, або літні пари, все зроблено під європейців, тому не дивуйтесь на повну відсутність російської мови в готелі. Отже, за плюсами, їх реально набагато більше.
 •  6 років тому
затишний готель із домашньою атмосферою
Тур у цей готель купили палаючий за смішною ціною! У період травневих свят вважається на Косі ще не сезон, але море було вже чудове, купалися насолоду, бар на пляжі дуже приємний: смачне пиво, а в день перед від'їздом вже пригощали кавуном!
 •  6 років тому
Гарний готель, але багато сходинок.
Відпочивали у цьому готелі у жовтні 2016 року. На відпочинок довгий час зібралися великою компанією друзів різного віку. Приїхали до готелю вранці, заселення після 12:00.
 •  8 років тому
Готель середній, але всі визначні пам'ятки поруч
Відпочивали у готелі Corali у першій половині вересня. Сезон вибрали вдало. Море тепле, чисте, засмага чудова, сонячно, не дуже спекотно. Не описуватиму всіх принад острова.
 •  8 років тому
У гостях у грецького дідуся.
Розташування Готель розташований на першій лінії: вийшов у плавках з номера (окремий вхід) та зайшов у море. Крім того, готель зручно знаходиться на перетині головної вулиці Мармарі та краю прибережної вулиці з магазинами та кафе.
 •  8 років тому
Адміністрація готелю тягнеться до 5*, але мало що робить для цього
Приїхав відпочивати за умовами, обумовленими в контракті з Бібліоглобусом за місяць, при повній передоплаті. Мені 70 років, інвалід 2 групи, тяжко ходжу на протезах 2 ніг.
 •  8 років тому
Показати ще »


Ще про Кос