Відгуки та розповіді про готелі Лутрак

Розповіді туристів про Лутраки додати розповідь
Відгук про готель Mantas Seaside Boutique Hotel
Готель звичайно совок совком. У нього тільки дуже вдале та гарне місце розташування – просто всі 10 балів. Прибирання в готелі чудове, просто він сам старенький. Обслуговування дуже гарне.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Achillion Hotel
Відмінний бюджетний готель, там перша лінія, чудово годують. Єдине, що нас не влаштувало - гід, першого дня він сказав, що поїздок немає, все зайнято. Ми перейшли через дорогу і там у російськомовної жінки купили екскурсії.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Achillion Hotel
Готель вибрали самі за розташуванням та ціною. Пляж близько, все було зручно. Номер дуже маленький. Харчування досить одноманітне, але було достатньо. Готель знаходиться біля жвавої вулиці, тому якщо вікна номера виходять на бік вулиці, то дуже шумно.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Mantas Seaside Boutique Hotel
Чудовий персонал. Готель стоїть на березі моря. Нормальна кухня як для 3*, вечері були в 4* зірках у їхньому готелі поруч. Не скажу, що було дуже різноманітно, але ми наїдалися.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Possidonion Hotel
У нас не було багато пропозицій, ми виїжджали за три до початку відпустки, тому це був один із найкращих варіантів на той момент. Готель відповідав своїй зірковості та ціні.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Grand Hotel Loutraki
Дуже добрий готель, мені сподобався. Дуже хороше його розташування, близько до моря метрів 150, напевно. На пляжі все влаштувало, все сподобалося. Ми спочатку хотіли інший готель, але там не було місць, за підсумками ми не пошкодували, що вибрали Grand Hotel Loutraki, так як спілкувалися з людьми, я...
 •  3 роки тому
Отзыв об отеле Achillion Hotel
Готель був такий собі. Про цей готель були кращі відгуки, ніж про інші, тому ми зупинили свій вибір на ньому. Харчування та обслуговування в цьому готелі на середньому рівні, в плані якості самого номеру, там теж не було нічого цікавого, меблі не нові, радянський союз в цьому номері, скажу так.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Achillion Hotel
Розташування відмінне, 2 кроки до пляжу, майже центр Лутраки, з цим все добре. Але дуже старий будинок. Можливо, це плюс, тому що високі стелі. Але єдине, що там кондиціонери не справлялися.
 •  3 роки тому
Відгук про готель Achillion Hotel
Готель добрий, але він не тягне на 4 зірки. Готель старенький, хоч охайний та акуратний, з приємним персоналом. Розташування дуже шикарне, у зручному місці. Персонал культурний, приємний, не набридливий.
 •  3 роки тому
Відгук готелю Mantas
У номерах тонкі стіни, зрештою, чути, що відбувається у сусідів. Харчування нормальне. Готель міського типу. До пляжу неподалік, буквально 50 метрів. Готель має свою територію на пляжі, але вона відповідно платна.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Лутраки