Відгуки та розповіді про готелі Кефалонії

Розповіді туристів про Кефалонію додати розповідь
Невелике турне Грецією. Частина IV. Кефалонія, Самі
Невелике турне Грецією. Частина I. Афіни >>> Невелике турне Грецією. Частина ІІ. Патри >>> Невелике турне Грецією. Частина ІІІ. Село Курута (захід Пелопоннесу) >>> REMEZZO APARTMENTS Готель Remezzo Apartments Ця нічліжка також знаходиться досить близько від порту.
 •  4 роки тому
Невелике турне Грецією. Частина V. Кефалонія, Лассі
Невелике турне Грецією. Частина I. Афіни >>> Невелике турне Грецією. Частина ІІ. Патри >>> Невелике турне Грецією. Частина ІІІ. Село Курута (захід Пелопоннесу) >>> Невелике турне Грецією.
 •  4 роки тому
Загадкова Кефалонія
Вирішила написати цей відгук тому, що на цьому сайті досі нічого немає про цей чудовий острів. Поїздка була ще п'ять місяців тому, але досі свіжі спогади про цей чудовий куточок Греції.
 •  12 років тому
Кефалонія(готель Marina Bay)
. . прекрасний готель. . . тихо, спокійно,...готель рекомендую, для сімейних пар з діточками. . . або пар похилого віку, або для людей які просто хочуть усамітнитися....і побути ближче до моря і тиші.
 •  12 років тому
Пляжний рай на о.Кефалонія.
Готель Marina Bay 3* розташований у південній частині острова на березі заповідного пляжу Мунда, де у липні відкладають яйця черепахи Карета-Карета. М'який і дрібний пісочок, плавний захід у морі, тепла та ласкава вода Іонічного моря, широка та довга берегова лінія, навколо жодних тіл, тому що інших...
 •  13 років тому
Показати ще »


Ще про Кефалонію